Search results

+
  1. V

    Wiedźmin 3 - o Dzikim Gonie słów kilka

    To raczej jest szabla, tak wygląda, jak perska szabla ;D. Ale po prostu podoba mi się najbardziej, "król jest ok", "kaczka" jest w miarę, a ten z maczugą jest dziwny, ten taki "spoko" i lekko "elficki" (szabla właśnie, długie włosy).
  2. V

    Wiedźmin 3 - o Dzikim Gonie słów kilka

    Akurat ten podoba mi się najbardziej ;p.
  3. V

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    A ja radziłbym dokładnie czytać posty ;). Po pierwsze, mówimy o "ester egg'u" REDów czyli to nie moje "żarty", po drugie ja nie napisałem żadnego tekstu z którego można by się śmiać, to były tylko głupie przykłady (napisałem też notkę, że jeśli ktoś tego nie rozumie/ nie wie/ nie domyśla się to...
  4. V

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    "Ehh", znaczy, że żart wzięty z historii jest fajny ale już taki z tej "powiedzmy popkultury" (czy po prostu książki, filmu, "z życia") już jest "fee i bee". Skoro ten "czerstwy" żart z W2 o "assassinie" ci się nie spodobał, za to spodobał się ponad połowie CDPR (inaczej nie znalazłby się w...
  5. V

    W3: Obawy

    Jakbym mógł dać minusa chybabym skorzystał ;D. Przecież REDZI mówią od początku zapowiedzi W3, że to będzie historia bliższa opowiadaniom, że będziemy bliżej historii Geralta, wydarzenia będą bardziej osobiste, intymne. Przy tym będzie również sporo polityki ale mamy mieć wybór (tak przynajmniej...
  6. V

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Niepotrzebny sarkazm. Jeśli Geralt napomknie 3 zdania gdzieś na bagnie na który możemy równie dobrze nie iść w ciągu 100h gry to nie mnie to "nie pogryzie". Nikt nie mówił nic o fabule czy mapie (jak byś nie zrozumiał chodziło o wstawkę w "jakimś tam" dialogu). - Geralt, mam dla Ciebie zlecenie...
  7. V

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Nawiązania do innych gier nie zawsze oznaczają nawiązanie do popkultury. Czyli jak stanąłeś nad wozem z sianem, a obok leżącym panem w białej szacie to z obrzydzenia puściłeś pawia? ;D
  8. V

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Kolejny żart, strzała w kolano, smoki, jaskinie co kilka metrów ;).
  9. V

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    A ja chciałbym zobaczyć jakiś żart z Assassin's Cred. Znajdujemy assassina (znów) gdzie w stogu siana, a Geralt mówi: "nadal się nie nauczyli, co on tu robi, ostatnio był piratem".
  10. V

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Poruszałem ten temat, nic nie wiadomo.
  11. V

    W3: Obawy

    Ważne aby nie dodawali za dużo nowych mechanizmów do gry jak choćby ta walka konna (a system walut? ;( ), a skupili się na tym co jest do poprawienia czy dopracowania czyli płynność animacji, "sztuczna inteligencja" przeciwników, system alchemii itd.
  12. V

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Myślę, że raczej wygląda odpowiednio.
  13. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Jak to nie? Dodatkowe zlecenie, dodatkowa wypłata.
  14. V

    Wiedźmin 3: potwory

    Petard też nie było ;p. A o uderzeniu krzykiem już pisałem. I miejmy nadzieję, że właśnie każdy potwór będzie miał słabe punkty i różne zdolności. Nie wiem dlaczego to ci się nie podoba, ja tego nie wymyśliłem tylko Redzi powiedzieli w wywiadzie, ja tylko podłapałem i rozwinąłem pomysł. Nie...
  15. V

    Wiedźmin 3 - zmysł wiedźmiński

    Dokładnie tak, w większej mierze się zgadzam. A co do twojego edita to była mowa o tym w temacie z walką, jakieś 10 stron :huh:.
  16. V

    Wiedźmin 3 - zmysł wiedźmiński

    "DZIZAS". To ma być rozwiązane jak w W1 czy Skyrim, celujesz, naciskasz, wykonuje się animacja, czy Skyrim albo 100 innych cRPG'ów jest "strzelaninkami"? Konkretnie to nie w głowę ale w szyję (jak słaby punkt człowieka) i głowa sobie leci siuuu ... (działa na zasadzie adrenaliny z W2 więc...
  17. V

    Wiedźmin 3: potwory

    Wampiry są szybkie, miecz zwykły im dużo nie zrobi, zachodzą gościa od tyłu, wpijają zęby, chleją. Wystarczy dobra animacja, to nie ma trwać 5 minut oczywiście. Nie widziałeś nigdy filmów o wampirach? (tylko nie to o czym myślę ;p).
  18. V

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    hue,hue - z newsa a ang.
  19. V

    Wiedźmin 3 - zmysł wiedźmiński

    Mniej więcej. Z tą uwagą to dobry pomysł ale to od poziomu trudności powinno zależeć czy podświetlają się te punkty czy nie. Ale będzie tez taki problem, że jeśli nie wiemy nic i przypadkiem trafimy w ten punkt czy organ to trochę lipa. Będzie można trafiać na oślep. A jeśli miałby się...
  20. V

    Wiedźmin 3: potwory

    Mówili, że bandyci będą mogli nas ochlapać błotem gdzie samo błoto zasłoni ekran. Dlaczego nie zrobić tego samego z wodą? To ma być gra nowej generacji, nawet Redzi powinni dostać teraz wenę i dawać nam jak najwięcej interakcji ze światem (o czym sami mówili). Tu też oprócz efektów krytycznych...
Top Bottom