Search results

+
  1. T

    Zestaw bród i fryzur!!!!

    Znowu nie działa. Ponownie pozostaje tylko pobranie DLC, którego się nie ma, ale tylko raz odpali się na nim grę, bo za drugim znowu wyskoczy błąd, a pobrane DLC dojdzie do listy brakujących dodatków. Czy ktoś w ogóle się tym zainteresuje? To problem uniemożliwiający grę.
  2. T

    Zerujący się czas gry w statystykach

    Zerujący się czas gry w statystykach Po raz trzeci licznik czasu gry (ten co jest w statystykach postaci) mi się wyzerował i zaczął liczyć czas od nowa. Da się gdzieś indziej sprawdzić ile czasu już się grało?
  3. T

    Zestaw bród i fryzur!!!!

    Pobranie tego questa z potworem ze Skellige naprawiło grę
  4. T

    Zestaw bród i fryzur!!!!

    Mam to samo z brakującymi DLC- także z rynsztunkiem Wilka, który miałem na 3 poziomie. Reinstalacja nie pomaga. Podejrzewam, ze problem jest z każdym DLC. Bo mam tylko 4 i gra żadnego nie widzi i nie pozwala na grę.
  5. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Napiszę na temat statusów po raz ostatni: Wczoraj o 23.47 dostałem maila o zmianie kolekcjonerki z "w realizacji" na "wysłane". Sama gra na PS4 dalej bez zmian. Jak inni piszą, statusy można rozbić o kant rzyci. Przykład: Zamawiałem grę w poniedziałek przed południem, została wysłana po...
  6. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Tak, tylko każdy chce być spokojny, ze będzie grę miał. U mnie od poniedziałku ten sam status i cóż mam począć?
  7. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    czyli konsolowcy znowu mają zostać... sami wiecie co. Mozesz podrzucić linka do tego unboxingu? Jeśli chodzi Ci o filmik prezentujący EK- to wszystkie tak grubo wyglądają ]
  8. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    To kompendium i instrukcja razem wzięte, będą pewnie cieńsze od instrukcji z drugiego Wiedźmina :D. Nie spodziewałem, ze będzie to bóg wie jak grube, ale wygląda mi to na zrobione "aby tylko było".
  9. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Kup z odbiorem osobistym w świat książki. Tam kosztuje 49 zł. Dalej mam status "W realizacji" (kurier) Ktoś jeszcze?
  10. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Rąsi nie będzie, bo pudło cdp. jest zwykłym pudłem. Były gdzieś tu foty tych pudeł. Wysłałem do pomocy cdp maila odnośnie braku maila :P EDIT: zwykłem pudło też nie ma rąsi.
  11. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    A tak w ogóle, co oni w tym mailu piszą, który wysyłają przy zmianie statusu na "W realizacji"?
  12. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Zawsze sprawdzam spam, ale info o płatności od cdp miałem w zwykłej poczcie. I nic nie było.
  13. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja mam "W realizacji" (gdzieś od wczoraj ok.22) dla kolekcjonerki PC i standardowej PS4, ale zadnego maila nie dostałem. Normalne to? EDIT: Poczekam do jutra gdzieś do wieczora, jak nic nie przyjdzie będę pisał do pomocy.
  14. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    ten filmik mnie uspokoił, jeśli chodzi o jakość figurki. Autografy na pudle też ciekawe. Gorzej, ze to kompendium i instrukcja z standradowej wersji arabskiej (unboxing wersji XOne) wyglądają licho. https://www.youtube.com/watch?v=o2JqfQiRWk4 Wersja XOne ma soundtrack w pudełku z grą pod...
  15. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Popatrzcie na figurkę z unboxingu: https://www.youtube.com/watch?v=H59wkusd5WU i porównajcie z tym: http://forums.cdprojektred.com/attachment.php?attachmentid=3844&d=1402322448 Wyraźnie widać, ze te małe pióra na łapie są pomarańczowe/brązowe, a szarego jest mniej. Podobnie grzywa na łbie...
  16. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Coś mi się to nie podoba, albo jakość zdjecia taka kijowa. Ale wyglada to tak sobie
  17. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja w Rzeszowie (Nowe Miasto), ale w domu rodzinnym, 7 km od Rzeszowa kurierzy byli albo przed 12, albo po 16. Z DPD nie miałem dotąd kontaktu (patrząc na firmy ze sklepów), więc jestem ciekaw kiedy będzie.
  18. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Co tam paczkomat. To przejdzie przez drzwi mieszkania? :D
  19. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    U mnie wszystko normalnie.
Top Bottom