Search results

+
  1. V

    Wiedźmin 3: świat

    Podobnie było z tą "Panią" we Flotsam ,,Jesteś Wolna? .... ;-;". Tylko raz moglismy uslyszec ten dialog. Potem już go nie bylo i albo gadala o czym innym albo wgl nic nie mowila(Tym bardziej koleś ktory zadał jej te pytanie, pojawil sie tylko raz D: )
  2. V

    Wiedźmin 3: świat

    No to można było zawsze wyciszyć dźwięk na czas przechodzenia po obozie :P. sebogothic OOO tak. I dodać te okrzyki przy walce. ,,O bogowie, walka!" , ,,No i po facecie" itp. jakie były w Gothicu :P.
  3. V

    Wiedźmin 3: świat

    Pytanie, wie ktoś może jak będzie wyglądać cała mapa po ,,rozsłonięciu" lub jak kto woli ,,otworzeniu" ta dołączona do emm... Wszystkich(Nawet Cyfrowej D: ) edycji Wiedzmina 3?
  4. V

    Wiedźmin 3: postacie

    szincza Z tego co wiem to Yennefer też ma obcasy i też w nich w Intrze biegała(Ten sztuczny bieg...), ale oczywiście do Yen nikt się nie dopiął, bo trzeba nawalać na biedną Ciri ;/.
  5. V

    Wiedźmin 3: postacie

    Cóż, autorowi raczej nie o to chodziło :P.
  6. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Krwiożercze żaby? O. To byłby nawet dobry pomysł :P. Zwykły rechot, nie ma sie czym przejmo... To raczej nie jest zwy... AAA!!(...) ;-;. Temat ze szpilkami idiotyczny. Niektórzy szukają problemów wszędzie. Jak wyczerpie im się temat złej mimiki to szukają tematu że blizna Ciri jest za mała, a...
  7. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Minimapa? Wlasnie o to chodzi że chodziłem jak wskazywała, tylko że ona pokazywała mi 3 drogi, a ja tylko traciłem czas, lajf i... No :P. A ja nadal podtrzymuje pomysl o Mgle i jak dodal Daniel, deszcz + mgla + noc = best.
  8. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ja grając pierwszy raz, Ścieżką Roche'a miałem właśnie problem w tej Kopalni pod Vergen(W tej co sie przekazywało wiadomosc Saskii czy co tam, i to chyba była ta sama lub inna podobna, gdzie ścigało się Detmolda, Pangratt itd). Musiałem kilkanaście razy się wracac i biegac dookoła bo nie mogłem...
  9. V

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Hej, nie wiem czy te osiągnięcia ,,szacun na e-dzielni" się liczyły tylko na starej wersji forum? Mam 51 redpointów aktualnie, więc powinienem miec Szacun na E-Dzielni I i II(10 i 50, no chyba ze tak jak pisalem wczesniej, tyczy sie to starego forum tylko.) BTW. Mozna w tym temacie dawac...
  10. V

    W3: Wydania gry - zawartość, zabezpieczenia, wersje językowe...

    Tak. Bylo o tym juz kilka razy. Nie bedzie blokady krajowej(zagranicznej?) i bedzie mozna tak samo pobrać w UK, polski Dubbing z Internetu(Przynajmniej tak można do W2, lub z materiałów dodatkowych, gog.com?)
  11. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Mnie tam ciekawi czy w W3 będzie mgła w nocy, która dodawała by klimatu i taki nagły wyskok np. Utopca, to by było coś :D. A żeby rozjaśnić okolice to trzeba by było np. pochodnie zapalić lub zapalić trawę igni. I tutaj moje pytanie, będzie coś takiego? Marcin Momot Dzieki za odpowiedź. Jak...
  12. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Cóż, dla miłośników ciemnych i jasnych nocy będzie pewnie opcja ,,Jasnośc"... A tak serio, zgadzam się z innymi którzy piszą że Noce były najlepsze w W1. Bo sory ale takie były. W W2 było już gorzej ale nadal nie najgorzej. Teraz to jest po prostu... Wiem że jest księżyc itd, ale na litość...
  13. V

    Wiedźmin 3: postacie

    Serio, nikt nie zrozumiał ironii? Chodzi mi o to że Panie Lasu to są właśnie genialnie wykonane postacie, mroczne i tajemnice, wygląd, cóż... Co do wyglądu to masz racje(Na Gobelinie były inne ;-; ) no ale, mają tez coś takiego że odpycha mnie od monitora gdy za każdym razem oglądam scene z nimi...
  14. V

    Wiedźmin 3: postacie

    RockPL Te wiedźmy to jedyne postacie których nie chce zobaczyć potem w grze. Są dziwne, ohydne , głos zrobiony w Audia City...
  15. V

    Wiedźmin 3: postacie

    KHEM edit Branoc wszystkim. Do Zobaczenia jutro :P
  16. V

    Wiedźmin 3: postacie

    Berengar? A to on nie... ?
  17. V

    Wiedźmin 3: postacie

    :hmm: 1. Kim jest ten cały ,,kufa"? Odmiana jaszczurki? Pająka? Proste pytanie. Bo nadużywasz tego słowa dość dużo w swoich postach. 2. Wierzysz jakiemuś tam ,,Gimperowi"? Kto to w ogóle jest? Kolejny ,,Majnkraftowy Jutuber?" Ja wole wierzyć temu forum i wpisom prosto od CDPR niż jakiemuś tam...
  18. V

    Wiedźmin 3: alchemia

    (IMO!) Coo? Niby czemu? Jak dla mnie to było dobre. I tak wygląda właśnie drzewo. Drzewo i gałęzie. Przynajmniej się nie gubiłem z tymi ,,skillami".
  19. V

    Wiedźmin 3: postacie

    Upiorny Orszak No właśnie! Sam odpowiedziales sobie na to pytanie :P dj_crest26 Talar pewnie będzie kimś w rodzaju szpiega na dworze Radowida. Bedzie udawal jakiegos tam jego przydupka ale bedzie sie przyglądał jak tam na wojne Radowid patrzy itd. Tak zgaduje, bo nie wiem czy sie pojawi...
  20. V

    Wiedźmin 3: postacie

    REDzi gdzieś pisali, ale nie przytocze linku bo nie pamiętam gdzie. A poza tym, sama obsada na Filmwebie i danie Dudu jako jednego z pierwszych postaci mówi za siebie. No i nie byli oni przypadkiem w jakimś Gameplayu jak pamiętam?
Top Bottom