Search results

+
  1. yovish_w

    Alfabet runiczny

    Cześć! Próbowałem szukać na wiki i na forum informacji o alfabecie runicznym, który jest używany w grach o wiedźminie. Niestety nie znalazłem odpowiedzi. Czy ktoś z Was nie wie przypadkiem, czy Redzi opracowali jeden spójny system do napisów runami? Pojawiły się m.in. na srebrnym mieczu w...
  2. yovish_w

    Literówki w opisach kart i w menu

    Postanowiłem założyć nowy temat do zgłaszania literówek, których kilka już widziałem, żeby developerom sprawniej szła ich eliminacja ;) Po skończeniu samouczka pojawia się okienko, w którym widać słowo "edyotrze".
  3. yovish_w

    Wiedźmin: Gra Wyobraźni i dodatki - czy jeszcze do zdobycia?

    Wiedźmin: Gra Wyobraźni i dodatki - czy jeszcze do zdobycia? Jakiś czas temu udało mi się kupić podręcznik do wspomnianej w tytule Gry Wyobraźni. Jestem kolekcjonerem i zbieram wszystkie graty związane ze światem Sapkowskiego, jakie uda mi się trafić, więc gdy dowiedziałem się, że wydano do...
  4. yovish_w

    Brak możliwości zapisu edytowanej talii

    Brak możliwości zapisu edytowanej talii Trafiłem na dziwny błąd uniemożliwiający mi zapisanie edytowanej talii. Po kliknięciu przycisku powrotu przez dłuższą chwilę widzę ekran ładowania, a potem napis "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.". Połączenie działa bez zarzutu -...
  5. yovish_w

    Globalny matchmaking

    Globalny matchmaking Sądząc po nickach, na które trafiam w grze, matchmaking jest globalny - mogę spotkać gracza z dowolnego kraju. Mam rację, czy są jakieś wyjątki, np. Chiny? I czy w takim razie podział na ranking poszczególnych regionów to po prostu filtr światowej drabinki?
  6. yovish_w

    Szansa na karty poszczególnej jakości

    Szansa na karty poszczególnej jakości Zauważyłem, że pierwsze cztery karty z beczki losują się jakby niezależnie od tej piątej: można np. dostać złotą, a potem wybierać jedną z trzech niebieskich. Czy oznacza to zatem, że szanse procentowe na daną jakość karty są zupełnie oddzielnie...
  7. yovish_w

    Zmiana karty "Neofita Vrihedd"

    Zmiana karty "Neofita Vrihedd" Mam pytanie skierowane raczej do kogoś z zespołu CDPR, ale może ktoś inny mi odpowie. Próbuję dociec, dlaczego zmieniono działanie karty "Neofita Vrihedd". Obecnie jest ona gorszą wersją "Havekarskiego przemytnika" - wzmacnia losowo, więc trudniej...
  8. yovish_w

    Błąd opisu karty "Straż mahakamska"

    Błąd opisu karty "Straż mahakamska" Byłem pewien, że napotkałem na błąd w grze, jednak obecnie zdaje mi się, że to tylko błąd opisu karty. Polska wersja mówi, że Straż mahakamska ulepsza sojusznika, a nie wzmacnia. Zrzut ekranu temu przeczy - Obrońca Mahakamu ma wartość punktową na...
  9. yovish_w

    Wyrocznia - możliwy błąd

    Wyrocznia - możliwy błąd Jestem prawie pewien, że to, na co trafiłem, to błąd. Opis karty "Wyrocznia" mówi o tym, że będzie ona się wzmacniała pod koniec tury, w której jednostka danego gracza została wzmocniona w ręce. Jak widać na tym zrzucie o żadnym wzmacnianiu ręki nie było mowy - tylko...
  10. yovish_w

    Błąd wyświetlania kart w kolekcji przy włączonych filtrach

    Błąd wyświetlania kart w kolekcji przy włączonych filtrach Urządzenie: laptop Dell Latitude 6420 ID pomocy technicznej: c3d5-4d26-1361-8004 Wersja gry: 0.9.12.3 Napotkałem na błąd, który powoduje, że w trakcie przeglądania kolekcji przy włączonych filtrach najechanie kursorem na kartę nie...
  11. yovish_w

    Błąd wyświetlania właściwej pozycji w panelu "Nagrody"

    Błąd wyświetlania właściwej pozycji w panelu "Nagrody" Urządzenie: laptop Dell Latitude 6420 ID pomocy technicznej: c3d5-4d26-1361-8004 Wersja gry: 0.9.12.36 Błąd zauważyłem przypadkiem i wystąpił tylko raz, nie wiem więc, czy nie dostarczę zbyt mało informacji. W każdym razie tamtego...
  12. yovish_w

    Wiedźmińskie Znaki - dyskusja o istniejących i propozycje nowych

    Wiedźmińskie Znaki - dyskusja o istniejących i propozycje nowych Dobry wieczór! Jako że ostatnio powtarzam sobie Sagę mistrza Sapkowskiego, miałem okazję porównań działanie Znaków w książkach i grach. Poza tym pomyślałem, że chętnie bym usłyszał propozycje forowiczów na inne czary, które...
  13. yovish_w

    Zawieszenie (zapętlenie) gry podczas wyszukiwania przeciwnika

    Zawieszenie (zapętlenie) gry podczas wyszukiwania przeciwnika Urządzenie: laptop Dell Latitude 6420 ID pomocy technicznej: 3cd5-4d26-1361-8004 Wersja gry: 0.9.10.32 Z błędem spotkałem się dopiero dzisiaj. W dwóch grach na kilkanaście rozegranych zdarzyło się, że wyszukiwanie przeciwnika...
Top Bottom