Search results

+
  1. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    http://tvgry.pl/?ID=5502 TVGry tłumaczeń z 8.5 ciąg dalszy.
  2. T

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Ah, wszystko jasne. Dzięki.
  3. T

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Co do PewDiePie'a to pod jego filmikami z W3 jest dziwny dopis "Thanks to Witcher 3 for sponsoring this video!". Nie wiem jak to rozumieć, zwłaszcza w połączeniu z jego stosunkiem do samej gry, co widać po samych nagraniach.
  4. T

    Wiedźmin 3: alchemia

    Tudzież "Glitcher 3" ;)
  5. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Fiu... em. Ku.. Ch...Siur... Przyro.. No wiesz, to tam, dydka?
  6. T

    Gra roku - konkurencja

    OK, to wiele zmienia. W każdym razie User Score na PC (czyli to co mnie interesuje najbardziej) jest zatrważający- ponad 250 ocen i średnia 2.0 (ciągle spada). Wiadomo, że gra wyszła wczoraj i 90% ocen opiera się o problemy techniczne i ocena znacząco podskoczy, ale wątpię czy dojdzie chociaż do 8.
  7. T

    Gra roku - konkurencja

    Troszkę odbiegając od tematu: http://prntscr.com/7kc37w jeszcze do niedawna uważany za największego rywala Geralta. Ja wiem, że dopiero dzień od premiery i niespełna 200 recenzji, ale spadłem z fotela jak to zobaczyłem. Userscore na PS4 7.4, XBONE 6.3. Nasz wiedźmin radził sobie lepiej, o ile...
  8. T

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Dlatego nie lubię Skyrima.
  9. T

    What books should I read and in what order?

    Time of Contempt* and The Swallow's Tower*. @peiyuanchao As Nechro said, you should start with The Last Wish. I'm not really sure if all books are already translated.
  10. T

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    I cały hype jak krew w piach...
  11. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Możliwe. Tym bardziej pasuje do objawów. papu0303 Dokładnie tak jak wyżej- jedziesz na zintegrowanej. Nie ma szans, żeby na takim sprzęcie gra chodziła poniżej poziomu wszelakiej tolerancji.
  12. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    A masz może dwie karty graficzne? Ten i5 nie ma przypadkiem jakiejś zintegrowanej HD4000?
  13. T

    NG+ w Wiedzminie 3 ?

    Porównując DS do naparzanki chodziło mi o przewagę walki nad fabułą, nie o sprowadzenie tejże do bezmyslmego mashowania, bo wiem ze tak nie jest. Sam jestem fanem DSów, ale większość rozwiązań z nich i im podobnych się w W3 nie sprawdzi. I vice Versace.
  14. T

    NG+ w Wiedzminie 3 ?

    puzonix jakie placeholdery? Coś Ci się chyba pomieszało :) Poza tym, skoro dosyć łatwo znaleźć schematy sprzętu na kosmiczne wręcz poziomy (biorąc pod uwagę aktualny cap) to chyba nie są tam przypadkiem.
  15. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    mumin88 A może kurna
  16. T

    NG+ w Wiedzminie 3 ?

    Na interze były początkowo tylko plotki po tym, gdy jeden z REDów napisał, że dostaniemy w jednym z DLC jakiś nowy tryb. Osobiście celowałem raczej w jakiś wyższy poziom trudności/perma-death, w NG+ nie byłem w stanie uwierzyć. A jednak się okazało, że będzie to NG+ (na 99%). Ten tryb raczej...
  17. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    https://youtu.be/srlpWKXTKlQ?t=161 Jeżeli chcesz mieć dialog z wyborem, to symulacja musi być włączona. Teraz chyba już nie ma wątpliwości. PS Racja, sam się pomyliłem na początku. Wybaczcie zamieszanie.
  18. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    No to już wiesz czemu nie miałeś dialogu o wyborze.
  19. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    wisielec Tak dla pewności- Symulację wyborów masz włączoną czy wyłączoną?
  20. T

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    norolim Grałeś w IWD? A w Baldury? Fabuła w IWD jest szczątkowa. Nawet bardzo. Do tego liniowa. 90% gry to właśnie siekanie'n'rąbanie. I fakt, że jest to bardziej taktycznie niż zręcznościowe rąbanie nie ma wpływu, gdyż tutaj akcja>fabuła. I to jest dla mnie tym, co odróżnia H'n'S od cRPG...
Top Bottom