Search results

+
  1. KikuchiyoPL

    Co nieco o sprzęcie

    Zainwestowałem ostatnio w RTX 3060, przy zwykłym przeglądaniu internetu występują skoki taktowania rdzenia i pamięci tak jak na screenie. Monitor 144hz, pod kartę podpięty jest też "drugi ekran" a właściwie TV. Normalka, czy zacząć się przejmować? stery poinstalowane.
  2. KikuchiyoPL

    Wypierający kolory HDR

    Mam problem z HDRem, po włączeniu go kolory stają się prosto mówiąc - wyprane, bawienie się suwakami nie za wiele mi mówi, bo nie ma standardowego - obniżaj aż logo będzie ledwo widoczne. Patrząc po redditach i tak dalej nie tylko ja mam taki problem, niektórzy bazują na ustawieniach swojego...
  3. KikuchiyoPL

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    3h ściągania patcha i na wejściu już problem, co jest nie tak z HDRem? jak jest włączony wszystko wygląda jak wyprane, ustawienia mi nic nie mówią, bo jestem laikiem w tych sprawach. Ktoś coś? PS4 | SAMSUNG QE55Q70RAT
  4. KikuchiyoPL

    God of War

    Całkiem szybko tę dwójkę pyknęli.
  5. KikuchiyoPL

    The Last of Us

    https://www.ppe.pl/news/143454/figurka-ellie-z-edycji-kolekcjonerskiej-the-last-of-us-2-na-zdjeciach-nie-wyglada-to-dobrze.html Preorder na tę edycję u mnie wisi, ciekawe czy po prostu jakaś wczesna sztuka, czy tak będzie.
  6. KikuchiyoPL

    The Last of Us

    Live action na sto procent.
  7. KikuchiyoPL

    The Last of Us

    https://www.ign.com/articles/the-last-of-us-tv-show-in-the-works-at-hbo Dostaniemy serial od HBO, Druckmann na pokładzie razem z twórcą Czarnobyla.
  8. KikuchiyoPL

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Dużo rzeczy jest wplecione z sagi? czy cały materiał na podstawie opowiadań?
  9. KikuchiyoPL

    Co nieco o sprzęcie

    Okej, ale o co dokładnie chodzi? co to zmienia i czy są właściwie jakieś różnice w DNSie od Google, a w tym automatycznym.
  10. KikuchiyoPL

    Co nieco o sprzęcie

    Też, strona odpala się tylko na telefonie jak używam transmisji danych. Flushowałem DNS czy jak to się nazywa i też nic. Czytałem, że można zmienić DNS na ten od Google, ale szczerze nie bardzo wiem o co chodzi, a nie chce grzebać samemu.
  11. KikuchiyoPL

    Co nieco o sprzęcie

    Przychodzę do Was z dziwną sprawą. Po ostatniej aktualizacji launchera od Rockstara szlak wszystko strzelił. Launcher odpala się w trybie offline i nie chce za nic się przełączyć, dodatkowo sama strona Social Club jako jedyna nie chce się wczytać, resetowałem router, reinstallowałem program i...
  12. KikuchiyoPL

    Anime i manga

    Ostatnio zacząłem sobie Serial Experiments Lain, na świetnych opiniach o cyberpunkowym klimacie, fabule i tak dalej się niestety skończyło, bo po 7 albo 8 odcinkach porzuciłem oglądanie. Plusem była na pewno kreska, bo uwielbiam starsze animacje i to jak były rysowane, ale tak poza tym nic...
  13. KikuchiyoPL

    Seria Red Dead

    Full, niestety nadal mam problem z tym freezowaniem ekranu na kilka sekund, na online jest tego mniej, jednak wciąż występuje. Przeszedłbym fabułę jeszcze raz, ale aż żal grać z tymi przycinkami. Czytałem o ustawianiu limitu procesora na 98% albo wyłączaniu CPU3 i CPU4 przy graniu (kosztem...
  14. KikuchiyoPL

    Seria Red Dead

    Ktoś powie coś więcej jak działa skala rozdzielczości? pamiętam, że przy GTA V tego używalem chyba na 2/3 albo coś koło tego i podbijało mi to zawsze fpsy. Tutaj efekt jest ten sam z tym że gra wydaje się jakby wyblurowana? jeśli można to tak nazwać. Bez tego wygląda to inaczej, ostro i w ogóle...
  15. KikuchiyoPL

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Nie będę oryginalny i powiem, że zwiastun lepszy od poprzedniego i nie ma na co specjalnie narzekać, naprawdę fajnie to wygląda i mam nadzieje, że finalnie też tak będzie. Potwierdzi ktoś jeszcze raz, z których książek ma czerpać 1 sezon? (Miecz Przeznaczenia i Ostatnie Życzenie, czy wykroczą...
  16. KikuchiyoPL

    The Last of Us

    Tak rzuciłem okiem na szybko i o ile dobrze zrozumiałem to Dina ma korzenie izraelskie, min. jej obrączka symbolizuje znak ochrony, szczęście, fortunę i tak dalej i ma to nawiązanie do czegoś zwanego Hamsa (symbol umieszczany na biżuterii, ścianach, popularny na środkowym wschodzie). Sam...
  17. KikuchiyoPL

    The Last of Us

    Gameplay z komentarzem od członków ND.
  18. KikuchiyoPL

    The Last of Us

    Zastanawiam się czy to nie jest celowe działanie z ich strony, rzucają jakieś poszlaki, żebyśmy tworzyli teorie odnośnie motywów zemsty Ellie czy jej działań. Bo tak patrząc to przedstawialiby nam jakąś postać, żeby zdradzać, co prawda nie wprost, że ona zginie? nie zahacza to czasami o spoiler...
  19. KikuchiyoPL

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Nowy Slipknot :sneaky:
Top Bottom