Search results

+
  1. F

    Dwa miejsca w Velen: Obóz kanibali i pytajnik.

    Dwa miejsca w Velen: Obóz kanibali i pytajnik. Postanowiłem zrobić wszystko, co się da w grze - wypełnić zadania i znaleźć wszystkie pytajniki. Mam jednak problem z dwoma miejscami. Jedno to obóz bandytów/kanibali na zachodzie, a drugi to pytajnik niedaleko wsi Sworoń (kiedy jestem przy tym...
  2. F

    Bliźniaczki Var Attre - coś więcej, poza dwoma questami?

    Bliźniaczki Var Attre - coś więcej, poza dwoma questami? Wiadomo, że mamy quest z Rosą na temat lekcji szermierki. Czy jest coś podobnego z Edną? Kiedy zgodzimy się udzielać lekcji, Ednie wyraźnie się to nie podoba (kręci głową). Natomiast kiedy odmówimy wyraża swoją aprobatę uśmiechem...
  3. F

    Percival Schuttenbach - co się z nim stało.

    Percival Schuttenbach - co się z nim stało. Może gdzieś już to było - jak tak, proszę o usunięcie tematu. Znalazłem coś takiego przechadzając się po Novigradzie: Cóż. Raczej naszego ukochanego gnoma nie uświadczymy. Chyba, że będzie jakiś dodatek, o którym jeszcze nie wiemy :P
  4. F

    Wiedźmin 3 - Wiadomość od Alvina/Jakuba de Aldersberga

    Wiedźmin 3 - Wiadomość od Alvina/Jakuba de Aldersberga Witajcie. Grzebałem ostatnio po internecie i znalazłem ten film: https://www.youtube.com/watch?v=zaJHwWa-GkU Jeden z bibliotekarzy w Novigradzie mowi, że ktoś zostawił dla nas książkę. W środku znajduje się list, w której osoba...
  5. F

    Wiedźmin 3 - Trailery/Zwiastuny vs finalna wersja.

    Wiedźmin 3 - Trailery/Zwiastuny vs finalna wersja. Pomysł powstał w temacie "Niedotrzymane obietnice", jednak ten temat będzie nieco odbiegał od poprzedniego. Jako, że w tamtym skupiano się na błędach, to tutaj powinna być dyskusja na temat zmiany koncepcji scen oraz scenariusza. Dla przykładu...
  6. F

    [Zadanie] W wilczej skórze (spoiler)

    [Zadanie] W wilczej skórze (spoiler) Witajcie. W czasie wykonywania tego questa pojawiła mi się taka opcja w dzienniku: Odczaruj <imię tego kolesia> za pomocą kła albo poszukaj innego sposobu na zdjęcie klątwy. I tu rodzi się moje pytanie. Czy jest jakaś inna opcja zakończenia tego zadania?
  7. F

    Pancerz z "Go your way"

    Pancerz z &quot;Go your way&quot; Jaki pancerz nosi Geralt w wyżej wymienionym trailerze. Wygląda trochę jak pancerz niedźwiedzia, ale nie jestem do końca pewien. A cholernie mi się podoba.
  8. F

    GOG Galaxy - Disk acces problem

    GOG Galaxy - Disk acces problem Jak wyżej. Po połączeniu gry z GOG Galaxy chciałem pobrać najnowszy patch (1.03) oraz DLC. Niestety wyskakiwał mi błąd podany w tytule. Po chwili nie mogłem odpalić gry i okazało się, że skasowało mi całą grę. Musiałem instalować ją od nowa. Wie ktoś czy można...
  9. F

    Sety pancerzy.

    Sety pancerzy. Tak jak w temacie. Wie ktoś gdzie szukać, kto może wykonać itd.? Znalazłem jedynie receptury na pancerz niedźwiedzia, ale są to ulepszenia (wymagają poprzedniej wersji pancerza). Jeśli ktoś znalazł jakieś inne może dać znać w tym temacie.
  10. F

    Różnica między rodzajami pancerza.

    Różnica między rodzajami pancerza. Witajcie. Właśnie zdobyłem schemat na pancerz cechu niedźwiedzia. Cholernie podobał mi się jego koncept na filmach i chciałbym sobie go wycraftować. Mam jednak pytanie - skoro pancerz jest rodzaju ciężkiego, to czy spowalnia jakoś Geralta? Czy zmiana polega...
  11. F

    [PROBLEM Z QUESTEM] Brudna Forsa

    [PROBLEM Z QUESTEM] Brudna Forsa Witajcie. Mam pewien problem z questem o wyżej podanym tytule. Mianowicie quest cały czas jest w fazie przeczytania listu. Przeszukałem całe EQ i przeczytałem wszystkie dzienniki, ale quest dalej nie chce ruszyć do przodu. Z góry dziękuję za pomoc.
  12. F

    [SPOILERY] Postacie występujące w Wiedźmin 3: Dziki Gon

    [SPOILERY] Postacie występujące w Wiedźmin 3: Dziki Gon Przeglądałem sobie artbooka i zobaczcie, kogo znalazłem ;) Na początek prosiłbym o zawieranie informacji o postaciach w spoilery. Później można już zluzować.
Top Bottom