Search results

+
  1. G

    Bug - zadanie Śmiertelne rozkosze

    Bug - zadanie Śmiertelne rozkosze Witam, Na najnowszej wersji patcha (+ Krew i Wino) mam problem z tym zadaniem. Wcześniej było ok a teraz jest następująco: - zadanie biorę bez problemu i rozmawiam ze strażnikiem bez problemu - idę w miejsce gdzie zaatakowano strażników, Geralt widzi ślady...
  2. G

    Patch 1.11 - Gwint - program przestał działać

    Patch 1.11 - Gwint - program przestał działać Cześć, Mam problem - otóż od zainstalowania patcha 1.11 nie mogę grać w gwinta gdyż wywala mi grę do pulpitu. (Na patchu 1.10 + Serca z Kamienia) działało bez problemu Ogólnie mogę grać w W3 bez problemu (od ustawień na niskich do wysokich), nie...
  3. G

    Pojawia się głowa wilka, gra wyłącza się

    Pojawia się głowa wilka, gra wyłącza się Sorry za odgrzebywanie starych tematów ale ja mam podobny błąd jak kolega wyżej - po zainstalowaniu jako administrator odpalam grę przez launcher'a, pojawia się głowa wilka i po kilku sekundach pojawia się czarne okienko które znika lub z powrotem...
  4. G

    [SPOILER (mini)] Triss a róża pamięci

    [SPOILER (mini)] Triss a róża pamięci Mam do Was pytanie, które nurtuje mnie zanim zacznę ponownie grać w W3. W przypadku zaimportowanego save'a z W2 w którym Geralt dał Triss różę pamięci, możemy ją znaleźć w jej opuszczonym domu po tym jak przegonimy łowców czarownic i pogadamy bodajże z...
  5. G

    Patch 1.07 - problem z save'ami

    Patch 1.07 - problem z save'ami Witam, Po aktualizacji Wieśka do najnowszej wersji nie mogę wczytać żadnych wcześniejszych savów, zarówno tych z autozapisu jak tych robionych ręcznie przeze mnie, opcja "kontynuuj" też nie działa, za każdym razem pojawia się ekran ładowania, Jaskier zaczyna...
Top Bottom