Search results

+
  1. D

    [SPOILERY] Postacie występujące w Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Iorweth został wycięty. Skąd to wiem ? Pamiętacie ten niesławny wyciek ? Tam była lista postaci jakie się pojawią w W3. Więcej nie trzeba dodawać. Mam nadzieję, że powróci w którymś z dodatków.
  2. D

    Dziękuję developerom!

    Mam tak samo, ale chyba poczekam aż wyjdą te dwa duże zapowiedziane dodatki i reszta DLC.
  3. D

    Dziękuję developerom!

    Najgorsze jak sobie uświadomisz, że to już koniec.
  4. D

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Patch już się pobiera.
  5. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Już można pobrać patch.
  6. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Patch już się pobiera.
  7. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    2 godziny jeszcze tylko 2 godziny... Czemu to się tak dłuży :wat:
  8. D

    Wiedźmin 3: postacie

    Jacek Mikołajczak :rly?:
  9. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Przełóżmy premierę na grudzień :rly?:
  10. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Jak nie macie co robić do premiery to polecam niesławny serial o Wiedźminie, można się wprowadzić w klimat.
  11. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Panie i Panowie zostało 4,5 godziny. U mnie hype over 9000, sam nie wiem co ze sobą zrobić przez ten czas :huh:
  12. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Może przełożymy premierę tak na wrzesień/październik ? :rly?:
  13. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Oj forum dzisiaj chyba padnie, jeszcze nieco ponad 15 godzin. It's the final countdown! :yes:
  14. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Aż trudno uwierzyć, że zostało jeszcze 26 godzin. Mija już powoli ten magiczny czas oczekiwania od lutego 2013...
  15. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    Zgadzam się. Powinni dodać możliwość ustawienia wyglądu gry tak jaki był kiedyś. Jeżeli tego nie ma, to zostają tylko mody.
  16. D

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Oficjalna była też premiera 19 maja na całym świecie. Jak jest wszyscy widzą. Ale dziękuje za informację. Może los się jutro do nas uśmiechnie i jednak udostępnią paczki językowe przed startem gry. Nadzieja umiera na końcu.
  17. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    Nie wiesz na jakim poziomie dopracowania była gra kiedy zdecydowali się dwukrotnie przełożyć datę premiery. Dopracowanie można rozumieć na różne sposoby. Poprawianie bugów etc. jak i również optymalizacja. Nie można wykluczyć tego, że były problemy z optymalizacją. Musieli zrobić coś kosztem...
  18. D

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Jutro bym się spodziewał paczek językowych do pobrania.
  19. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    Powiedzieli, że musieli zoptymalizować grafikę bo sprzęt nie wyrabiał, pewnie głównie konsole. Ja o to pretensji nie mam, ludzka rzecz. Ludzie coś sobie tutaj ubzdurali, że REDzi zrobili to celowo "bo tak", "zróbmy im na złość, pogorszmy specjalnie grafikę i obserwujmy bóldupowanie na...
  20. D

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Wybory, dostępne podczas "ankiety" na koniec prologu.
Top Bottom