Search results

+
  1. U

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    W pierwszej części uwielbiałem wszelkie konfrontacje z Javedem i Magistrem. Były to momenty, w których bohater był na swój sposób bezsilny, gdyż ta dwójka zawsze znajdowała się dwa kroki do przodu niż Geralt. Gdy udawało się ich w końcu dorwać, uciekali, rozpoczynając zabawę w kotka i myszke od...
  2. U

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    Kawka zen z kolei była mniejsza i nawet po kliknięciu było kiepsko ;p A takie kawusie są sprzedawane w Paradox Cafe w Wawie, mogę potwierdzić, że picie ich rozluźnia człowieka , szczególnie w klimacie kafejki ;) no ale z panem to się chyba nie dogadam w tej sprawie :D
  3. U

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    Na mój koszt, kawka fantasy i odprężający song : D http://www.youtube.com/watch?v=PMH36PuN-1w
  4. U

    Junkyard

    HMV, korzystasz z jakiegoś ściśle przygotowanego przez siebie zestawu brushy, innych artystów czy też może tylko z domyślnych ? :) wiem, że zestaw pędzli artystą nie czyni, ale odpowiednia paczka pozwala np przyśpieszyć proces malowania :)
  5. U

    Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

    Co do figurek to śmieszne są figurki Munny i takie można by dodać ^^ A tak wyglądałby np po edycji ^^
  6. U

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    1. Naprawa problemu jest w trakcie realizacji. 2. Popieram :D 3. Szałtboks jest wylęgarnią spamu; miejscem wklejania filmików oraz memów etc , więc ma wartość czysto odmóżdżającą. Moderacja na wczesnym poziomie rozwoju forum nie powinna go wprowadzać, ponieważ odciąga uwagę od właściwego...
  7. U

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Według mnie godny polecenia jest jeszcze character creator z EVE Online :)
  8. U

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    ekhem, dubstep może i jest w niektórych przypadkach dobry, ale często to po prostu brzmi jak zremixowane pierdzenie :p bez urazy jak coś ;p
  9. U

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    @Proszę moda o usunięcie tego postu, zrobił mi się dubel nie wiem czemu ;d
  10. U

    Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

    -odznaka/naszywka/ oba oznaczenia oddziału Psycho - replika pistoletu pana z oddziału Psycho - właśnie hełm :D Chociaż bez różnicy i tak kupuję. :D
  11. U

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    W CP2020, jeżeli się nie mylę walutą były eurodolary :D
  12. U

    Cyberpunk dziś, czyli implanty, wszczepy, inteligentne protezy itp.

    To skrócenie jest o jedną literkę ? :D Bo temat teraz brzmi
  13. U

    My, forumowicze - przywitaj się!

    So am I :D Wybrałeś już może kierunek jaki chcesz obrać na specjalizacji, czy nie ma takiej opcji u ciebie w technikum ? :D Ja mam coś takiego, że w 2/3 klasie trzeba wybrać czy wolisz programowanie, czy grafikę, czy też może sieci i bazy danych. :D
  14. U

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    Mogą być chipy, wszczepy :D
  15. U

    Muzyka neuronem malowana

    Serdecznie polecam ;)
  16. U

    Cyberpunk dziś, czyli implanty, wszczepy, inteligentne protezy itp.

    Drugi link jest podany jako link, bo nie można 2 bbcode'ów video dać. Jest o najbardziej zaawanzowanej protezie ręki :D https://www.youtube.com/watch?v=_qUPnnROxvY
  17. U

    My, forumowicze - przywitaj się!

    Witam brać cyberpunkową. Jestem Marcin, mam 17 lat, pochodzę z Warszawy. Obecnie uczęszczam do technikum informatycznego, prywatnie trenuję concept art, by kiedyś dołączyć do REDów ; D Zainteresowania: czytanie książek (fantastyka, sci-fi, psychologiczne i historyczne), z muzyki słucham...
  18. U

    Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

    Can't wait for release ! : D
Top Bottom