Search results

+
  1. N

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ja doceniłbym jedną rzecz, jaką jest obecność głównych kompanów po zakończeniu gry, nie grałem jsezcze w krew i wino ani serca z kamienia z braku czasu, więc nie wiem jeśli jest takie rozwiązanie w dodatkach to fajnie jednak tego w brakowało w podstawce. Człowiek skończył grę i wszyscy znikali...
  2. N

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Sto lat, błagam wypuśćcie w przyszłym roku. Wiedźmin 3 GOTY ze wszystkimi DLC, łatkami i rozszerzeniami na pokładzie. Kupię drugi raz 100%.
  3. N

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Proponuję wsparcie dla wykorzystania odblokowanego siódmego rdzenia procesora w PS4.
  4. N

    Niesamowity Rok Wiedźmina -- Nowy Zwiastun Dostępny

    Nie wiem narzekajcie sobie, jak dla mnie trailer jako takie podziękowanie był epicki i aż ciary mnie poprzechodziły :) niestety jeszcze nie przeszedłem dodatku bo mam inne priorytety ale czeka zainstalowany. Super gierka
  5. N

    Irytujące rzeczy

    Możesz mieć rację że to z tego powodu - jeśli tak to uprzejmie przepraszam za wprowadzenie w błąd
  6. N

    Irytujące rzeczy

    Irytujące rzeczy bugi, które zauważyłem niedawno to tak: - misja statuetka żołnierza (mam takich 2) - przychodzę do Triss, przenosi nas do budynku, mówi że trzeba go odczarować i nic się nie dzieje. jestem już po bitwie jakby co. Triss potem stoi tam jak zaklęta cały czas. - ktoś nie...
  7. N

    What is new game+

    https://en.wikipedia.org/wiki/New_Game_Plus
  8. N

    [BUG] Łódka wpływa w pomost, da się wejść w zwłoki potwora, etc.

    jak już zahaczamy o temat łódek to po użyciu łódek w KM wszsytkie sa odwrócone w strone lądu przodem to też nie można nimi wypłymnąć na jezioro jedynie w ląd i się blokują. jest to raczej bug. zastrzegam że z poczatku tak nie było dzieje się tak jak skorzystałem już z tych łódek i przeszedłem z...
  9. N

    Yen romans Skelige

    Yen romans Skelige Witajcie, pisze odnoścnie czegoś co mnie zniesmaczyło - pisząc krótko z triss mamy okazję poromansować w latarni i jest to sekwencja po zadaniu wykonanym dla niej gdy jest spokojnie i nie ma okazji tego pominąć nieumyślnie. Jednak dla Yen gdy uciekamy teleportem od...
  10. N

    [BUG] Misja z ratowaniem brata Oswina

    ja miałem z kolei tak że gościa uratowałem a podpunkt w zadaniu jest niezaliczony.
  11. N

    Mody PS4

    MOdy kontentowe to nie powinien być żaden problem, czy mody kolorystyczne. Mody graficzne z podmianami textur oczywiście raczej odpadają
  12. N

    [BUG] Zniknęło zadanie

    Możliwość jest mi tak samo znikło zadanie gwint rozgrywki w novigradzie - jednak nie blokuje to możliwości zdobycia kart od danych zawodników, wystarczy ich znaleźć
  13. N

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    W ogóle mi brakuje ogólnie możliwości wzięcia od gościa łapówki i zaklęcia go AXII i zabrania go do kowala, taka opcja bycia skurczybykiem na maxa
  14. N

    [PROBLEM Z QUESTEM] Brudna Forsa

    Prawdopodobnie znalazłeś już skarb przed rozpoczęciem questa daltego gra się zbugowała, jest to znany problem
  15. N

    Prośba o dodanie prostej funkcji dla touchpada na PS4

    Ekwipunek przecież włącza się wciskając i przytrzymując touchpad - już to ejst zaimplementowane ---------- Zaktualizowano 09:18 ---------- w górę też otwiera mapę
  16. N

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Witam, najnowszy patch dosłownie rozwalił u mnie w grze dobrych kilka rzeczy, oświetlenie w budynkach niektórych np. wchodze do passiflory a tam ciemno jak w jaskini. Normalnie muszę wyciągać pochodnię. naknąłem się na questa gdzie mogłem nieskończoną ilość razy od gościa brać klucz i list - coś...
  17. N

    Płynność animacji jest fatalna.

    Ja mniałem sytuacje gdzie padało nieprzerwanie przez 2-3 dni obojetnie gdzie poszedłem do velen / novigradu / oxenfutu padało cały czas ale później przeszło jak zostawiłem wieśka na pół godziny w jednym miejscu
  18. N

    Zoltan Chivay - brak karty

    Tak samo po zniszczeniu wsi sztygary nie można zdobyć już karty od tamtejszego kupca a przeszukałem każdą skrzynię i zwłoki
  19. N

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    A petarda blokująca regenerację?
  20. N

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    wchodzisz w mapę -> filtry i kasujesz nieodkryte miejsca.
Top Bottom