Search results

+
  1. Emppu666

    God of War

    Jakimś NPC i to tyle.
  2. Emppu666

    God of War

  3. Emppu666

    Rozpoczyna się nowa saga

    Akurat coś po Elden Ring na co mogę czekać kilka lat:p. Powodzenia REDzi!
  4. Emppu666

    Elden Ring - gra From Software i George'a R. R. Martina

    Będzie super gierka. From Software nie zawodzi jak zwykle.
  5. Emppu666

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Czy ktoś może ma w informacji o przesyłce wagę kolekcjonerki? Nie wiem czy moich dwóch nie wysłali razem czy oddzielenie.
  6. Emppu666

    Godzina premiery gry

    Ja właśnie dostałem maila od UPS. Planowana dostawa EK jutro między 12-16. Zamawiane w sklepie CDP Gear.
  7. Emppu666

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    W Originie w karcie gry ustaw angielski język, a w samej grze polskie napisy.
  8. Emppu666

    Przepustki z Priorytetem na prezentację Cyberpunk 2077 na PGA

    Bardzo chętnie wpadnę:)
  9. Emppu666

    Cyberpunk 2077 na Poznań Game Arena

    Nowy fragment rozgrywki, czy ten co ostatnio tylko po polsku? Czy będzie potem dostępny w sieci w sieci?
  10. Emppu666

    The Last of Us

    Mi się wydaję, że zwiastun jest tylko tak zmontowany, abyśmy tak myśleli. Jutro po 17.00 wrażenia dziennikarzy i gameplay.
  11. Emppu666

    Gry na konsole

    Tak. Jeśli się wyrobisz w 2 miesiące to zapłacisz 8 zł. Jak dłużej to już normalną cenę za kolejne miesiące. Oczywiście wszystkie ciągiem tylko na konsoli, bo tak jak piszesz na PC nie ma całości. Chyba, że chcesz żonglować Xbox/PC - też nie będzie problemu, bo w Ultimate masz abonament wspólny...
  12. Emppu666

    Gry na konsole

    Ja korzystam od tygodnia. Kupiłem właśnie Game Pass Ultimate za 8 zł na 2 miesiące. Po zakupie od razu anulowałem subskrypcję (działa to identycznie jak w innych tego typu usługach, np. Netflix). Po Gears'ach i być może The Outer Worlds, nie zamierzam póki co korzystać dalej. GoW 4 ograłem na...
  13. Emppu666

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Można prosić o jakiś link do tych przecieków? Chodzi o te z 2017 roku?
  14. Emppu666

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Podlinkujecie jakiś występ tej Chalotry?
  15. Emppu666

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    No tak, ale od razu pojawia się mała obawa o budżet, aktorów, zachowanie klimatu, itp.:hmm: Tak czy tak, czekam! :D
  16. Emppu666

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Netflixowy serial na podstawie opowiadań!
  17. Emppu666

    Wiedźmin 3 - prośba o zapis

    Save do gry pod dodatki Cześć. Czy ktoś z Was posiada save z następującymi wyborami? - wątek miłosny: Yen, - Radowid żyje, - Cerys rządzi na Skellige, - Krwawy Baron żyje, - Triss i Geralt ewakuowali czarodziejów z Novigradu, - Keira i Leto wysłani do Kaer Morhen. Chodzi o zapis z gry...
Top Bottom