Search results

+
  1. S

    Co to za misja była.... ???

    Co to za misja była.... ??? Tjw. a chodzi mi głównie o coś takiego,jak Pojawiająca się Misja na Rynku w Novingradzie w Lewym dolnym rogu,na przeciw Vivaldiego.Z tego co pamiętam " ! " pojawił mi się tylko jeden raz i zniknął ;/ a muszę przyznać,że na samym początku jak się to pojawiło,nie...
  2. S

    Czym jest Game overlay?

    Czym jest Game overlay? Tjw. :) a dokładnie pytam o coś takiego jak o GAME OVERLAY - znajduje się nad all DLC i dodatkiem ;) Można wiedzieć, co zmienia w grze,czy po prostu lepiej to odznaczyć ? Thx!
  3. S

    Pytania z ciekawości jak i Info.

    Pytania z ciekawości jak i Info. Witam serdecznie ;) Mam dwa pytania z ciekawości,bo właśnie Udało mi się naprawić Grę i powrót po bardzo długiejjjj przerwie :P :) 1.Czy po zniszczeniu Gniazda potworów,można nadal hmmm wyciągać " nieograniczoną " liczbę biżuterii czy zostało,to wreszcie...
  4. S

    Crash za Crashem - help!!!

    Crash za Crashem - help!!! Help!!!!! ,bo chyba zaraz dostanę nerwicy....,a więc tak,zaktualizowała mi się gra do 1.10,choć po tym,uaktualnieniu jakoś nie odczułem,aby zmniejszyła mi się pojemność dysku o 15-17GB WTF ??? a kolejna sprawa ma się tak,iż po odpaleniu gry/save z 1.08 gra cały czas "...
  5. S

    Karty do Gwinta - Problem...

    Karty do Gwinta - Problem... Witam, potrzebuję pomocy i raczej Informacji,gdyż postanowiłem " wreszcie " osiągnąć już Ostatnią z Listy Osiągnięć,czyli All Karty do Gwinta,ale pojawił się problem i przyznam,że nie pamiętam czy właśnie tam grałem w Gwinta,a chodzi dokładnie o miejsce Wieś...
  6. S

    Wybraniec bogów - problem po misji

    Wybraniec bogów - problem po misji Witam, mam mały problem z dostaniem się do Miejsca Mocy po wykonaniu misji Wybraniec bogów i przepędzeniu demona,gdyż przed wykonaniem misji nie wybrałem się do danego miejsca i nie zaczerpnąłem z pkt. umiejętności ;/ Otóż po wykonaniu misji drzwi są...
  7. S

    Problem z Misją Letho...

    Problem z Misją Letho... Witam, potrzebuję info. ewent. pomocy - otóż zlekceważyłem udzielić pomocy dla Letho ,a dokładnie jak rozbroiłem jego Pułapki i doszło do Dialogu po pokonaniu całej bandy,gdyż pojechałem w swoją stronę a Letho w swoją.... ;/ i teraz jak docieram do miejsca spotkania pod...
  8. S

    Działanie Znaków Magii

    Działanie Znaków Magii Siemka, mam pytanie z ciekawości,bo nie wiem co myśleć,gdyż gram na PC-ie ;) Może ktoś mi udzielić info. odnośnie Działania Znaków Magii np. Yrdena , czy jest po prostu jakaś różnica,między wersją PC a PS4 czy też XO ??? Thx!
  9. S

    "Teraz albo nigdy" a quest ze statuetką

    "Teraz albo nigdy" a quest ze statuetką Witam, Chciałbym zapytać z ciekawości,gdyż nie wiem czy Wstrzymać grę i powrócić do Misji czy grać dalej.... Otóż wykonałem misję pt. Teraz albo Nigdy i nie powstrzymałem Triss przed ucieczką ;) ale pozostała mi pewna misja do wykonania z...
  10. S

    Gwint z S.Mędrcem

    Gwint z S.Mędrcem Witam, Chciałbym zapytać z ciekawości,co do partii w Gwinta ze Starym Mędrcem - Jaka Unikatowa karta jest za wygraną,z tym że osobnikiem ? Pytam dlatego,bo za wygraną,cały czas otrzymuję Kartę - wiedźma Prządka,a dalej jest Wyświetlane jakbym Wygrał Unikatową kartę,ale niema...
  11. S

    [spoiler] wyspa mgieł

    [spoiler] wyspa mgieł Witam, boję się zapytać :P ale jakoś trapi mnie to,i chyba czas najwyższy zacząć misję Wyspa Mgieł... a chciałbym zapytać,czy mając jeszcze niewykonanych całą masę " ? " jak i misji pobocznych w Invent. ,zostanie to Anulowane czy nie ? Dodać mogę od siebie,że jestem na...
  12. S

    Pytanie o EXP

    Pytanie o EXP Witam, nie wiem co jest grane,ale czy coś jest nie tak z Exp-em,czy po prostu darować sobie Misje z Wyższego Level " czerwone " bez zdobywanie Expa z tego co zauważyłem ;/ Właśnie ukończyłem kolejną misję z " czerwonego " paska i Lipa z Expa ;/ Proszę o jakiekolwiek info. ,bo nie...
  13. S

    Save'y czy gra od początku?

    Save'y czy gra od początku? Witam, mam konkretne pytanie,wgrałem wczoraj Nowego patcha 1.05 - Czy mogę,bez żadnej Obawy,odpalić Save z poprzedniego Patch 1.04 ,gdzie nie było żadnych szarych wykonanych misji - level 9...." bo właśnie oto mi chodzi " czy po prostu,Lepiej zacząć grę od Początku ...
  14. S

    Termin Ważności

    Termin Ważności Siemka, Dzisiaj aktywowałem klucz do W3 na Gog-u ,ale wyskoczył mi jakiś dziwny komunikat,bodajże z jakimś Terminem ważności Keya - czy to normalne ? a jeżeli tak,to o co w tym wszystkim chodzi ? Thx!
  15. S

    Pytanie z ciekawości - poważne!!!!

    Pytanie z ciekawości - poważne!!!! Witam, może zabrzmieć to błacho,a zarazem dziwnie,ale muszę zapytać,z myślą o " kimś " Powiedzcie mi,jak można Nazwać coś takiego jak.... chłopak Czeka Zniecierpliwiony na grę,nie może się doczekać,a nawet ma zerwane nocki itd. itp. co do czego...
  16. S

    Misja Gargulce - Problem :(

    Misja Gargulce - Problem :( Siemka, mam poważny,a zarazem Błahy problem z pewną misją,a dokładnie w jednej z Piwnic na Północy,gdzie trzeba w kolejności wygasić Runy przed otwarciem skrzyni ;/ Dla wiadomości teks który jest podpowiedzią brzmi - Długi cień sarny,Księżyc zawodzi cicho,że to jest...
Top Bottom