Search results

+
  1. X

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    ja ukończyłem dodatek przed po zabiciu Imleritha i też pojawiła się taka opcja.
  2. X

    game freeze all the time

    its definietly not, i have thermaltake 530W PSU my powerplan is high performance too, i use my hdd since i have witcher 3.
  3. X

    game freeze all the time

    i still dont belive that this is pc fault, i tested RAM with memtest and it has 0 errors, same as CPU with prime95. yeah this patch fixed many bugs but also added a lot of new...
  4. X

    game freeze all the time

    I downloaded fix but of course nothing has changed.
  5. X

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Dokładnie, ja pierwszy raz ukończyłem grę na patchu 1.03, z każdym patchem było coraz gorzej... kolejne zbugowane questy, gorsza wydajność i crashe co pare minut.
  6. X

    game freeze all the time

    1.my cpu cant be oc'd 2.i've done it 3. only GOG nothing works out . installed drivers 5th time. CDPR please fix this...
  7. X

    game freeze all the time

    It isnt getting above 65 C so its not gpu problem. i have no clue what can it be... please help me i spent 9€ for expansion and i cant even start playing because of these freeze... -.-
  8. X

    game freeze all the time

    it doesnt work, not even a little :cirisad: i had this message when game crashed but it was long time ago, before 1.08 patch.
  9. X

    game freeze all the time

    Here you go: -gigabyte 280x - 15.9.1 Beta drivers (i tried 15.7.1 before) -i5 4590 -8 GB RAM GPU isnt overclocked, just like i bought it. As i said on 1.08 patch i had no problems with the game. btw. i dont think this is driver problem because i reinstalled them 3 times.
  10. X

    game freeze all the time

    game freeze all the time just like in the title. newest drivers for my 280x installed, 4 core cpu. when i had 1.08 it was great but when i installed 1.10 magic began...
  11. X

    Freezy gry co chwile

    No i właśnie to mam na myśli, nic się nie dzieje ale słychać dialogi i muzykę. TO nie jest microstuttering.
  12. X

    Freezy gry co chwile

    ale przy karcie graficznej mającej 3 GB pamięci i 4 rdzeniowym procesorze to nie jest już norma, w patchu 1.08 bylo wszystko ok a ten 1.10 to porażka normalnie. nie da się grać, freezy co 10 sekund...
  13. X

    Aktualizacja 1.10 już dostępna!

    U mnie też strasznie spadły fpsy, nie tylko w novigradzie i bardziej zaludnionych lokacjach ale też w dialogach.
  14. X

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Wow, ten utwór z dodatku miażdży.
  15. X

    HD Textures - we surely need a mod with them!

    Yes, we need HD Textures.
  16. X

    Wiedźmin 3 - grafika

    Takiego mydlenia oczu już dawno nie czytałem :areukiddingme:
  17. X

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Mi się nie podoba, o wiele bardziej wolę pierwotną "Welcome Ciri" i za każdym razem gdy ją słyszę to mam ciary na plecach już nie wspominając gdy leci w wyżej wymienionym fragmencie gry :D
  18. X

    Fabuła - czego zabrakło, co wyszło wyśmienicie

    Przecież ma wyjść dodatek praktycznie w całości skupiony na Oxenfurcie.
  19. X

    Wiedźmin 3: potwory

    Zastanawiało was może czemu Geralt używa srebrnego miecza na generałów i jeźdźców gonu? Toż to zwykłe elfy w *tylko* wykoksanych zbrojenkach a nie upiory jak wcześniej mówiono. :P No i działa na nie olej przeciwko istotom magicznym? :hmm: I po co Eredinowy 2-gi miecz? :P
  20. X

    Fabuła - czego zabrakło, co wyszło wyśmienicie

    Masz rację, Eredin mógłby być postacią ważniejszą albo na równi ważną z Ciri, w końcu to on przewijał się we wszystkich częściach gry.
Top Bottom