Search results

+
  1. S

    Opowiadania w świecie wiedźmina autorstwa Boriasa.

    Ok sorry, konstruktywna krytyka: 1. Te gwiazdki są niepotrzebne. 2. Powtórzenia - tego absolutnie być nie powinno. Np. "cholewie", albo "ponad wierzchołkami drzew"; "krew"; "sprawiedliwości" 3. Pytania retoryczne lepiej zostawić dla mistrzów.
  2. S

    Braki w cytatach na anglojęzycznej wiki

    Fajny pomysł, ale ciężko się za to zabrać, a zawalony jestem ;)/> Ale będę o tym pamiętał, może kiedyś braki uzupełnię. Zapraszam też innych groliwych ;)/> EDIT: Tym bardziej ciężko mi się za to zabrać bo wiki nigdy nie edytowałem, ale mam nadzieję, że kiedyś znajdę nudny, wolny wieczór ;)
  3. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon – Motion Capture

    Ależ to będzie rewelacyjna gra... Biorąc pod uwagę rozwój jedynki, dwójki oraz to czym zapowiada się 3 naprawdę szkoda, że ma nie powstać 4 i 5. Powinny ;)/>
  4. S

    Wiedźmin 3: świat

    Zablokowano temat o Płotce i odesłano z wypowiedziami tutaj - chciałem tylko przypomnieć, że Płotka to nie był koń Geralta - Płotką Geralt nazywał wsz. swoje konie.
  5. S

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    1. Szkoda, że CDP już zapowiedział, że W3 będzie ostatnim. 2. Chciałbym pograć w AA w otwartym świecie, z dialogami i z Wiedźminem w roli głównej. 3. RPG w wiedźminlandzie miałby w sumie małe możliwości np. jeśli chodzi o rasy - czarodziejowie, elf, półelf, człowiek, wiedźmin, ew. Vran...
  6. S

    Is this right?

    And as i see this sword is pretty easy to make. In chapter two you should have enough silver orb. EDIT: My bad, you already made it ^^ Sorry ^^
  7. S

    Wiedźmin 3: świat

    Skalowania świata - w którym 1 kilometr w rzeczywistości odpowiada 200 metrom w grze, a 100 mieszkańców wsi w rzeczywistości odpowiada 20 w grze. ;) (mniej więcej o to chodzi)
  8. S

    Braki w cytatach na anglojęzycznej wiki

    Braki w cytatach na anglojęzycznej wiki Chciałem pewnemu amerykańcowi przedstawić co ciekawsze cytaty z Sagi, aby zaznajomić go z universum, a być może nawet zachęcić do przeczytania książek, ale... okazuje się, że na anglojęzycznej wiki są tylko DWA! cytaty Sapkowskiego...
  9. S

    Wiedźmin 3: znaki

    Nawet na początku W2 mamy możliwość "zaczarowania" pewnego kapłana, aby powiedział gdzie są dzieci Foltesta - jeśli to zrobimy słyszymy od innego kapłana coś w stylu "Jak śmiesz!? W świętym miejscu! NIgdy Ci tego nie zapomnę wiedźminie!"
  10. S

    Wiedźmin 3: znaki

    No przecież o to chodzi - i problemy z zakonem płonącej róży.
  11. S

    Wiedźmin 3: znaki

    Wiecznego ognia np.
  12. S

    What you like about the game VS what you don't like

    I think they look prettier then in Skyrim, or Gothic 3... and Witcher world isnt this kind of fantasy, where everybody are pretty. http://images.vg247.com/current//2011/05/Sheala1-noscale.jpg Whats wrong with her face...
  13. S

    Wiedźmin 3: znaki

    Spoilery! Właśnie przechodzę grę po raz drugi, tym razem ścieżką Iorwetha - i co rzuca mi się w oczy zaraz po powrocie do miasta? Oczywiście pogrom, ale co gorsza - uspokojenie ludzi kończy sie po prostu znakiem Aksji; użyłem go dwa razy pod rząd i ludzie po prostu stwierdzili "Ok, to idziemy do...
  14. S

    Wiedźmin 3: system walki

    Do walk z bossami moim zdaniem się nadają - tzn. chętnie zobaczę w takiej sytuacji cut-scenkę, ale żeby też nie zrobił się z tego film można dodać QTE ;) W dodatku można nazwać QTE te momenty w grze, w których wiedźmin ma określony czas na dokonanie wyboru (SPOITLER) np. gdy zastanawia się, czy...
  15. S

    Wiedźmin 3: znaki

    Casuale to też gracze - a biorąc pod uwagę, że w przypadku Wiedźmina w dużej liczbie wywodzą się z fanów książek to tym większy szacunek im się należy. A jak jesteś pierwszy do działalności charytatywnej (robienia gry, która się nie sprzeda, ale się spodoba małej grupce) to bądź pierwszy i to...
  16. S

    Wiedźmin 3: znaki

    Tak bo casuale to pewnie z 60% klientów.
  17. S

    Wiedźmin 3: system walki

    Ja za QTE nie przepadam, ale w takiej ilości jak były we 2 mogą występować. Bo to jednak w sumie miłe urozmaicenie, nawet jeśli wolę siekać samodzielnie.
  18. S

    Wiedźmin 3: system walki

    Póki co na mój gust wszystko wydaje się iść ku lepszemu :)/> Szczególnie cieszy mnie zmiana uników - te skoki byłby dobra do potworów czy magów, ale przeciwko zwykłym żołdakom były troszkę upokarzające dla mistrza miecza.
  19. S

    Wiedźmin 3: znaki

    Masz rację, wiem ;) Moim zdaniem po prostu REDzi są biedni z tym przymusem wymyślania drzewek rozwoju itp. ;) Już nawet się nie czepaim tego, że nie wiadomo dlaczego w W2 Wiedźmin znowu zaczyna od zera i nie wiadomo dlaczego najpewniej w W3 znowu będzie ;)
  20. S

    Wiedźmin 3: alchemia

    Nie xD Różnica jest taka, że ja bym ludziom pozwolił, a Ty byś zakazał. Ja bym ludziom pozwolił na picie eliksirów w każdych warunkach, a Ty tylko wtedy kiedy Tobie się to podba (czyli poza walką). Dlatego to Ty prędzej przedstawiasz taki tok rozumowania ;)/> Dekokt mógłby działać po prostu...
Top Bottom