Search results

+
  1. Chodak

    Sezony i zadania kontra "normalna" rozgrywka

    Hej, W Gwinta gram od niedawna (jakieś 3 miesiące) i raczej dorywczo, ale zastanawiać mnie zaczęła taka kwestia. Z jednej strony, karcianka z zasady oferuje wybór swojej ulubionej frakcji, kompletowanie talii do niej i frajdę z grania nią. Mam wrażenie, że rozgrywki sezonowe i zadania w stylu...
  2. Chodak

    Disco Elysium

    Wczoraj skończyłem po raz pierwszy (i na pewno nie ostatni) Disco Elysium. Z jakiegoś powodu gra ta, uważana przez wielu za najlepszego erpega ubiegłego roku, nie ma jeszcze własnego wątku na tym forum. Były co prawda jakieś krótkie wzmianki w innych wątkach, ale uznałem, że w takim razie takowy...
  3. Chodak

    Problemy z wersją GOG Galaxy na Win 10 + FCR + Powrót na 2560x1080

    Hej, Ostatnio postanowiłem od nowa ograć Wiedźmina. Odpaliłem cyfrową wersję z Galaxy (najnowszą). Zainstalowałem FCR i Powrót Białego Wilka. Gram w rozdzielczości Ultrawide 2560x1080. Moje problemy: - Gra nie wczytuje żadnych cutscenek na silniku, o ile nie ustawię w opcjach jakości...
  4. Chodak

    Crash to desktop w ekwipunku

    Crash to desktop w ekwipunku Cześć, Ostatnio wróciłem do W3 i nagle zacząłem mieć problem z wyrzucaniem do pulpitu przy wchodzeniu w ekwipunek. Wcześniej nie miałem tego problemu grając na tej samej konfiguracji sprzętowej: AMD FX 8350 4.0 Ghz EVGA NVIDIA GTX 970 16 GB RAM DDR 3 System...
  5. Chodak

    Total War: Warhammer

    Total War: Warhammer Z tego co wiem, na tym forum nie brakuje fanów Warhammera. Z racji rychłej premiery (wtorek), zakładam więc wątek o najnowszej odsłonie serii Total War, tym razem, nareszcie, w świecie Młotka! https://www.youtube.com/watch?v=8Ix-rQD8d3Y Po sieci od kilku dni krążą już...
  6. Chodak

    Mordheim - City of the Damned

    Mordheim - City of the Damned Zapewne część z Was kojarzy Mordheim, czyli bitewniaka w skali mikro w świecie Warhammera. Osobiscie jestem wielkim fanem młotka, więc informację o powstającej komputerowej adapatacji tej gry przyjąłem ze sporym entuzjazmem...
Top Bottom