Search results

+
  1. KikuchiyoPL

    Wypierający kolory HDR

    Mam problem z HDRem, po włączeniu go kolory stają się prosto mówiąc - wyprane, bawienie się suwakami nie za wiele mi mówi, bo nie ma standardowego - obniżaj aż logo będzie ledwo widoczne. Patrząc po redditach i tak dalej nie tylko ja mam taki problem, niektórzy bazują na ustawieniach swojego...
  2. KikuchiyoPL

    Seria Red Dead

    Zostało niecałe 5 miesięcy do premiery RDR 2, czego oczekujecie od nowej odsłony, planujecie kupić? graliście w poprzednie części?
  3. KikuchiyoPL

    God of War

    God of War Nie zauważyłem, żeby był jakiś temat o tej serii, więc tutaj będzie można wymieniać opinie odnośnie poprzednich części jak i nadchodzących. Na wstęp leci najnowszy gameplay trailer z PGW. [/video]
  4. KikuchiyoPL

    Teraz albo nigdy - bug, zbyt niski poziom, czy brak przygotowania?

    Teraz albo nigdy - bug, zbyt niski poziom, czy brak przygotowania? Jestem podczas przechodzenia misji "Teraz albo nigdy" na najtrudniejszym poziomie. Została mi już tylko walka z Katakanem, który z tego co na razie widzę jest niemożliwy do pokonania. Przeszukałem internet mając nadzieje na...
  5. KikuchiyoPL

    Wiedźmin 2 - Tribute.

    Wiedźmin 2 - Tribute. Stworzyłem dość krótkie tribute, w którym jest kilka scenek z prologu. W przyszłości zamierzam stworzyć coś dłuższego także z trzecią częścią, wszystko będę wstawiał do tego tematu. Jak na razie macie cuś takiego. Mam nadzieje, że się podoba.
  6. KikuchiyoPL

    Wypociny Bale'a

    Wypociny Bale'a Tutaj będą się pojawiać moje wypociny zrobione w photoshopie. Na sam początek sygna z Geraltem.
Top Bottom