Search results

+
  1. M

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Nie mozna zrobic misji Nowe Zycie, Stare Parowki bo drzwi do restauracji Billa sa zamkniete
  2. M

    Aktualizacja 2.0

    Tez tak macie, ze jadac autem jak słuchacie radia to gdy leca wiadomosci to babka mowi po angielsku? napisy sa normalnie po polsku
  3. M

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Probowałem i niczego to nie zmieniło, sprawdz/napraw tez nic nie daje, tak jakby cos z plikiem exe było nie tak albo było powiazanie z gogiem i bez niego nie chce działac
  4. M

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Gdy chce właczyc gre z Widmem Wolnosci ze skrotu bez uruchamiania gog galaxy wyskakuje mi to co na ponizszym obrazku, gdy włacze program i wejde ze skrotu jest ok, moj ojciec gra na drugim komputerze i wolałbym zeby chodzilo bez programu, mogłby ktos sprawdzic czy macie tak samo? dobrze by bylo...
  5. M

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Rozpoczelo sie tak jakby mieli zaprezentowac Watch Dogs 3 a tu Cyberpunk 2077. Na razie za bardzo nie ma co sie wypowiadac do czasu az dostaniemy pierwszy gameplay
  6. M

    Hotfix jest już dostępny!

    A hotfix z hotfixa to kiedy? bo jak to zwykle bywa jeden bledy naprawia (badz nie) a kolejne bledy tworzy
  7. M

    Kwietniowy GWENT Challenger odbędzie się w… kopalni soli!

    Swietny pomysl, kopalnia soli w Wieliczce idealnie pasuje na Gwent Challenge
  8. M

    SOLVED Nowy sezon i nagrody za otrzymaną range w tym sezonie

    Mam to samo, tez mi pokazalo 8 range, kliknalem dalej i tu zaskoczenie mam 1 range i nie dostalem nagrod. Napisalem wczoraj do supportu, mam nadzieje, ze rozwiaza owy problem wszystkim ktorych to spotkalo
  9. M

    Wystrzałowa Paka Noworoczna wylądowała w GWINCIE!

    Poprzednio bylo slabo z epikami ale ta Paka jest bardzo dobra, kto chce to kupi, kto nie chce to nie kupi, tutaj nikt nikogo do niczego nie namawia. Ja kupilem i nie zaluje
  10. M

    Rozpoczął się Sezon Mahakamski!

    Luty jest krotszy wiec to akurat bardzo dobra zmiana
  11. M

    Wkrótce koniec sezonu!

    Mysleli, ze sobie poradza to nie informowali. Cierpliwosc nigdy nie byla mocna strona Polakow, jeden dzien zwloki i od razu placz
  12. M

    Zakończenie sezonu rankingowego przeniesione na 10 stycznia

    No to dzieki wam OjciecDwojkiDzieci cieszy sie teraz jak dziecko, moze uda mu sie w koncu wbic ta 21 range :D
  13. M

    Jak sprzedać dużo beczek i zarobić przed Świętami? Wypuśćmy 109 nowych kart. LOL

    A nawet 114 kart bo zapomniales jeszcze o dowodcach, ktorych tez trzeba wydropic co jest dla mnie wada nowego patcha, powinny byc wyzwania tak jak wczesniej
  14. M

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    I bardzo dobrze, spelle do piachu
  15. M

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Za 3 wygrane z rzedu talia foltesta dostalem x2 po 40zlota czyli sa nowe nagrody wprowadzone, fajny dodatek. BTW poprzednia talia Foltesta (metowa oczywiscie) dalej swietnie sobie radzi
  16. M

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Jest ponad 20 nowych zlotych kart wiec nie ma bata, wole wszystkie srebrne stworzyc, ze starych mi brakuje 48 zlotych
  17. M

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Ten drop z beczek dalej jest smieszny. Tez dostalem dwie nowe zlote karty, 5 srebrnych, pare brazowych a i tak najwiecej bylo tych co juz posiadalem w wielu egzemplarzach. Nie wiem na co mi po 9 tarczowniczek czy komandosow niebieskich pasow chyba tylko po to zeby nie trafic innych kart albo do...
  18. M

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    A nowych dowodcow jak sie zdobywa, trzeba ich tworzyc tak jak reszte kart? mogly by byc wyzwania tak jak na poczatku gwinta
  19. M

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    Tak mozna normalnie przelaczac miedzy kanalami zwyklym i PTR
Top Bottom