Search results

+
  1. S

    Hotfix 1.11

    U mnie na razie nie działa zadanie z Panam. Gram ok. 94h i nie wiem czy to zostanie naprawione.
  2. S

    Hotfix 1.11

    Czy można mieć nadzieję, że w kolejnym patchu zostanie naprawiony problem z zadaniem ,,Nie mów Saulowi"? Po przyjechaniu z Panam w okolice pociągu wszyscy stoją w kółku i nie ma żadnych opcji dialogowych. Wszystkie inne misje działały bez większych problemów (dało się je przejść) a tą...
  3. S

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Kolejny Patch(problemy uniemożliwiające rozgrywkę) Cześć. Czy ktoś wie kiedy będzie nowy patch naprawiający bugi uniemożliwiające grę? Mam na myśli niemożność ukończenia zadania cisza przed burzą, w której wojownicy dzikiego gonu stoją jak kołki, można wyzerować im pasek zdrowia, ale nic się...
  4. S

    W3 Krew i Wino - zbugowana misja Pieśń Rycerskiego Serca

    Ja też mam ten problem. I inny z questem przemiana Ktoś może wie jak trafić te 4 kamienie aby otworzyć przejście? Nie wiem trzeba je trafić kuszą w jakiejś określonej kolejności czy co, bo strzelam w nie już dobrą godzinę i nic się nie dzieje?
  5. S

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    Cześć Ktoś może wie jak trafić te 4 kamienie aby otworzyć przejście, w zadaniu przemiana? Nie wiem trzeba je trafić kuszą w jakiejś określonej kolejności czy co, bo strzelam w nie już dobrą godzinę i nic się nie dzieje?
  6. S

    Przedmioty znikające w Nowej Grze + w 1.10

    Mi po patchu zbugowało się zadanie Temerskie Precjoza. Mimo, że przeszukałem wszystkie skrzynie w piwnicy nie zalicza mi tego zadania. Nie miałem tego problemu po innych aktualizacjach (gram 3 raz). Gram w trybie Nowa Gra+
  7. S

    Aktualizacja 1.10 już dostępna!

    Mi po patchu zbugowało się zadanie Temerskie Precjoza. Mimo, że przeszukałem wszystkie skrzynie w piwnicy nie zalicza mi tego zadania. Nie miałem tego problemu po innych aktualizacjach (gram 3 raz). Gram w trybie Nowa Gra+
Top Bottom