Search results

+
  1. E

    Tryb Draftu opuszcza wczesny dostęp!

    Ten tryb to najlepsze podsumowanie żałosnej pracy jaka jest wykonywana przy Gwincie. Tyle w temacie.
  2. E

    Aktualizacja 9.2 — lista zmian

    Najlepsze że wszyscy płaczą że G:Yrden powinien nerfa dostać, a ja się pytam jak wtedy kontrować te powalone zagrania z Gernychorą itp.?! CDPR znowu przestał kompletnie ogarniać grę i wypuszczają takie kwiaty...
  3. E

    Balans Talii Nilfgardu - Wiedźmin Szkoły Żmiji

    Proszę Cię bardzo: wrzucił mi Terranove na cmentarz inną w ciul zbalansowaną kartą, czyli Alchemikiem Szkoły Żmii, zagrał Tibora, nadał status szpiega na Terranove, a potem poleciało Coup de Grace i autokopiowanie się załączyło aż do zapchania jego połowy stołu. Nie mam screena, ale koleżka...
  4. E

    Balans Talii Nilfgardu - Wiedźmin Szkoły Żmiji

    To ja się podepnę: co to ku*wa ma być?! Znowu potestowane w ciul tak jak swego czasu z Cahirem bodajże?
  5. E

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Bez przesady z tym Juniorem.....Z jakiej paki on ma dostać nerfa skoro Eist sobie hasa bez przeszkód? Poza tym musisz wydawać monety żeby Junior sobie "strzelał". Najwyżej może dostać odnowienie:1 żeby nie wchodził z czystką ot tak. Tyle.
  6. E

    Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

    No nie wiem....może problem mam taki że Pawloex i Drobniak nie streamują Opena? Jakoś JustThe Phil daje radę i się nie myli, a przynajmniej nie zauważyłem. I mylić się można, ale nie ogarniać co zostało zagrane a co nie to chyba jest problem?
  7. E

    Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

    Toście wybrali polskich komentatorów...Xioniz i Kondzio dwie ciapy co nie ogarniają niczego co się dzieje. Nie wiedzą co było zagrane a co nie, nie wiedzą że Gord to złotnik....tego słuchać nie idzie. Dla nowych graczy może nie ma to różnicy, ale jak ktoś ogarnia to jest dramat. Na pawloexa was...
  8. E

    Aktualizacja 8.2 i Sezon Miłości!

    Z poziomu tworzenia talii Niepohamowany Głód nadal ma w opisie 3 ładunki.
  9. E

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Problemem jest Ihuarruax (czy jak ma ten jednorożec), który potrafi Twoją często jedyną kontrę na ten deck czyli Yrden/Igni wyciągnąć ot tak z czapy z talii i pograne. Wij sam w sobie nie jest problemem. Owszem można kombinować z pktami prowizji czy siły bazowej ale mechanika jest ok. W...
  10. E

    Aktualizacja 7.3 — pełna lista zmian

    Dokładnie, w poprzednim sezonie trafiłem na to dziadostwo 2 razy, upierdliwy deck...
  11. E

    Usunięcie Vincentowi obecnej umiejętności z następnym patchem.

    To fajną betę ogrywałeś...siedzisz w temacie widzę.
  12. E

    Aktualizacja 7.1 - Lista Zmian

    Przesada? Harald robi, suma sumarum, chore punkty, Krwawy Orzeł to najlepsze Echo w grze (poza neutralną Onejromacją), Oszałamiające Uderzenie jak na brąza to przegięcie. Pozostałe 3 zmiany, mech. Mogłoby ich nie być. Tylko czemu obrywa Skellige, a Nilfgaard ciągle NIE?!
  13. E

    Usunięcie Vincentowi obecnej umiejętności z następnym patchem.

    Pewnie....niech dodadzą bal maskowy x3 i pierdyliard trucizn. "Bo kontrola". A KP było mocne, pod ozłacanie, i chwała niebiosom że to wywalili do kosza. Grochem o ściane. Napisałem że NF ma odpowiedź na wszystko i co z tego że wyciągne Vincenta skoro zaraz dowalą trutki albo blok albo Inwokacje...
  14. E

    Usunięcie Vincentowi obecnej umiejętności z następnym patchem.

    Ale mnie statyystyki nie obchodzą. Napisałem swoje odczucia że jest dla mnie przegięty kontrolnie, a wręcz mam wrażenie że byle, wiadomo kto, jest wstanie tym wygrywać. Bo nie ważne co zrobi przeciwnik tu zawsze jest odpowiedź. I mnie to irytuje. A czy to jest Tier taki sraki czy owaki to mnie...
  15. E

    Usunięcie Vincentowi obecnej umiejętności z następnym patchem.

    Problemem nie jest sam Vincent tylko cały przegięty kontrolnie Nilfgaard... Kiedyś moja ulubiona frakcja aktualnie mi się już .... nią chce. Nawet nie mam ochoty tym grać bo jest tak idotyczna i niedorzeczna. Ma odpowiedź na dosłownie wszystko. I przegięte komba. Nawet jakby mi płacili to bym...
  16. E

    Aktualizacja 7.1 - Lista Zmian

    Kolega chyba nie ogarnął, że to jest inna podróż i nie bedzie startował z tego poziomu który osiągnął ostatnio....Szkoda gadać.
  17. E

    Aktualizacja 7.1 - Lista Zmian

    Akurat umiejka Imleritha pasowała do niego jak pięść do nosa. Zresztą powiedzieli, że umiejętność ta powróci ale dostanie ją (zapewne) jakiś insektoid. Co do Vabjorna zgoda, zmiana na siłę.
  18. E

    Bibeloty/Rewersy itp. A kwestia Nowych Graczy.

    Z konstrukcją czegokolwiek są zacofani. Tylko karty biją konkurencję, reszta bieda.
  19. E

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Chyba nie ogarniasz w czym problem. Redzi coś....zepsują....a potem bum! darmowe nagrody. Za pierwszym razem, ok, za drugim, ok, ale jak schemat powtarza się non-stop to świadczy o jednym: braku pojęcia co robić. Przecież te darmowe nagrody za logowanie to jest łagodzenie sytuacji po...
  20. E

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    Mało tego...normą jest że narzeka ten co przegrywa bo trafia non-stop na ten sam deck/frakcję i ogólnie mamy płacz. W tym wypadku narzeka osoba która raczej jest mocno na plus z danym deckiem. A Slama próbuje śmieszkować...żartowniś urwa...
Top Bottom