Search results

+
  1. M

    Nie ten wiedźmin 3 w pudełku na switcha

    Hej, wczoraj kupiłem pudełkową wersję wiedźmina 3 na switcha z nadzieją że będę mógł pograć w swoje sejwy na przenośnej konsoli, a tu się dowiaduję że "edycja kompletna", jest do kupienia osobno na eshopie za 99zł. I sejwy działają tylko z edycją kompletną. Naprawdę muszę kupić jeszcze raz to...
  2. M

    Fabuła W1, W2 i W3

    Dla mnie nie ma dodatkowego zakończenia - trójka jest ostatnia, chociaż i tak wolę bardziej dojrzałą i mniejszą fabularnie jedynkę. Ani w nowe wiedźminy ani w zakończenie grać już nie będę. No chyba że przez gejpleje :> .
  3. M

    Fabuła W1, W2 i W3

    Wiem że odpowiadam na stary temat, ale jak bym napisał nowy to moderacja i tak by przeniosła. A więc mam taką jedną teorię - ponieważ nie za bardzo lubię grę wiedźmin po stracie mojej ulubionej wiedźmińskiej postaci (Vesemira), zacząłem powoli deprecjonować to co spotkało Geralta we wszystkich...
  4. M

    Ryś i co za nim

    Wiecie co? Ostatnio z nudów przeglądałem wikipedię pod hasłem rysia i znalazłem interesujący fragment: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ry%C5%9B_euroazjatycki poddział "nazwa gatunkowa". Pod koniec trzeciego wiedzmina Ciri świeciła, a wiele jej przygód w trójce świadczy o tym że wzrok ma bystry...
  5. M

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Może i masz rację, ale zastanów się - wiedźmin jest już produktem, którego lore, nawet tak piękne, musi na siebie zarobić. Takie coś raczej jest mniejszym ryzykiem dla redańczyków bo niczym w hollywood'dzie, gracze dostają to co znają i lubią, jak w czasie zakupów jedzenia w macdonald'dzie...
  6. M

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Jako że kiedyś pisałem już jeden pomysł na dalszy ciąg (ale chyba usunęli, bo nie mogę znaleźć), i lubię pisać o hipotetycznych planach na dalsze losy ulubionych bohaterów, napiszę i ten temat, ale w sumie liczę też na innych użytkowników forów. Kto wie, może twórcy któryś z naszych pomysłów...
  7. M

    Witcher 3 Patch RTX (jeszcze go nie ma) benchmark

    Krótkie pytanie i pomysł zarazem - czy nie myśleliście jako zespół tworząc teraz łatkę do wiedzmina na ps5, żeby jednocześnie dodać prosty benchmark ze statystykami? Mógłby być taki jak w GTAV, byleby było. Bo czasami nie chcę mi się grać żeby przetestować sam wygląd grafiki. A specjalnie...
  8. M

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Hej, wrzuciłem to redańczykom na maila (cyberpunka nie lubię, bo nie trzeba mnie utwierdzać w tym że przyszłość będzie kijowa, a ludzie to sukinkoty, wszyscy i zawsze), ale na wszelki wypadek wrzucę i tutaj. Całość fabuły opierałaby się na dzieciach starszej krwi po tym jak okazuje się w...
  9. M

    Cyberpunk - nanoboty

    Szkoda, mówi się trudno, najwyżej w cyberpunka nie zagram. I tak już wypaliłem się od grania więc prawie w ogóle nie gram - i wszystko przez wiedźmina. Więc najwyżej pominę kolejny tytuł. Grajcie sobie, ja obejrzę story na yt i tyle mnie widzieli :> . Pozostaje szukać sobie lepszych zajęć niż...
  10. M

    Cyberpunk - nanoboty

    Pisałem ten pomysł do redów na emaila, ale nie odpisali zbyt dużo więc wrzucam tutaj. Jako że bardzo lubię gry z magią, a gry realistyczne już mniej, widziałbym nową umiejętność cybernetyczną - chmura/rój nanobotów. Działałoby to tak że postać (npc lub V) działałaby w oparciu tylko o ten jeden...
  11. M

    [prośba] świątynia nenneke w ellander

    Dzięki - tego nie miałem. Zaraz sobie zapiszę :) .
  12. M

    [prośba] świątynia nenneke w ellander

    Hej. Dzisiaj nie mam żadnego artu, ale mam prośbę - chcę się pobawić trochę w animację i musiałbym wymodelować chram świątyni melitele ze wszystkimi miejscówkami opisanymi w książkach do animacji. Tylko nie mam pomysłu jak to miałoby wyglądać. Czy jest chętny rysownik by zrobić sam, nie...
  13. M

    Wiedźmin - Makieta warowni Kaer Morhen - W częściach

    http://polter.pl/Wiedzmin-makieta-warowni-Kaer-Morhen-Czesc-2-b20804 część druga. Kosztowało mnie już więcej ustawiania i pracy i nie wiem czy uda mi się wytrwać w postanowieniu dokończenia makiety, ale kolejny etap skończony :> .
  14. M

    Wiedźmin - Makieta warowni Kaer Morhen - W częściach

    Część 1 Link do artykułu na poltergeist, razem ze zdjęciami znajdziecie tutaj: http://polter.pl/Wiedzmin-makieta-warowni-Kaer-Morhen-Czesc-1-b20796?user_id=141352 Jak się podoba efekt końcowy? :)
  15. M

    Uniwersum wiedźmina, historia i pochodzenie

    Na dobrą sprawę wszystkie cztery artykuły to wymysły autora powstałe na podstawie informacji zawartych w książce i grze o tytule wiedźmin. A wszelkie podobieństwo do innych powieści jak zauważył pan jeszcze wyżej, jest absolutnie przypadkowe. W ogóle nie czytałem ksina, jakoś tak samo wyszło :) .
  16. M

    Uniwersum wiedźmina, historia i pochodzenie

    Machnąłem sobie kiedyś od niechcenia prostego bloga na blogspocie z elementami, które mogą być podstawami tworzenia uniwersum. Myślałem kiedyś że przyda mi się do pisania opowiadań żeby były bardziej jednolite, oparte na tych samych fundamentach i w jakiś sposób żeby nie pisać opisywać historii...
  17. M

    Wiedźmin - moje opowiadania.

    O matko jedyna... nie, ja już mam to gdzieś, co ten internet to ja nawet nie... Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...
  18. M

    Wiedźmin - moje opowiadania.

    Wiedźmin - moje drugie opowiadanie. Witam, napisałem drugie opowiadanie, które mi po głowie latało i prosiło by zostać spisane (żeby spokój w głowie zachować :) ), więc o to i je wydaję. Trochę krótsze, i opisuje mechanikę potworów świata wiedźmina a także parę innych dodatków. Wiedźmin -...
  19. M

    Wiedźmin - moje opowiadania.

    Dzięki Kacper, nie długo powinienem wrzucić drugie opowiadanie, fabularnie opisujące mechanikę istnienia potworów :) . Ogólnie to moje opowiadania są wizualizacją pomysłu, do którego miałby wrócić autor wiedźmina, znaczy Andrew Sanders ejkej Andrzej Sapkowski. Widziałbym na swojej półce...
  20. M

    Wiedźmin - moje opowiadania.

    Walę post pod postem, ale cóż... tak tylko tutaj sobie adnotuje że w sumie nie mam chyba szczęścia do pisania czegoś co by się większej ilości czytelników/ludzi spodobało :/ .
Top Bottom