Search results

+
  1. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    http://www.gamesradar.com/news-poll-whats-your-game-year/ Strona nie działa po tym jak Redzi zalinkowali ją na fejsa. Mniej więcej godzinę temu jak jeszcze działała W3 miał już 37% głosów, a F4 - 47%! Nie wiem czy to działanie celowe, czy serwery padły od napływu fanów wiedzmina^^...
  2. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ten filmik w pewien sposób obrazuje realia dziennikarstwa gamingowego: https://www.youtube.com/watch?v=AxR9ek176LQ
  3. M

    Wiedźmin 3 i CD PROJEKT RED nagrodzeni 3 razy podczas gali The Game Awards 2015 w Los Angeles!

    Zastanawia mnie jedna rzecz, na każdej stronie gamingowej był artykuł o wygranych The Game Awards, częstokroć podkręślający wygraną Wiedźmina 3 w kategorii GOTY, natomiast uwaga, na najpopularniejszym serwisie IGN oczywiście żadnej wzmianki o tym nie ma. Na głównej był Kojima, który nie mógł się...
  4. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Zastanawia mnie jedna rzecz, na każdej stronie gamingowej był artykuł o wygranych The Game Awards, częstokroć podkręślający wygraną Wiedźmina 3 w kategorii GOTY, natomiast uwaga, na najpopularniejszym serwisie IGN oczywiście żadnej wzmianki o tym nie ma. Na głównej był Kojima, który nie mógł się...
  5. M

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

    Też mam takigo buga, że grzywa zniknęła, a ogólnie płotka nagle stała się czarna...
  6. M

    S No DLC or Patch this week?

    I'm just sitting here and waiting.
  7. M

    Wiedzmin 3 - minigry

    Czy jest możliwość zakupienia karty dowódcy - "Foltest 2" gdzieś prócz tawerny w Białym Sadzie? Nie wiem co się stało, czy to glitch czy co, ale nigdzie nie mogę znaleźć babki, która sprzedawała w tej tawernie tę oto kartę dowódcy...
  8. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jest^^? Możesz mi powiedzieć gdzie? Bo wlasnie ja gram na PS4 i nie widzialem mozliwosci zmiany trybu, chyba :D.
  9. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Czy nie uważacie (Ci co grają na padzie), że płynniej byłoby gdyby wybór znaków był poprzez trzymanie L1/LB, a zwolninie oznaczałoby wybór znaku, petardy itp. (tak jak to było chyba w W2)? Te ciągłe potwierdzanie co chce się wybrać tylko zaburza płynność... Wiadomo, brak potwierdzenia mogłoby...
  10. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Haaalo ludziee... W poniedziałek 27 kwietnia jeszcze można dokonać opłaty za zamówienie przedpremierowe czy nie?! Zawsze mam wątpliwości czy to jest włącznie z ostatnim dniem czy nie^^.
  11. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Rozumiem, że termin opłaty za pre-ordera upływa 27kwietnia o godzinie 23:59?
  12. M

    Zmiana okładki gry (ankieta)

    Jak pierwszy raz zobaczyłem oficjalną okładkę to nie byłem pod wielkim wrażeniem, Geralt jakiś dziwny mi się wydawał. Teraz po kilku miesiącach jest mi to raczej obojętne, nie jest zła, chociaż jak zobaczyłem okładki fanowskie na google'ach to mogliby się bardziej postarać przy wyborze^^. [/img]...
  13. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Oczywiście. Maxzorroz Winkelriedem tego forum :D.
  14. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Dalej Panowie, nie przestawajcie :>.
  15. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Przesunięcie premiery jedynie wersji PCtowej byłoby zrozumiane przez ludzi (nie mówię tutaj o hardcorowych fanach serii, ale o reszcie) tak jak to jest w przypadku GTA5, czyli jako olanie danego społeczeństwa graczy/dogadanie się z MS/Sony. Niby powodem miałaby być lepsza grafika itp. ale gracze...
  16. M

    WAŻNA INFORMACJA o nadchodzącym połączeniu kont RED/GOG

    Hah tak jak przeczuwałem, mojego nicka (wymyślonego jeszcze za czasów gimbazy, kiedy się oglądało Zorro^^) oczywiście nikt nie zajął, za bardzo oryginalny xD.
  17. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Hah serio trzeba było tylko odświeżyć stronę :D? Dzięki ;). http://www.reactiongifs.com/r/2012/08/well_done_sir.gif
  18. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    A to dziwne, bo jak ja wchodzę w forum o wiedzminie--->Wiedźmin 3: Dziki Gon, to wyświetla się Vernon Roche:
  19. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    [odbiegając od tematu, bo tylko tu mogę to napisać] Też nie możecie wejść na forum o Wiedźminie 3 z racji jakiś konserwacji strony ("Scheduled maintenance, come back later..."?? Widzę, że dyskusja wre, a ja nie mogę zobaczyć innych wątków niż tylko ten, który akurat ma ostatniego posta^^.
  20. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Widzą na pewno, Marcin Momot i reszta czuwa :D. Jak chcecie dyskutować o kamerze, to można zawsze założyć nowy wątek o kamerze, wtedy tam będzie wchodził kto chce ;). Natomiast wchodząc w ten wątek ogólny chce poczytać i nawet podyskutować o różnych tematach, a nie wałkować ciągle jedno i to samo.
Top Bottom