Search results

+
  1. Marat87

    Memy i śmieszne zagrania - luźna strona Gwinta

    Memy i śmieszne zagrania - luźna strona Gwinta W sumie nie mamy takiego tematu, żeby się po prostu pośmiać, ciągle tylko powaga i smęcenie. Także wrzucajcie tutaj różne memy w formie obrazkowej, czy też zabawne filmiki. Na start polecam Great Dandelion Show, do znalezienia na YT - oprócz...
  2. Marat87

    GwentUp Meta Raport

    GwentUp Meta Raport Postanowiłem założyć temat przeznaczony do analizowania danych z trackera. Tutaj najświeższy, za okres statniego tygodnia. https://gwentup.com/report/17/19 Miałem takie wrażenie, że po ostatnim patchu na prawdę się to wyrównało( nie licząc oczywiście kilku dni szaleństw...
  3. Marat87

    Podwójne przywołanie Harpii przez Sukkuba

    Podwójne przywołanie Harpii przez Sukkuba Grałem sobie Sukkubem przez jakiś czas, w decku na Harpie C i Harpie zwykłe. Licznik zwykłej Harpii odpala się dwa razy, przy udanym zagraniu Sukkuba. Za pierwszym razem tuż po wystawieniu na stół i za drugim razem po przeniesieniu jednostki...
  4. Marat87

    Skellige - kącik taktyczny

    Skellige - kącik taktyczny Z nowym patchem wracam na Cerys pod strażniczki. http://www.gwentdb.com/decks/15322-bran-0-8-72 Talia bez większych zmian w stosunku do najpopularniejszego buildu pod tą taktykę w przeszłości, Główne zmiany to dwie sztuki kajdan ( na początek testuje taką ilość we...
  5. Marat87

    Meta decks patch 0.8.xxx

    Meta decks patch 0.8.xxx Być może za wcześnie, ale warto porozmawiać już na temat przyszłej mety na podstawie serwera testowego. Na razie obejrzałem Merchanta i jego gre Ge'elsem. https://www.youtube.com/watch?v=FsCvKWm6Ckk EDIT: Całkiem ciekawie wygląd ten deck oparty na dużej ilości...
  6. Marat87

    Meta decks patch 0.8.60

    Meta decks patch 0.8.60 To już mała tradycja na forum, więc należy ją kontynuować i już od początku ogarniać co się dzieje w mecie, tak by nie tracić za dużo punktów w rankingu. Na razie na streamach widać, że mocne będą potwory pod pożeranie, tym razem o wiele bardziej różnorodne niż stare...
  7. Marat87

    Ułożenie kart na ręce

    Ułożenie kart na ręce Gram od początku bety i myślałem, że mało mnie jest w stanie zaskoczyć, tymczasem dziś zaskoczyła mnie rzecz banalnie prosta ( i pewnie znana oraz wykorzystywana przez topowych graczy ). Otóż chodzi o ułożenie kart na ręku. Ono nie jest losowe. Srebrne są razem, to samo...
  8. Marat87

    [Opinie] Potwory

    [Opinie] Potwory Pora otworzyć temat ogólny dotyczący ostatniej z frakcji. Na fali moich porażek na taliach Skellige, postanowiłem w końcu wziąć się za potwory i zrealizować koszmar Duckingmana, zwany "młot na Skellige" ( wiem, zawistnie mszczę się na talii, na którą brakuje mi umiejętności:)...
  9. Marat87

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki Tak jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć, jakie zapatrywania na Scoia'tael mają inni gracze. Zacząłem budować deck wiewiórek, coś tam na początek stworzyłem, ale na razie nie jestem zadowolony. Co prawda brakuje mi jeszcze wszystkich złotych i...
Top Bottom