Search results

+
  1. Skafu

    Trouble installing The Witcher 3

    Welcome, new here. Just wanted to say hi and ask for a post on Technical support as I don't want to spam 10 posts. Thanks. " Hi, I'm having the collector's version of the game and 2 of the DLC's bought and on my account, I do also have GOTY version but did not downloand it. I have poor...
  2. Skafu

    Nie mogę zainstalować DLC

    Witam serdecznie, problem polega na tym, że posiadam wersję kolekcjonerską Wiedźmina oraz zakupione fizycznie 2 dodatki do gry. Postanowiłem powrócić do gry w tym roku, odświeżyłem komputer i zabrałem się do instalacji. Na koncie posiadam wersję GOTY oraz zwykłą, z racji, że jestem w miejscu...
  3. Skafu

    Import savea ze steama.

    Import savea ze steama. Nie wiem czy w dobrym dziale, także z góry przepraszam. Kupiłem W1 na Steamie w promocji i jak to się będzie miało do importu save'a do W2 ? Czy normalnie będą one w Moich dokumentach, czy jakoś w plikach systemowych ? I czy będą one posiadały formę zgodną z importem ?
  4. Skafu

    Problem z odpaleniem obydwu Wiedźminów...

    Problem z odpaleniem obydwu Wiedźminów... Siemka. Mam problem właściwie od dzisiaj, nie wiem co się stało, otóż wczoraj wymieniłem kartę graficznę na Gigabyte GTX 650 Ti BOOST by pograć w W2. Przy okazji zacząłem przechodzić 1 by potem zaimportować save. Karta prawodłowo wsadzona, podłączona...
Top Bottom