Search results

+
  1. Skafu

    Trouble installing The Witcher 3

    Hi, yea. All this is useful and I'd totally do this that way of course, why bother installing 4 separate products.. The problem is that I don't want to do this because I have very slow Internet connection. I only downloaded 10 GB's of update to 1.32 and other 10 for rest of the DLC's. This took...
  2. Skafu

    Trouble installing The Witcher 3

    How can I do this? I have 4 DVD's with the game. I installed it manually via it's setup process, then right away game showed on gog where I downloaded update to 1.32.
  3. Skafu

    Trouble installing The Witcher 3

    GOG sir.
  4. Skafu

    Trouble installing The Witcher 3

    Hi, I'm having the collector's version of the game and 2 of the DLC's bought and on my account, I do also have GOTY version but did not downloand it. I have poor Interneto connection so I wanted to avoid downloading all that GB's so I basically installed old version of the game, patched it to...
  5. Skafu

    Movies / TV Shows!

    Breaking Bad and now Better Call Saul, very good series if not the best! Def recommended!
  6. Skafu

    VR Editions: Yay or Nay

    Nope, no money for VR.
  7. Skafu

    The Pizza Thread

    Fav pizza - pepperoni.
  8. Skafu

    Trouble installing The Witcher 3

    Welcome, new here. Just wanted to say hi and ask for a post on Technical support as I don't want to spam 10 posts. Thanks. " Hi, I'm having the collector's version of the game and 2 of the DLC's bought and on my account, I do also have GOTY version but did not downloand it. I have poor...
  9. Skafu

    Nie mogę zainstalować DLC

    Ja wale... nie zamierzam tego robić cmon..
  10. Skafu

    Nie mogę zainstalować DLC

    Witam serdecznie, problem polega na tym, że posiadam wersję kolekcjonerską Wiedźmina oraz zakupione fizycznie 2 dodatki do gry. Postanowiłem powrócić do gry w tym roku, odświeżyłem komputer i zabrałem się do instalacji. Na koncie posiadam wersję GOTY oraz zwykłą, z racji, że jestem w miejscu...
  11. Skafu

    Import savea ze steama.

    Import savea ze steama. Nie wiem czy w dobrym dziale, także z góry przepraszam. Kupiłem W1 na Steamie w promocji i jak to się będzie miało do importu save'a do W2 ? Czy normalnie będą one w Moich dokumentach, czy jakoś w plikach systemowych ? I czy będą one posiadały formę zgodną z importem ?
  12. Skafu

    Problem z odpaleniem obydwu Wiedźminów...

    Dzięki, ale znalazłem rozwiązanie. Posiadam kartę GIGABYTE i OC GURU blokował gry... Do zamknięcia. :)
  13. Skafu

    Problem z odpaleniem obydwu Wiedźminów...

    Problem z odpaleniem obydwu Wiedźminów... Siemka. Mam problem właściwie od dzisiaj, nie wiem co się stało, otóż wczoraj wymieniłem kartę graficznę na Gigabyte GTX 650 Ti BOOST by pograć w W2. Przy okazji zacząłem przechodzić 1 by potem zaimportować save. Karta prawodłowo wsadzona, podłączona...
  14. Skafu

    Poszukuję zapisu z gry...

    Przeszedłem W1, ale przypadkowo usunąłem savey. Wiem, że jest już wiele tematów na ten temat, ale prosiłbym uprzemie o podanie tylko tych wyborów, które faktycznie mają wpłyt na W2. Przeszedłbym jeszcze raz 1, ale koniec wakacji, a potem ostre zakuwanie i chciałbym je jak najszybciej...
Top Bottom