Search results

+
  1. E

    Całkiem nowe przygody Geralda

    Mnie też wydaje się, że to prowokacja i to, sądząc po ilości postów w tym temacie, całkiem udana.
  2. E

    Pięć nagród Golden Joystick Awards dla Wiedźmin 3: Dziki Gon!

    Nagroda w kategorii najlepszy moment w grze - wie ktoś, o który konkretnie moment w Wiedźminie chodzi?
  3. E

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Bawił się już ktoś tą aplikacją? Postanowiłem ułatwić Geraltowi wybór między Yen i Triss, a oprócz tego doszedłem do wniosku, że wiedźmin młodnieje przy naszych czarodziejkach;)
  4. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    O animację ruchu Geralta bym się nie martwił - i tak nie będzie tego widać:sad:
  5. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Najlepsze zostawiają na okres tuż przed premierą. Jeśli mieliby cały czas pokazywać jakieś ciekawe materiały, to wiedzielibyśmy o grze wszystko jeszcze przed jej wydaniem. Z drugiej strony mogliby wypuszczać materiały o niczym, bylebyśmy tylko nie zapomnieli o grze. Chyba wolę to, jak jest.
  6. E

    Forumowe Memy

    Tares Sporo memów na temat wiedźmina zostało stworzonych na konkurs Warowni, więc może będzie zainteresowanie nowym tematem.
  7. E

    Ukochane książki z dzieciństwa

    Wiedźmin w wieku sześciu lat?:hmm:W tym wieku skupiałem się raczej na płynnym czytaniu tekstu, niż jego głębszym rozumieniu. Swoją drogą ciekawe, co dziecko w takim wieku rozumie z twórczości Sapkowskiego?
  8. E

    Wiedźmin 3: świat

    Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć na własne oczy.
  9. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Przyznam, że do tej pory nie spotkałem się z krytyką wiedźmina w mediach masowych. Najczęściej kwestia wiedźmina jest poruszana w kontekście właśnie dumy narodowej oraz porównania polskiej branży gier do przemysłu filmowego (na korzyść gier ;) ). Jeśli spotkałeś się z niesprawiedliwą oceną gry...
  10. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Akurat argument, że wiedźmin jest dla dzieci łatwo podważyć, ponieważ oficjalnie nadano jej status przeznaczonej tylko dla dorosłych. W tym względzie nie jest potrzebna grze nasza obrona.
  11. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    W takim razie nie mogę się doczekać. Ciemniejszą noc załatwię sobie we własnym zakresie takim magicznym przyciskiem na monitorze:D
  12. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Rustine Czyżbyś miał już jakieś pomysły na mody, czy to tylko luźno rzucona myśl i nie ma co się doszukiwać głębszego sensu?
  13. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    My też chcemy sobie popatrzeć:look:
  14. E

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    engessa.841 Ty draniu, dałem się nabrać:'(
  15. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ten artykuł wygląda mi na zwykłą prowokację... Przypomniał mi się tekst kowala z Podgrodzia skierowany do prowokatorów:)
  16. E

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ucieszyłby się ktoś z "gameplaya", który pokazywałby tylko możliwość ustawiania kamery?:troll:
  17. E

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Spodziewałbym się takiej odpowiedzi:
  18. E

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Na dodatek pisze, że "the plot is meh". Ośmielam się z tym nie zgodzić:mean: EDIT Kuboniusz Wyprzedziłeś mnie...
  19. E

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Wczoraj widziałem aktora, na którym był wzorowany powieszony najemnik z "Zabijając potwory". Ta sytuacja uświadomiła mi, że nawet gdybym, czysto hipotetycznie, spotkał kiedyś pana Sapkowskiego, to najprawdopodobniej nie wiedziałbym, o co go zapytać. Macie jakieś pomysły?
  20. E

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ja zacznę się poważnie martwić, jeśli po premierze W3 Platige nadal będzie milczeć. Niewykorzystanie takiej okazji do promocji byłoby co najmniej podejrzane.
Top Bottom