Search results

+
  1. G

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Chyba nici z tego projektu. :c
  2. G

    Wiedźmin 3 PC i PAD

    Widzę, że nagadali się Panowie, fajnie. ;) A tu, jeżeli ktoś szuka rozwiązania skonfigurowany x360ce (wersja x64 dla gier robionych w tylu bitach) tak, by wszystko działało w Wiedźminie 3 (Gram na Padzie PS2 z przejściówką pod USB i wszystko działa) Dla tych, którzy nie wiedzą co z tym fantem...
  3. G

    Wiedźmin 3 PC i PAD

    Wiedźmin 3 PC i PAD Witajcie! ;) Moglibyście mi pomóc z PAD'em PC do Wiedźmina 3? Wygląda to tak: Posiadam oryginalnego pada PS2 + Przejściowkę pod PC również oryginalną. Działają wszystkie ważniejsze tytuły jak dla mnie na tym padzie (Fifa, GTA, nawet starsze tytuły jak Tony Hawk, Spider Man 3...
  4. G

    Przenosiny GOG - Steam/Origin

    Przenosiny GOG - Steam/Origin Witajcie. nie dawno usłyszałem od znajomego plotkę, że można Wiedźmina 3 przenieść z Gog na Steam/Origin. Czy to prawda? I jeżeli się da to jak? Wygooglowałem coś takiego, ale nie mogłem nic znaleźć. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie dla mnie tej sprawy ;p
  5. G

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Czy tylko mi się wydaje, że link z ifrit.pl zgasł?
  6. G

    [mini-spoiler] Gdzie jest Wieś Glińsk??

    [mini-spoiler] Gdzie jest Wieś Glińsk?? Bry! Po uratowaniu od bandytów Balwierza ten zaś nam mówi, żebyśmy szukali go we wsi Glińsk... mam dość sporo odkrytego Velen a dalej nie doszukałem się tej wsi... Jeżeli ktoś z was ma ją odblokowaną, mógłby podesłać w komentarzu zdjęcia z mapką? :> Z...
  7. G

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Gdyby to trwało od dziś - Okej.. Ale to trwa od paru dni.. Nagrywanie na twitchu..
  8. G

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Człowieku, ale ja nie mówię nic o oglądaniu. Przeraża mnie tylko fakt, że CDP nie robi nic z tym nawet na terenie Polski...
  9. G

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Coraz więcej Polaków na Twitchu nagrywa Wieśka...
  10. G

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Ciekawe czemu redzi w tej sprawie milkną...
  11. G

    [Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2

    ło matuleńko jaki spam się zrobił. ja postanowiłem ogólnie zostawić tą edycję W2 ER ze względu na to, że nigdzie innej nie znalazłem (A ostatnią w M1 w Krakowie kupił jakiś gimbus. Przemierzając artykuły RTV natknąłem się na gry... Patrząc na młodego wyciągał ostatnią (bo chyba jedna była)...
  12. G

    [Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2

    Ale z tego co mi wiadomo powinno być ER wszystko co tu jest + Ten list z monetą co na obrazkach.
  13. G

    [Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2

    Ludzie... Coś tu jest nie tak. Sprawa wygląda nastepująco: Kupiłem to: sobie myślę, no dobra, może to było zbyt piękne że kupuje W2 Edycja premium, bo otrzymałem zwykłe ER, aż tu patrzę na stan w środku pudełka.... Kieszeń CD Instrukcja a na CD1 widać leciutkie oznaki jakby użytkownania...
  14. G

    [Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2

    Zamówione na 3kropki, będzie jutro :) Dziękuję za pomoc ludziska! :)
  15. G

    [Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2

    zi3lona kurcze, a bylem pewny żeby to napisać w dziale ogólnym bo w W2 byłoby, że spam.. Cóż, przepraszam. ;) Dzięki za pomoc, na pewno na na to z 3kropek się zdecyduje... A szukałem trochę dzisiaj, ale bez waszej pomocy to umarł w butach! Można zamknąć temacik :P
  16. G

    [Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2

    na internecie pisze ze produkt niedostepny
  17. G

    [Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2

    [Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2 Tak jak u gory. Szukalem praktycznie wszedzie... I wersji ER i wersji premium ale wszedzie niedostepne. na cdp.pl jest chyba tylko wersja cyfrowa jest z tego co zauwazylem. Moze ktos w ostatnim czasie kupywal W2 i bylby tak mily podlinkowac sklep...
  18. G

    Wiedźmin 2 a FCR - Dyskusja.

    Save z Wiedzmina jedynki. Ps jest taki temat? A ja szukalem pobad pol godziny wczoraj i lipa..
  19. G

    Wiedźmin 2 a FCR - Dyskusja.

    Wiedźmin 2 a FCR - Dyskusja. Witajcie. Załozyłem ten temat ponieważ nigdzie nie zauważyłem podobnego. Co sądzicie o modzie FCR do drugiej części Wieśka? Jakie macie opinie? ja osobiście uważam ten mod za lekką kappę. Po wczytaniu save'a ten ekwipunek ktory mamy jest praktycznie najlepszy... ja...
  20. G

    Letho - nasz ostatni wybór

    Jak dla mnie to dość kontrowersyjna sprawa... Ale według mnie po to REDzi wymyślili obydwie ścieżki... - W ścieżce Roche'a prędzej czy poźniej (takie ja miałem odczucie) będziemy kreowali bardziej negatywne zdanie c.d. Letho, który zresztą sam prowadzi swoją grę, która jest całkiem uzasadniona...
Top Bottom