Search results

+
  1. K

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Też mam nadzieję, że to jeszcze zostanie dodane. Może trzeba więcej czasu na to poświęcić, i wrzucą to jako osobny fix, czy coś. Oby, bardzo na to czekam, bardzo na to liczę. A co do tego update, to ogólnie WOW!
  2. K

    Aktualizacja 2.02

    ^ też czekam, mam nadzieję, że dodadzą jak najszybciej
  3. K

    Aktualizacja 2.01

    Nie wiem czy to tylko u mnie, czy to tylko tymczasowe. Ale nie mam już oryginalnego menu nawiązującego do tego, co się akurat w grze dzieje. I jak się gra ładuje, to nie mam tej wstawki. Przy dodatku. Nie wiem jak to wygląda przy podstawce. Przed updatem 2.01 było normalnie
  4. K

    Aktualizacja 2.01

    El Capitano się zduplikowano xD Wskoczyła jakaś nowa misja z L Capitanem. Spotykamy się z nim w miejscu, na wzgórzu. Normalnie tam, gdzie zawsze jego postać stoi i można z nim pogadać o okolicy, itp. No to teraz w tej nowej misji jest dwóch xD Ten co sobie tam stoi zawsze (po lewej). I ten...
  5. K

    Aktualizacja 2.01

    mam nadzieję, że aktualizacja rozwiąże przy okazji mój problem. Bo od pewnego momentu gra mi się zaczęła nagle wysypywać. Przerpaszamy, Cyberek się wykrzaczył, wyślij raport xD Tak, o nagle. Odnalazłem panią prezydent, dostałem dostęp do dzielnicy, zrobiłem parę poboków. I nagle się gra zaczęła...
  6. K

    Aktualizacja 2.0

    wydaje mi się, że zrobili odpowiednio przejrzyście. Ja na przykład załapałem bez problemu. Sam Viktor mówi, że zaprasza na aktualizację rzeczy xD Plus jak nie było wiadomo co robić, to starczyło przeklikać (nawet na pałę) przez to, co było dostępne.
  7. K

    Aktualizacja 2.0

    o kurde, to już normalnie widać!? :O i jest brama do Dog Town!? kuurde, to muszę poszukać gdzie to POG
  8. K

    Co zmieni aktualizacja 2.0: Zreorganizowana policja

    dobra tam, nie ma co narzekać, bo mogli wcale nic nie zmieniać xD I tak pełen szacun, że jeszcze poświęcali czas temu silnikowi, żeby pododawać nowe rzeczy. Jestem ogólnie mega ciekaw jak to będzie działać i się sprawdzać
  9. K

    Aktualizacja 4.01 – lista zmian

    chyba najbardziej po dupie procek dostaje, ale nie jestem pewien. W każdym razie u mnie 3090 siedzi i w Novigradzie jest katastrofa. W 20fps nie będę po mieście biegał. Poza miastem też szału nie ma. Także też jestem ciekaw, czy się coś pod tym względem zmieni. 3440x1400p rozdziałka
  10. K

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    z twittera, było wrzucone pod postem REDów. Porównanie starej i nowej wersji. RT wyłączone Wydajność CPU ssie totalnie niestety w nowej wersji. Wygląda to, jakby wpierdzielili wszystkie mody bez zastanawiania się, czy to działa, czy nie
  11. K

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    widziałem jak Rojo ogrywał na strimie. na 4080. Co chwilę mu się gra wywalała do pulpitu. I magiczne okienko, że wiedźmin 3 się wykrzaczył
  12. K

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Po co jako osobna wersja, jak można sobie cofnąć normalnie do poprzedniej wersji. I ciężko, żeby wymagania nie wzrosły, jak dorzucili większe tekstury, jakieś pierdoły, poprawki graficzne. Jak najbardziej jest opcja, że mogły wzrosnąć. Co nie zmienia faktu, że brakuje to znowu odpowiednich...
  13. K

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    za co? za darmową aktualizację? xD czy za 7letnią grę? xD
  14. K

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    o chollera! no się tego człowiek nie spodziewał! elegancko :D
  15. K

    Monitor 21:9 ultra wide 3440 x 1440 problem

    Cześć wszystkim, czy ktoś wie co może być spowodowane tym, że na monitorze 21:9 w rozdziałce 3440 x 1440 w menu głównym, ekwipunki, itp mam czarne pasy na bokach. Normalnie podczas gry jest wszystko ok. Tylko w menu coś wszystko wariuje. Ogólnie może i mogłbym na to przymknąć oko, bo samo w...
  16. K

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    pod jednym z komentarzy na yt padła odpowiedź od nich, że Phantom Liberty to jedyny planowany dodatek. https://www.purepc.pl/cd-projekt-red-potwierdza-ze-cyberpunk-2077-phantom-liberty-bedzie-jedynym-dodatkiem-fabularnym-do-popularnej-gry Trochę szkoda, wiadomo. Bo potencjał jest. Ale może...
  17. K

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Dzięki, ponowne zainstalowanie moda pomogło :D
  18. K

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Siemano, sorka, że odkopuję temat po takim czasie, ale nie wiedziałem gdzie napisać. Ogrywam sobie właśnie W1 dla przypomnienia. Idę na nowo po kolei W1 i W2 z nadzieją, ze zanim skończę, to wyjdzie nowy update do W3 z RT i innymi. Do W1 mam zainstalowany dodatek powrót Białego Wilka Skończyłem...
  19. K

    Co nieco o sprzęcie

    Hej, potrzebuję porady Wiem, że nikt nie ma magicznej kuli oraz ostatecznej decyzji nikt za mnie nie podejmie, ale może jakieś opinie mi w tym pomogą 😄 Już od jakiegoś czasu poluje na RTXa. Ceny zaczynają spadać powoli, ale nie ma gwarancji, że ten trend się dalej utrzyma. Przeglądałem różne...
Top Bottom