Search results

+
  1. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ja się zastanawiam czemu Redzi dali grę Atorowi, który gadał głupoty o dodatkach ;P tu jego słowa : ,,Dostałem od CD Projektu grę wraz ze zgodą na nagrywanie i publikowanie kiedy chcę. U 2 pracowników potwierdzałem, gdyż nie mogłem uwierzyć - no cóż. Korzystam.'' No a Ator wrzuca powoli...
  2. D

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Dowaliłeś z tym Skyrimem :P 1. Noooo czyli że co, każda gra z otwartym światem to zgapia od skyrima ? 2.Fast travel, normalna sprawa, wyobrażasz sobie Wiedzmina 3 bez szybkiej podrózy :huh: 4. Taki podział jest dobry, nie chce mi się rozpisywac ale przynajmniej masz lepszy wybór pod stronę jaką...
  3. D

    Wiedźmin 3 - grafika

    To ja coś dorzucę :whistle: Grafika jak dla mnie wygląda obłędnie, bardzo mi się podoba (przejrzałem komentarze na yt, ludzie również są zachwyceni ) Jednak, widać że pewne rzeczy zostały troszkę oszpecone, ale są też rzeczy polepszone. Uważam że gra może nie wygląda lepiej, ale jest równie...
  4. D

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Nie widziałem jeszcze filmu Reziego :) https://www.youtube.com/watch?v=6aFwE8ZDgKs
  5. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Mi się podobało jak Geralt wyjeżdżał z tej lekko ośnieżonej wioski ;) Piękne lasy, świetny klimat :D
  6. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Rock celowo wyciszał, na facebooku ludzie pisali by nie spoilerował, więc wyciszył dialogi :P
  7. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Tak wiem, ja również lubię sam odkrywać. Jednak wątpię by były jutro jakieś spoilery. Rock powiedział że Redzi prosili o jak najmniej spoilerów, no i sam starał się ich unikać ( mówił że chyba nie będzie żadnego dialogu w jego materiałach)
  8. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Rock powiedział że jego materiały nie będą zawierać żadnych spoilerów, tylko że niektórzy są tu bardzo wybredni i tak stwierdzą że materiał jest pełen spoilerów :troll:
  9. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nie wiem czy to się nada ale Rock powiedział że planuje przynajmniej 200 odcinków z wiedzmina (tak do 30 minut) ;D
  10. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Rock od godziny ma live gdzie odpowiada na pytania o wiedzminie (co prawda nic nowego zbytnio nie powie , ale i tak na pare rzeczy nowych pomniejszych się usłyszy) Wspomniał też że opowie o drzewku umiejętności jak już będzie mógł :>
  11. D

    Wiedźmin 3: potwory

    Ciekawe czy jak jest burza to wilki mogą się wystraszyć i gdzieś uciec :troll:
  12. D

    Wiedźmin 3: potwory

    Jedna z osób co grała w wiedzmina mówi że na wyższych poziomach potwory są trudne jak w dark souls. Po za tym od pogody zmienia się czasami ich taktyka oraz zachowanie. (Ale może to już było wiadome :whistle:)
  13. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Fajny ten fanowski spot, ale nie przekonuje mnie bardziej :whistle:
  14. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Materiał bardzo fajny, kamera mi się podoba, tylko ta noc mogła by być ciemniejsza :>
  15. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Pewien Youtuber zwany Rezi, napisał na Fb że on również ma materiał z wiedzmina i szykuje gameplay
  16. D

    Wiedźmin 3: świat

    A pamiętam że ktoś kto grał w wiedźmina powiedział że będzie kilka pomniejszych lokacji (chyba 5 czy coś takiego) ale nie chce zdradzać (czy redzi nie chcą :D) co to za lokacje.
  17. D

    Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ja tam się ciesze, każda nowa informacja o Wieśku cieszy :D A co do zakończenia serii, przecież i tak jedno(czy raczej kilka) z zakończeń pozwala grać dalej.
  18. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Może jestem dziwny albo coś, ale bardziej mi się podoba ta na gameplayu :sad:
  19. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Na Warowni jeden z modów napisał że muzyka została wyłączona na potrzeby gameplayów, a w normalnej wersji jest muzyka i to nawet dużo.
  20. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Czy mi się wydaje, czy Geralt kiedy pokonuje ostatniego gościa ma głowę we krwi ;) ?
Top Bottom