Search results

+
  1. R

    [BUG] Zadanie poboczne | Represje w Novigradzie. Z angielskiego: Novigrad, Closed City.

    W takim razie w jaki inny sposób mógłbym ruszyć to zadanie?
  2. R

    Patch 1.05 data premiery

    Teoretycznie tak, praktycznie zaś mam w eq kilka mieczy na lvl 40+, zbrojkę też jakąś znalazłem na 37lvl bodajże. Ba - DLC z temerskim rynsztunkiem mając chyba 20lvl miałem na 39lvl. Tymi rzeczami się już nie pocieszę, w sumie można mieć w to wywalone bo przecież grę da się bez tego ukończyć ale...
  3. R

    Patch 1.05 data premiery

    Ukończyłem grę przechodząc niemalże każde zadanie poboczne mając 35lvl, nie mam za bardzo na czym tego lvl'a nabijać to chyba jednak ten bug z XP na prawdę występuję wam powiem ludzie. Na pacza sam cierpliwie czekam. ;X
  4. R

    [BUG] Zadanie poboczne | Represje w Novigradzie. Z angielskiego: Novigrad, Closed City.

    Witam ponownie po kilku dniach. Niestety u mnie problem jak był, tak jest dalej - Olałem to i popłynąłem robić zadania na Skellige, po wykonaniu ich kilku wróciłem do Novigradu sprawdzić czy coś się ruszy i niestety dalej to samo. Jak było to "zmrożone" tak jest dalej. :(
  5. R

    [BUG] Zadanie poboczne | Represje w Novigradzie. Z angielskiego: Novigrad, Closed City.

    Bardzo chętnie zastosował bym się do tej porady, ale niestety nie mogę - W tym tkwi całe sedno mojego problemu. Aktualnie gdy wrócę do miejsca z którego wziąłem zadanie, strefy poszukiwań już nie ma. Dwójka opryszków stoi na rogu ulicy, ja zaś nie mam opcji wejścia z nimi w interakcję tym samym...
  6. R

    [BUG] Zadanie poboczne | Represje w Novigradzie. Z angielskiego: Novigrad, Closed City.

    [BUG] Zadanie poboczne | Represje w Novigradzie. Z angielskiego: Novigrad, Closed City. Do rzeczy. Błąd w owym zadaniu którego doświadczyłem polega na kompletnym braku możliwości skończenia tego zadania. Quest dostałem od opryszków pastwiących się nad jednym z łowców czarownic, było to...
Top Bottom