Search results

+
  1. kryst115

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Z tego co pamiętam Lekka jazda wskakuje przy więcej niż 20 punktów przewagi przeciwnika. Tak jest to opisane w angielskiej wersji.
  2. kryst115

    Rozwój w złą stronę.

    Jestem w 100% pewien, że wgrałem ten mecz (przeciwnik poddał się). Widzę też, że nie tylko u mnie wystąpił ten problem ;/.
  3. kryst115

    Rozwój w złą stronę.

    Wybaczcie za offtop, ale wyjaśni mi ktoś dlaczego za wygrany mecz otrzymałem MINUS 3 punkty? Przeciwnik miał 4109 MMR natomiast ja 4062. I tak, naliczyło mi to do rankingu.
  4. kryst115

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Czy ma ktoś możliwość sprawdzania działania karty "Trollololo"? Konkretnie chodzi o umiejętność aktywowania tria. W moim przypadku nie działa (chyba, że źle używam tej karty).
  5. kryst115

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    @2jacks Sytuacja na stole: Przeciwnik: 12 Ty: 0 Różnica punktowa: -12 (w stosunku do Cb) Twój ruch ---> Rzucasz sukkuba Sytuacja na stole: Przeciwnik: 18 Ty: 0 Różnica punktowa: -18 (w stosunku do Cb) Następnie karty, które rzucacie razem z przeciwnikiem do momentu odpalenia Sukkuba nie...
  6. kryst115

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

    A czy wiesz, że blokując Ciri kajdanami przeważnie nic nie zyskujesz? Dlaczego? Ponieważ przeciwnik rzuca ją w rundzie, którą zamierza/myśli, że przegra: 1. Kiedy ma on przewagę pkt to: a) Rzucając kajdany i tak musisz go przebić, więc rzucasz kartę dającą Tobie przewagę w pkt-ach. --->...
  7. kryst115

    SOLVED Błędne działanie Lekkej Jazdy BC

    Dzięki za informacje. PS. Choć przy drugim screenie różnica punktowa jest większa niż 20 to i tak jednostek nie ma na stole.
  8. kryst115

    Talie potworów w open becie

    Sukkub przerzuca tylko raz jednostkę. Spotkałem się z nim w jednym meczu i bardzo mnie zaskoczyło to zagranie.
  9. kryst115

    SOLVED Błędne działanie Lekkej Jazdy BC

    Błędne działanie Lekkej Jazdy BC Opis karty (Lekka Jazda Burej Chorągwi) mówi, że zostaną one zagrane z talii gdy przeciwnik ma 20 lub więcej pkt przewagi i nie spasowałem. Aby upewnić się czy błąd, który przytrafił mi się podczas jednej z gier, nie był przypadkowy odpaliłem wyzwania. W tej...
  10. kryst115

    Otwarta Beta - Nasze najlepsze wyniki

    Sprawa przedstawia się tak: "gostek" zagrał 4 karty złote i dowódce, który też jest obramowany jako złota. A co do udostępnionych kart to wszyscy mają możliwość wykorzystania wszystkich kart (oczywiście jeśli zdobyłeś je z beczek lub stworzyłeś). PS. Zdaje się, że to pytanie nie pasuje do tematu.
Top Bottom