Search results

+
  1. O

    Dodatek Krew i Wino już dostępny!

    chciałem powiedzieć, że pudełko od CDP.pl jest źle zaprojektowane! pudełka z kartami w okładkach się nie mieszczą. Trzeba zdjąć okładki :( no ale trudno. Odpalam grę!!! :D :D
  2. O

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    nie wiem jakie Wy macie odczucia, ale ja zamiawiałem KiW tak samo jak wcześniej SzK i wtedy nie miałem, żadnych problemów z transferem.
  3. O

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Za Kulisami dodatku Krew i Wino

    Tak to jest jak się nie korzysta z wzorców projektowych :)
  4. O

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Za Kulisami dodatku Krew i Wino

    no właśnie te potwory i Geralt w płytówce, to dwa zgrzyty przy oglądaniu dziennika, reszta: hype hype
  5. O

    Dodatek Krew i Wino - premiera 31 maja!

    no, CDP.pl cały czas niedomaga :D ale ddosując go nie pomagacie w tym, żeby lepiej działał :D
  6. O

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    jak poprawią grafikę to się załamię, bo już teraz grałem na 20 klatkach :( a jak grafika się polepszy to mi klatki jeszcze bardziej spadną
  7. O

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    przeglądając trochę YT natknąłem się na ciekawe kwiatki retro :) jeżeli było już to przepraszam, szukajka nie znalazła + nie przypominam sobie żeby się to tu znalazło muzyka z W3 jak z NESa: https://www.youtube.com/watch?v=LXDZxvLf0Ds i W3 na commodore 64 :)...
  8. O

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    po co tak się męczyć? trzeba było wyrzucać przedmioty do morza a potem kodem zwiększyć sobie ilość kasy. Nie musiałbys wtedy latać po kupcach :P
  9. O

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    nie no czemu... ten nos jakby w kształcie pucharu no i kolory podobne... :D
  10. O

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    jeżeli cyfrowa wersja SzK kosztowało ok 40 zł a pudełko 80 zł to jeżeli KiW ma kosztować 80zł (cyfrowe) to nastawiam się, że pudełko będzie kosztować 120 zł :)
  11. O

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Wow, nie sądziłem, że jest jeszcze ktoś taki jak ja, który uważa, że pierwszy Wiedźmin jest tym najlepszym :)
  12. O

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Szkoda, że mam tak daleko, bo bym się zapytał czy dla polskiej firmy to jest takie trudne zrobić polski język na GOGu ? mają rosyjski, niemiecki, angielski nawet francuski! Już pal licho tę walutę w pln której też się chyba nie doczekamy
  13. O

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Runotwórca był mega spoko, jednak bonusy które dawały słowa już niekoniecznie przydatne.
  14. O

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Dokładnie, w sumie to trochę bez sensu robić mega rozbudowany system walki, uniki, parowanie itp itp a potem dać tak niski poziom trudności, że w ogóle nie ma potrzeby uzywania tych technik.
  15. O

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Ogólnie Klucznik był wymagającym przeciwnikiem ze względu na to, że był zupełnie inny niż poprzedni bossowie / potwory. Dla mnie na początku też był zaskoczeniem i zginąłem parę razy. Jednak jeżeli dobrze zaobserwujecie i nauczycie się jego ruchów, to będziecie potrafili unikać jego wszelkich...
  16. O

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    ojej ojej, za to wybory w dwójce miały bardzo duży wpływ ,a grę w dwójkę, to za mało?
  17. O

    Niesamowity Rok Wiedźmina -- Nowy Zwiastun Dostępny

    Moim zdaniem epicki, lub jak kto woli pełen rozmachu trailer to był SoD albo Pamiętna noc :) a ten zwiastun... niekoniecznie pasują mi określenia do niego. Co nie zmienia faktu, że przyjemnie się go oglądało :)
  18. O

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    trochę tak
  19. O

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Dark Souls słabe? RLY?
Top Bottom