Search results

+
  1. yovish_w

    Alfabet runiczny

    Rzeczywiście, kanciasta odmiana wygląda jak to, czego szukałem. Dziękuję, wiedziałem, że na forum można liczyć!
  2. yovish_w

    Alfabet runiczny

    Cześć! Próbowałem szukać na wiki i na forum informacji o alfabecie runicznym, który jest używany w grach o wiedźminie. Niestety nie znalazłem odpowiedzi. Czy ktoś z Was nie wie przypadkiem, czy Redzi opracowali jeden spójny system do napisów runami? Pojawiły się m.in. na srebrnym mieczu w...
  3. yovish_w

    Odbierz darmową beczkę Krwawej Klątwy!

    Miło, że dają beczkę na dobry początek gry rozszerzenia :-] Dobrej zabawy wszystkim!
  4. yovish_w

    GWINT na smartfonach jeszcze w tym roku!

    "Unexpected, but not unwelcome!" Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał interfejs na małych ekranach i trzymam kciuki za sukces projektu!
  5. yovish_w

    Ścieżki dźwiękowe z Wojny Krwi i GWINTA są już dostępne!

    Super! Miło, że udostępniacie (jak zwykle świetną) muzykę!
  6. yovish_w

    Literówki w opisach kart i w menu

    Postanowiłem założyć nowy temat do zgłaszania literówek, których kilka już widziałem, żeby developerom sprawniej szła ich eliminacja ;) Po skończeniu samouczka pojawia się okienko, w którym widać słowo "edyotrze".
  7. yovish_w

    Poznajcie zwycięzców konkursu na plakat z Wojny Krwi!

    Plakat, który otrzymał pierwsze miejsce jest, cóż... pierwsza klasa! Bardzo estetyczny i elegancki, gratulacje dla autorki!
  8. yovish_w

    Przerwa techniczna 22-23.10.2018

    Cóż, czekamy z niecierpliwością na jutro! :D
  9. yovish_w

    Oficjalne forum w nowej odsłonie!

    Super, że szybko reagujecie na prośby użytkowników, to miło z Waszej strony. Też sądzę, że brak możliwości późniejszej edycji utrudniłby życie niektórym forumowiczom. Co do samego forum, to cenię sobie minimalizm i niewątpliwie ta wersja jest przejrzystsza, wydaje mi się jednak, że zyskałaby...
  10. yovish_w

    Wiedźmin: Gra Wyobraźni i dodatki - czy jeszcze do zdobycia?

    Tak się domyślałem, że obecne gdzieniegdzie egzemplarze będą na wagę złota. W każdym razie dzięki za linki.
  11. yovish_w

    Poznajcie zwycięzców GWINTOWEGO Konkursu Artystycznego!

    Wyśmienite ilustracje, wybieranie zwycięzców musiało być niezwykle trudne. Genialna karta Pani Jeziora, i piątka dla Eugeniusza za pomysł z karpiem. :-D Gratuluję zwycięzcom i zabieram się do przeglądania pozostałych prac. BTW, karta Vivienne wrzucona na poprzedniej stronie wygląda niesamowicie!
  12. yovish_w

    Wiedźmin: Gra Wyobraźni i dodatki - czy jeszcze do zdobycia?

    Wiedźmin: Gra Wyobraźni i dodatki - czy jeszcze do zdobycia? Jakiś czas temu udało mi się kupić podręcznik do wspomnianej w tytule Gry Wyobraźni. Jestem kolekcjonerem i zbieram wszystkie graty związane ze światem Sapkowskiego, jakie uda mi się trafić, więc gdy dowiedziałem się, że wydano do...
  13. yovish_w

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Zarówno nowe plansze jak i nowe animowane karty wyglądają pięknie, dobra robota! :]
  14. yovish_w

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Cieszę się, że Redzi są gotowi przyznać się do pewnych błędów lub niedociągnięć. Bardzo dobrze, że chcą zadbać o unikalny klimat i charakter karcianki; jest ich na rynku tyle, że "Gwint" musi się wyróżniać, by być wyjątkowy. Skoro każda frakcja ma być inna, to może zobaczymy powrót umiejętności...
  15. yovish_w

    Nadchodzi Sezon Niedźwiedzia!

    Gdzieżbym śmiał! Moją intencją było wytłumaczenie, że gra (oprócz tego, że ma zarobić) jest produkowana po to, by dawać przyjemność graczom. Wątpię, by w studiu był czas i zasoby na tworzenie gigantycznej ilości nagród co sezon, więc ich równiejsza dystrybucja po całej drabince wydaje się...
  16. yovish_w

    Nadchodzi Sezon Niedźwiedzia!

    Obawiam się, że nie rozumiem. Grasz 200 meczów w ciągu miesiąca tylko po to, żeby zdobyć ozdobnik? Wydawało mi się, że gra się dla przyjemności, a nagrody na koniec sezonu są przyjemnym dodatkiem. Żeby była jasność: nie uważam, że nagrody za ranking powinny być bez znaczenia, ale też nie sądzę...
  17. yovish_w

    Brak możliwości zapisu edytowanej talii

    Brak możliwości zapisu edytowanej talii Trafiłem na dziwny błąd uniemożliwiający mi zapisanie edytowanej talii. Po kliknięciu przycisku powrotu przez dłuższą chwilę widzę ekran ładowania, a potem napis "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.". Połączenie działa bez zarzutu -...
  18. yovish_w

    SOLVED Nowy sezon i nagrody za otrzymaną range w tym sezonie

    Powekk od pewnego czasu nie są już przyznawane nagrody za pominięte rangi. Jest to związane ze skróceniem trwania sezonu do jednego miesiąca. Nagrody za osiągnięte rangi są nadal przyznawane, podobnie jak wyższa ranga na start (obliczana na podstawie zebranych punktów rankingowych).
  19. yovish_w

    "This Week in GWENT" 16.02.2018

    No, to ja już pracuję nad tym, żeby Burza miał tatuaż. :D O kim mówi na początku? O "Ciri: Erupcji Mocy"? Bloede d'hoine!
  20. yovish_w

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Mam wrażenie, że sporo komentarzy jest tutaj mocno off-topowych. To w końcu post o aktualizacji, nie drabince rankingowej. ;-) Otóż to! Sporo zmian balansujących w kartach zrobionych naprawdę sensownie, poza tym cieszę się, że teraz mamy wyjaśnienie poszczególnych zmian, a nie tylko suche...
Top Bottom