Search results

+
  1. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Świetna myśl. Ja chciałbym ujrzeć Geralta jadącego przez Ziemie niczyją. Przecież, to podobno największy obszar w grze, a i miałbym nadzięję zobaczyć, jak w Wiedźminie 3 prezentują się Ghule, Południce, Zjadarki. Nie pogardziłbym też, jakby redzi pokazali nam zniszczone Odmęty, Wyzime, gdyż...
  2. S

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Przypomniałeś mi lata mojego dzieciństwa. Tylko, że wówczas grałem w Gothica 2 Noc Kruka, byłem wtedy zachwycony klimatem Jarkendaru :)
  3. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Naturalnie :D To sporo wyjaśnia.
  4. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    ,,- Ciekawe - mruknął Geralt. - Galeas płynie pod redańską banderą, a galera jest z Aedirn. - Z Aedirn, a jakże - potwierdził szyper. - I nosi wimple namiestnika z Hagge. Ale zważcie, oba statki mają ostrodenne kadłuby, blisko dwa sążnie zanurzenia. Znaczy to, że do samego Hagge nie płyną...
  5. S

    Najlepszy Akt - Ankieta

    Zagłosowałem na akt IV. Zdecydowanie najbardziej Klimatyczny. Wieśniacy, którym Południce nie dają spokojnie pracować w polu, a w nocy aż strach zbliżyć się do zjurnowanego młyna rojącego się od Zjadarek, Północic. Wioska, w której spokojne życie wiodą wieśniacy, a jedynym ich problemem są...
  6. S

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Mnie się Lwiątko bardzo podoba :D
  7. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Miłą niespodzianką byłoby przywrócenie różnorodnych alkoholi z Wiedźmina 1 (Np. Nalewki z Mandragory, która zawsze będzie mi się kojarzyć z degustacją jej przez Wiedźmińską kompanie :p ). Ogólnie fajnie, by było przywrócić wszystkie te lagery, żytnie, Mahakamskie itp. oraz znów chciałbym...
  8. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Obrazki świetne. No i mam nadzieję, że ujrzymy więcej takich karczm. Wygląda jak z odmętów jeszcze ta reczka cudowny klimat :D
  9. S

    Vgx 2013

    Dziko Gon :D
  10. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jestem pod wielkim wrażeniem, od razu na przyszedł mi na myśl las na bagnach w Wiedźminie 1 Las jest mroczny, wspaniały , a gryf też niczego sobie :D
  11. S

    Zapomniane rasy

    Skoro mają się pojawić niziołki to W Wiedźminie 3 chętnie zobaczył bym Berniego Hofmeiera wydał się dość sympatycznym gościem.
  12. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    O tak! też chętnie zagrałbym w taką dwójke. Chciałbym, aby Geralt w Wiedźminie 3 poruszał się na podobieństwo z Wiedźmina 1 oraz powrotu finezyjnego wkładania miecza do pochwy po walce. Chciałbym, żebym znów mógł wyrażić zachwyt nad lokacjami takimi jak Brzeg, Pola, Podgrodzie. Wieczorami przy...
  13. S

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Głosu w Wiedźminie 3 powinien użyczyć Tomasz Marzecki. Jego głos bardzo pasuję do mrocznych i tajemnizych postaci.
  14. S

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Ponownie, Muzyka inspirowana grą do Wieśka pierwszego została doceniona, na dośc wysokim szczeblu. Szukam soundtracku który pojawił się w ,,Rozdrożach'' Zna ktoś link bezpośrednio do Utworu.
  15. S

    Wiedźmin 3 - muzyka

    http://www.youtube.com/watch?v=oq9oRdI8miU Mi natomiast ten Soundtrack bardziej przypadł do gustu i był bardziej klimatyczny niż ten W Wiedźminie 2. Uważam, że niektóre Soundtracki z Wiedźmina 1 powinny znaleść się w Wiedźminie 3 Był by to powrót do korzeni, ale bardzo dobry powrót,muzyka z...
  16. S

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Gratuluję, Dobra robota.
  17. S

    Problemy z instalacją gry - temat zbiorczy

    Dwa tygodnie temu również zakupiłem Wiedźmina 2 Edycje Premium. Miałem identycznie 10gb pobierania, sam na początku się zdziwiłem ale to normalne, pobierało sie pare godzin a następnie jest już wszystko ok.
  18. S

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Popieram, powrót niektórych kawałków z jedynki np. River Of Life, The Dike czy chociażby utwór który słyszymy nocą na Podgrodziu. Według mnie niezwykle klimatyczne ;)
Top Bottom