Search results

+
  1. K

    Co nieco o sprzęcie

    dorzuć stówę, weź na raty, nie schodź poniżej 8GB RAM - http://bit.ly/1SPMN6A
  2. K

    Co nieco o sprzęcie

    aaaa... sławetny darmowy montaż dla którego ludzie kupują w morelach? :thinking:
  3. K

    Co nieco o sprzęcie

    Laptop z kartą nVidii? :surprise:
  4. K

    Co nieco o sprzęcie

    Niech dozbiera jeszcze 750PLN - http://www.x-kom.pl/p/257514-notebook-laptop-15-6-msi-ge62-apache-pro-i7-16gb-120-1000-win8x-gtx970m-fhd.html Różnica między GTX960M a GTX970M to przepaść.
  5. K

    Co nieco o sprzęcie

    Jak dla mnie to tylko monitory VA/AMA, czyli EW2440L, tyle, że jest wolniejszy niż TN. Tylko, że mi to nie przeszkadza, nie gram w gry które wymagają takiej szybkości, albo nie zauważam rozmazań/utraty ostrości.
  6. K

    Co nieco o sprzęcie

    Taką samą wysokość obrazu będzie miał monitor 16:9 25,7" - nie robią takich więc musisz się zdecydować albo na 24" albo na 27"
  7. K

    Co nieco o sprzęcie

    Jedyne boxy jakie w życiu miałem to w laptopach - raczej trudno wymienić na coś lepszego. W stacjonarce to nie dość, że chłodniej to i ciszej. Spartana LE masz za 60pln a Fera2 za 100pln PS: zapomniałem dodać - strasznie wieszał mi się laptop HP 17" podczas grania i to tak na sztywno...
  8. K

    Co nieco o sprzęcie

    A to już całkowicie w stronę "mobilną" pójdą i oleją rynek "stacjonarny". I będziemy mieli monopol Intela i nVidii.
  9. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

  10. K

    Co nieco o sprzęcie

    ale to już tylko modderzy pokażą, gdyż karty z HBM mają zakaz zmian na PCB i chłodzenia.
  11. K

    Co nieco o sprzęcie

    4GB VRAM do CF/4K w topowej karcie? Ktoś tam w AMD/ATI na głowę upadł?
  12. K

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Ktoś wie, czy w NG+ przedmioty z inventory będą przenoszone razem z levelem postaci? Bo jeśli nie, to nie ma co zachowywać schematów/itemów na poziomy 35+ tylko trzeba je od razu sprzedawać.
  13. K

    Co nieco o sprzęcie

    Przecież już wiadomo, że R9 390/X to będą "lekko" podkręcone R9 290 z GDDR5. Dopiero Furry/X mają mieć Fiji i HBM... podobno... kiedy...
  14. K

    Stosy Novigradu

    Zaczynanie od nowa może nie pomóc. To jest błąd systemu selekcji obiektów w interakcji. To samo dzieje się z przedmiotami do zebrania. Już w W2 był ten błąd, czyli odkąd zrobili z tego automat. I nigdy tego nie poprawili. Pozostaje spamować ścianę w nadziei, że załapie.
  15. K

    [Spoiler] Dziecko Krwawego Barona

    Gdy niosą porońca do kasztelu, już na głównym dziedzińcu, baron zastanawia się nad imieniem, i mówi coś w stylu "to dziewczynka, ciekawe jakie imię chciałaby/dałaby Anna"
  16. K

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    I zbalansowanie postaci szlag trafi. Ograniczona liczba slotów w połączeniu z dużą liczbą zadań za które dostajemy punkty sprawia, że pomimo dużej ilości wykupionych umiejętności nie stworzymy mutanta Rambo T-1000 w połowie gry. Żeby zrezygnować ze slotów na umiejętności trzeba by wprowadzić...
  17. K

    Wiedźmin 3: system walki

    Inteligentna kamera która ustawia się inteligentnie pomiędzy Geraltem a wrogiem jest cudowna. To naprawdę podnosi poziom trudności...
  18. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    43,7x35,2cm
  19. K

    Wiedźmin 3: świat

    Co do okradania, to raz mnie cesarscy zaatakowali za samo podejrzenie co jest w skrzyniach - pewnie zależy od wybranego poziomu trudności. Nie w Novigradzie tylko w Velen, w głównym wątku, dostajemy informację, że osoba odpowiadająca rysopisowi miała jakiś zatarg z czarownicą gdzieś tam.
  20. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    740m to strasznie słaba karta jest, większość montuje z 64bit szyną pamięci. Zobacz sobie na Notebookcheck jak słabo wypada w grach z "tej generacji" - http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GT-740M.89902.0.html 980M SLI osiąga 1015% karty 740M oraz 711% karty 670M - Pi razy oko 670M jest...
Top Bottom