Search results

+
  1. URBAN1212

    Aktualizacja 2.01 już wkrótce (znane problemy)

    Można w tym tygodniu się spodziewać patcha? bo już się nie mogę doczekać, żeby słuchać normalnie radia.
  2. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Jest to obecne w dodatku, więc zapytam przed wyjściem dodatku - kiedy to naprawicie? xD
  3. URBAN1212

    Ujawnienie daty aktualizacji 2.0

    Nie wiem, dlatego zapytałem dla pewności. ;P
  4. URBAN1212

    Ujawnienie daty aktualizacji 2.0

    Save są kompatybilne z dodatkiem, czy trzeba grać od początku?
  5. URBAN1212

    Informacja techniczna

    A dlaczego na Gogu mi się pobiera ponad 66GB? patch 1.5 pobrany w dniu premiery był, to znowu jakiś patch?
  6. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Pomogło. Dziękie wielkie! :D
  7. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Dzięki. Później sprawdzę czy pomogło.
  8. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Niektóre dialogi czy to w głównym wątku, czy misjach pobocznych urywają się przy końcu, kwestia nie jest wypowiadana do końca. Wersja 1.5. I u niektórych postaci podczas dialogów są niewidoczne bronie.
  9. URBAN1212

    REDStreams #2

    Ruszyła maszyna. ;D
  10. URBAN1212

    REDStreams #2

    No nareszcie. Liczę na konkretne info o patchu 1.5, bo już chciałbym przejść Cyberka w końcu.
  11. URBAN1212

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Karta graficzna 1GB i Cyberpunk w ogóle ruszył? coś mi się wierzyć nie chce.
  12. URBAN1212

    Elex Nowa gra Piranha Bytes

    Mi przejście fabuły i wszystkich misji pobocznych zajęło 40 godzin + oczywiście eksploracja.
  13. URBAN1212

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Jakby to okazało się prawdą, to by było coś pięknego. Ale wierzę w Redów, pierwszy Wiedźmin dostał Edycję rozszerzoną, drugi tak samo - więc dlaczego Cyberpunk nie?
  14. URBAN1212

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Ta firma stoczy się jak BioWare. W końcu uczeń przerośnie mistrza. :ROFLMAO:
  15. URBAN1212

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Już Wam dosłownie nie uwierzę w żadne słowo. DLC do Cyberpunka to się chyba doczekamy w 2023, a i pewnie jeszcze ten nextgenowy patch też przełożycie ze dwa razy.
  16. URBAN1212

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    CD Projekt RED skorzysta z pomocy modderów przy pracach nad Cyberpunkiem 2077. Studio wynajęło firmę twórców narzędzi WolvenKit, by pracowali nad dalszym wsparciem modów, ale też różnymi systemami gry. Źródło...
  17. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Po patchu 1.3 niektóre dialogi urywają się przed końcem, dana postać coś mówi i nagle przerywa jakby się skipowało dialog. W poprzedniej wersji tego nie było. Nie wspominając już o pojawiających się znikąd npc-ach kiedy się gwałtowanie obrócimy i lewitujących samochodach.
  18. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Kontrakt: Gałązka Oliwna. bug z autem pod ziemią pojawia się dalej na wersji 1.3. Nie będę już wspominał, że wiele, wiele przedmiotów nie można podnieść z ziemi, czy z biurek itp...
  19. URBAN1212

    Aktualizacja 1.3

    W kontrakcie - Gałązka oliwna samochód dalej jest pod ziemią.
  20. URBAN1212

    Aktualizacja 1.3

    Troszkę ruch uliczny poprawili. https://streamable.com/z3c93a https://streamable.com/3c4pgi https://streamable.com/1ijr10
Top Bottom