Search results

+
  1. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    u mnie taki deszcz był już parę razy, aż szczytu wieżowca nie widać (btw wizulanie piękna gra)
  2. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ktoś miał bugi związane z białymi (junk) przedmiotami ? Czasami nie można ich podnieść (albo to jakieś inne przedmioty ale jest biała ikonka boxu więc chyba lootable) 1607605036 podobno opcja Cascaded Shadows Resolution ( po polsku Rozdzielczość kaskadowych cieni ?) strasznie zabiera FPS, nie...
  3. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No trochę upierdliwych bugów jest, ale świat, postacie, dialog, detale, świat WOW
  4. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To już
  5. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Czekajcie, premiera 00:00 czy 01:00 ?
  6. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Streamerzy już grają (szkoda, nie lubię czegoś takiego jak wczesny dostęp wszyscy powinni grać o tej samej godzinie) :giveup:
  7. Iskelet

    Wieczór Premierowy w Polsat Games!

    chyba tu będzie można oglądać
  8. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Uważajcie na spoilery podobno w komentarzach na YT są
  9. Iskelet

    Godzina premiery gry

    No niestety, wersje fizyczne odchodzą do lamusa (a kogo to wina? samych wydawców) niestety ale jesze 2 lata temu byłem tylko za pudełkami ale teraz tylko wersje cyfrowe wygodniej i szybciej, zresztą już chyba większość pudełek ma tylko płyty i jedną ulotkę z kodem i reklamą
  10. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    OOF 20FPS na RTX 2070 przy RTX ON ultra (z DLSS?) ciekawe czy jakaś znaczna różnica w FPS z wersją SUPER
  11. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    przegapiłeś ostatnie night city wire?
  12. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    czyli 70GB z płyty i +56 GB dzień 1?
  13. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Najgorzej będzie na YT ze spoilerami wystarczy że jeden filmik oglądniesz o Cyberpunku 2077 i nagle w rekomendowanych pokaże się 10 innych ze spoilerami już w tytule albo w miniaturce
  14. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    99,999% Nie, czekasz na pudełko z kodem (wersja PC) i tyle
  15. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jak to jest z premierą w końcu wszyscy mogą uruchomić o tej samej godzinie na całym świecie czy będzie tak że np australia jako pierwsza uruchomi grę itd?
  16. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    to się nazywa news (osoba która napisała artykuł z wrażeń IGN)
  17. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    ,,Żałuję, że nie mogę bardziej szczegółowo opowiedzieć o historii, ponieważ niektóre z odwiedzanych miejsc, postaci, które spotykasz i wykonanych questów, są niesamowicie ekscytujące i trudne do zapomnienia. Są tu rzeczy, które mogą rywalizować z najlepszymi zadaniami z Wiedźmina 3 i byłem mile...
  18. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Czyżby pierwszy screen prównujący RTX ON i OFF?
  19. Iskelet

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    :giveup:
  20. Iskelet

    Odcinek specjalny Night City Wire

    A właśnie ja nawet nie zwróciłem uwagi. Dźwięki broni za to mnie zainteresowały.
Top Bottom