Search results

+
  1. L

    Ciri, Geralt i reszta ekipy

    Dzięki za czujność. Poszedł fix. Celowo też wybrałem tę stronę i pominąłem dymki, żeby nie było aż tak oczywiste, ale widzę, że i tak było :P Dodałem wcześniejszą stronę. Mam nadzieję, że teraz to sensownie wygląda. Nie bawię się w poliglotę, bo nie udźwignę. Staram się więc trzymać jak...
  2. L

    Ciri, Geralt i reszta ekipy

    Łatwo poszło :D Tak, to Ziarno. Dzięki. Nie mam żadnego komiksu od DH, więc ciężko mi się jakoś szerzej wypowiedzieć. Widziałem tylko pojedyncze strony w sieci i na tej podstawie mogę jedynie stwierdzić, że podobały mi się tylko te, które rysowała Marianna Strychowska.
  3. L

    Ciri, Geralt i reszta ekipy

    Jejku. Ile to lat minęło ;) Forum sobie ciągle czytam, choć po cichu. Postanowiłem jednak troszkę odświeżyć temat. Jedno musze przyznać nowemu Wiedźminowi. Wyrwał mnie trochę z marazmu twórczego. Jakiś czas temu postanowiłem sobie by w ramach nauki nowego medium, spróbować przenieść jedno z...
  4. L

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Akurat w to, że na Korath zrobią trzy słońca a Ciri i Konika będzie nawiedzał Dziki Gon jestem w stanie uwierzyć bez bimberka.
  5. L

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Mam podobne wyobrażenie. Trochę to wyglądało groteskowo, kilka jeźdźców i jakieś wołanie do Ciri. Zero subtelności w tym wszystkim. Zastanawiam się czy to nie jest jakaś podkładka pod przyszłe sceny Ciri na pustyni Korath? Takie miałem pierwsze skojarzenie.
  6. L

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ogólnie te stroje Dzikiego Gonu wyglądają tak jakoś strasznie słabo na tych zdjęciach, "tanio" bym powiedział. Sam zamysł z konceptów jest moim zdaniem całkiem klimatyczny. Nie wiem też dlaczego nie poszli w kierunku pokazania sceny z gonem jak na koncepcie a zamiast tego zrobili z tego jakąś...
  7. L

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zakładasz optymistycznie, że w ogóle takie wydarzenie będzie miało miejsce. Ja bym przed pierwszym sezonem dał sobie rękę uciąć, że niektóre fragmenty się pojawią i co? I bym dzisiaj nie miał ręki. Albo dwóch, bo i druga byłbym gotów wtedy uciąć.
  8. L

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    O tak, pełna zgoda. Cała ścieżka dźwiękowa jest świetna. Ja może się narażę, ale lubię ten nasz serial. Też wierności względem książek tam nie za dużo, ale jakoś mnie ten nasz polski język i te nasze "zwykłe" polskie krajobrazy kupują. M. Żebrowski też. Borch, Nenneke. Nawet ten strój wiedźmina...
  9. L

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Też tak sobie właśnie myślałem, że być może to jest na zasadzie: "wiem już, że tu się nie uda zrobić Wiedźmina idealnego, ale zróbmy to chociaż tak, żeby jak najwięcej osób o tym usłyszało i się tym zainteresowało". No a jak jest duża popularność to i więcej drzwi się otwiera jak już faktycznie...
  10. L

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zastanawiam się czasem nad tym co siedzi w głowie Tomka Bagińskiego. Chciałbym, żeby ta kurtyna dyplomacji opadła i chciałbym usłyszeć szczerze co o tym wszystkim myśli. Tyle lat zabiegania o zrobienie Wiedźmina, więc tam na pewno jest jakieś podejście emocjonalne. Zrobił z ekipą genialne...
  11. L

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Kejos. Wszędzie Kejos. Serial na swój sposób jest dla mnie ciekawy, bo wzbudza we mnie całkowicie przeciwstawne emocje. Z jednej strony ogarnia mnie smutek i mam do twórców żal, że tak zmarnowali ogromny potencjał, z drugiej strony to się nawet cieszę ze zmian poczynionych, bo im dłużej to...
  12. L

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Na początku Henry mi nie leżał, ale kurde, szanuję mocno. Oglądając wywiady i sposób w jaki mówi o serialu i roli, widzę mocne zaangażowanie i fajnie, że trafiło na niego. Scena w Blavikien jest jednym z mocniejszych momentów całego serialu i szkoda, że w późniejszych odcinkach nie było już...
  13. L

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Świetne i bardzo klimatyczne: profil autora: http://ethicallychallenged.deviantart.com/
  14. L

    Ciri, Geralt i reszta ekipy

    Dzięki! :) O którym Robinie mowa? Pamiętam "Robina z Sherwood" i "Nowe przygody Robin Hooda", ale takich jeźdźców nie kojarzę. Chodzi może o tego nowego z 2006 roku? Teraz dopiero poszukałem i się dowiedziałem, że coś takiego w ogóle wyszło. Jeśli o to się rozchodzi, to fajne to to?
  15. L

    Ciri, Geralt i reszta ekipy

    Miała być przerwa, ale postanowiłem spróbować szczęścia w konkursie, więc jeszcze coś wrzucę :) A dobrze mieć w razie czego zabezpieczenie na oficjalnym forum, bo tam się takie cyrki dzieją, że hej. Porwanie Yennefer:
  16. L

    Pamiętna Noc - Premierowy zwiastun filmowy

    Mam to samo. Dokładnie ten moment. Oglądałem filmik już tyle razy, że nie idzie zliczyć a nadal, za każdym razem w tym momencie mam ciary. Genialnie zsynchronizowane z muzyką. Ta ucieczka wampirzycy w rytm wzrastających dźwięków skrzypiec i kulminacyjny moment na najwyższą nutę przy pięknym...
  17. L

    Pamiętna Noc - Premierowy zwiastun filmowy

    Matko moja.. Toż to jest przepięknie. I niech mi ktoś powie, że film lub serial nie odniósłby sukcesu, to psami poszczuję. Mam nadzieję, że się w końcu doczekamy. A to, to to jest genialna robota. Wielki szacunek, bo ten materiał moim zdaniem stoi na równo z intrem do Wiedźmina pierwszego. Ja...
  18. L

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ale to są internety, tego nie ogarniesz. Ja na ten przykład, w taki sposób natknąłem się na spoiler z Gry o Tron. Gdzie? Na fejsbuku. Koleżanka kolegi(nie moja) pod jego postem(jemu na złość) wrzuciła ów spoiler (niezwiązany z postem należy dodać) a że to jest również mój znajomy, to i mi się...
  19. L

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Jeśli jest tak jak mówisz to moje najszczersze przeprosiny. Nie znam się na marketingu i się zapędziłem z nerwów. Znając jednak status i poczynania tego sklepu, myślę że można było tego uniknąć.
  20. L

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ty poważnie? Przecież sklep już był znany z tego typu rzeczy, więc ufając im firma balansowała na bardzo cienkiej lince, która pękła. I można było to przewidzieć. No ale coż.
Top Bottom