Search results

+
  1. U

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Obrazek wyżej - OMG
  2. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    @Up Co do tego się nie zgodzę, REDzi udzielali wielu wywiadów nawet małym portalom, podczas niewielkich wydarzeń, udzielali tam nowych informacji. Może nie były to trailery, ale zawsze. Przykładem jest kaermorhen.ru, które już kilka razy dostawało newsy z pierwszej ręki.
  3. U

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Surrealistyczne 'koszmary' Lovecrafta byłoby równie ciężko zekranizować jak Kafkę, niby próbowano, ale wszystko jest zbyt zawiłe aby sensownie to zamknąć w 2-2.5 godzinach. Tym różnił się od swojego przyjaciela Howarda, którego Conan świetnie nadaje się na scenariusz filmowy.
  4. U

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nie tylko pisał fantasy, ale był przede wszystkim jednym z jej pionierów i niedoścignionym mistrzem grozy. Polecam wszystkim jego powieści i jestem szczęśliwy, że REDzi będą czerpać zeń inspirację. Muszę przyznać, że od początku mi się marzy wielki RPG z bezwzględnego lovecraftowskiego świata.
  5. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

    Oj nie zawsze http://static1.nexusmods.com/15/mods/110/images/3772-1-1323993192.jpg Ale fakt - Skyrim był postępem, w stosunku do infantylnego Obliviona ;) Taki mały off.
  6. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

    To raczej kwestia agresywnego marketingu. Trzeba pamiętać też, że Bethesda wyrabia sobie zaplecze fanowskie od dwóch dekad. Pamiętam, kiedy wychodził Skyrim, jego plakaty były na co trzeciej szmacie reklamowej w mojej mieścinie. Poza tym, seria TES ciągle wg mnie jedzie jeszcze na legendarności...
  7. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

    "This is the last part of the trilogy, in which there will be a great finale of the story," Kicinski says. "However, this doesn't mean the end of franchise. The franchise will continue." źródło No więc na 100% coś w planach mają... wydaje mi się, że w gamedevie takie rzeczy planuje się ze...
  8. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

    REDzi potwierdzili, że powstanie kolejna gra w świecie Wiedźmina, ale już nie o Geralcie w roli głównej, sprawa jest chyba jasna :)
  9. U

    oczekiwanie na wchodzenie i wychodzenie z domow... (długie loadingi)

    Prawdopodobnie ustawiłeś sobie w grze wyższe detale, niż Twój komputer jest w stanie unieść..
  10. U

    Polskie studio Dark Stork

    Prawdą jest, że CDPR wsparł się na marce Wiedźmina, ale to był miecz obosieczny - fani wiedźmina raczej nie wybaczyliby im spieprzenia tej gry, tak samo jak nikt już nie chce filmu o losach Geralta w reżyserii Marka Brodzkiego. Z drugiej strony nie jest tak, że nie można stworzyć czegoś od nowa...
  11. U

    Polskie studio Dark Stork

    ze strony https://www.facebook.com/plgamedev/posts/730535333638128 właścicielem studia jest Mikołaj Świtalski, syn Mariusza Świtalskiego, który wedle tygodnika Wprost znajduje się obecnie na 21 miejscu listy najbogatszych Polaków, a majątek jego rodziny szacuje się na 1,3 miliarda złotych.
  12. U

    Polskie studio Dark Stork

    Dlatego grunt to pokora... nikt nie ma pretensji do młodego studia, jeśli zrobi słabą grę. Ale robienie z siebie legendy zanim się cokolwiek wyda jest dość ryzykowne... można się narazić kpiny w razie niepowodzenia.
  13. U

    Polskie studio Dark Stork

    Tam jest chyba taka zasada, że musi być wydana, lub chociaż opisana gra która jest w trakcie tworzenia, więc zapewne dlatego nie znaleźli się na Polygamii. Nie mieli jeszcze z czym.
  14. U

    Polskie studio Dark Stork

    edit: zostałem wyprzedzony przez Narsa Wracając do tematu, cytat Marcina Mortka: Oraz jedyny dostępny obrazek (chociaż nawet określenie 'obrazek' wydaję się naciągane) dotyczący gry DS Studios
  15. U

    Polskie studio Dark Stork

    Nie tylko Ty. Jeden z komentarzy pod filmikiem:
  16. U

    Polskie studio Dark Stork

    @Up Pomyślałem sobie, że skoro na zagranicznym forum jest temat przykładowo o Bioware, na pierwszej stronie, to chyba nie byłoby problemu, gdyby tutaj był temat o innym studiu? Czy z jakiegoś powodu moderatorzy tego zabraniają? A może 'polskie' forum jest traktowane na innych zasadach? :)/>...
  17. U

    Polskie studio Dark Stork

    Polskie studio Dark Stork W zasadzie, dzisiaj pierwszy raz o nim usłyszałem, przy okazji newsa, że muzykę do ich gry będzie robił zdobywca Oskara, Jan Kaczmarek. Studio z Poznania pracuje nad swoim pierwszym projektem, grą AAA na silniku Unreal Engine 4, a w projekt zaangażowanych jest 28 osób...
  18. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Myślę, że oszczędne gospodarowanie nowymi materiałami jest akurat plusem. Zdaje się, że po kontrolowanym wycieku kilku screenów z wczesnej alfy, REDzi wyciągnęli słuszny wniosek, że warto jednak pokazywać szerszej grupie odbiorców, nie znających się na procesie tworzenia gier, produkty finalne...
  19. U

    Wiedźmin 3 - dorosłość, brutalność

    Właśnie uświadomiłeś Ilian den Naagowi, że nie przeczytał Powrotu Króla
  20. U

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Co powiecie na taki Dziki Gon?
Top Bottom