Search results

+
  1. T

    Ranked Matches and Ranking

    Hi, would like to know how long will those seasons last? is there any date at this point or has it not yet been determined? thx in advance for replaying.
  2. T

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Yngh Fakt książkowi puryści będą mieć ciężko i to już po tych 4 odcinkach, a kto wie co przyniosą pozostałe, chociaż jak dla mnie to bardzo fajnie jest to wszystko pokazane. A co do popularnej teorii to:
  3. T

    Wiedźmin 3 - grafika

    Księżyc w pełni?
  4. T

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    No to teraz sobie trochę poczekam na rozstrzygnięcie tego cliffhangera z czwartego odcinka... ehh no trudno się mówi ale powiem tylko tyle że te odcinki trzymają naprawdę wysoki poziom, jestem bardziej niż zadowolony z tego jak zostały zaprezentowane. ps. nie wie ktoś kiedy reszta wycieknie:P?
  5. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Oj tam, może jest taki troll quest w którym można wymaksować Axi do tego stopnia że będzie mógł je namówić;)
  6. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Oj przecież dałem pytajnik :P zresztą takiego spoilera to sam bym nie chciał poznać, wole się naocznie w grze o tym przekonać, ale Jose nadzieje daje^^
  7. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    To do czegoś ciekawszego wróćmy, możliwość "tego" trójkąta w grze potwierdzona!!? ;)
  8. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    No ja się odnosiłem do tego ale Szincza najwidoczniej mówił o jakimś innym, dlatego z chęcią bym go zobaczył bo szczerze nie przypominam sobie takiej wypowiedzi a jeśli padła to była by dość szokująca.
  9. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Być może, ale to w takim razie z chęcią bym zobaczył tego twita w którym któryś z Redów powiedział że PC min.>Xbox one
  10. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Gdyby powoływał się na jego słowa to by nie napisał że pc na minimum zaoferuje lepszą grafikę od xboxa, bo tenże twórca w tymże twicie wyraźnie to zaznaczył że xbox>PC min.
  11. T

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ale ta wersja z najnowszego trailera to też high o ile wiemy, więc o co chodzi? kolega słyszał kiedykolwiek o czymś takim jak proces optymalizacji? do którego zalicza się też coś takiego jak poprawa niedoróbek graficznych-którym ewidentnie była ta skarpa.
  12. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Właśnie o to chodzi że powiedział że od następnego poniedziałku a nie tego niestety.
  13. T

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ciekawe czy my też się doczekamy takiego eventu https://twitter.com/MilezZx/status/586591678024314880, albo czy chociaż ten będzie dostępny online w jakiejkolwiek formie? MarcinMomot mógł byś rzucić odrobinę światła na to wydarzenie? czy jest to zamknięty event czy będzie "dostępny" dla wszystkich?
  14. T

    Witcher 3 News [LINKS & DISCUSSION]

    Any interesting comparisons from him? in refer to what he have seen while playing it.
  15. T

    Wiedźmin 3 - grafika

    Tak z ciekawości zapytam, na monitorze będziesz grał czy podpinasz to do Tv 4k?
  16. T

    Wiedźmin 3: postacie

    Nie no jasne że jednego słusznego schematu to nie ma, ale zdecydowana większość została zaprezentowanych i to co obecnie odróżnia produkcje przeciętne od tych wybitnych (poza oczywiście przedstawieniem jakiegoś nowego schematu co jest bardzo trudne) to umiejętność zaprezentowania tych oklepanych...
  17. T

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Ale że nie pokazali żadnej wiedźmińskiej kurtki? to chyba coś w takim razie źle wcześniej przeczytałem.
  18. T

    Wiedźmin 3: postacie

    Hmm ale TLOU to ameryki specjalnie nie odkrywa jeśli chodzi o samo core historii, też mocno oklepany schemat obrońcy gotowego zrobić wszystko dla bliskiej mu osoby i z wzajemnością, to gdzie ta gra błyszczy to sposób w jaki ten oklepany schemat przedstawiono z czego zresztą jak widać Redzi też...
  19. T

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Pokazali to co miało się spodobać masowemu odbiorcy, czyli mnogość wyboru i koloru, najwidoczniej te kurtki do tego szablonu nie pasowały-od też takie uzasadnione spostrzeżenie.
  20. T

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    No tak bo w tym krótkim filmiku pokazali wszystkie zbroje jakie będą dostępne... no błagam...
Top Bottom