Search results

+
  1. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    No na pierwszy rzut, optymalizacja leży totalnie, jest gorzej niż Unity... Nie ma co ferować wyroków, ale jak tak dalej pójdzie, to będzie niezła burza. Oby się chociaż dobrze skalowała - jednak patrząc na W2 nie liczyłbym na to.
  2. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nie, oglądnij video, mówi tylko o dwóch, ktoś się pomylił w tekście. Dezinformacja.
  3. A

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Czytając opinie na temat oceny Gry-online, mam jedno skojarzenie: Na końcu recenzji napisali, że po poprawie błędów w Wiedźminie może i rozważą ocenę i ją podniosą, więc nie jest źle. Rozumiem, że niektórzy mogą być rozwścieczeni niespójnością ocen w ich serwisie, ale to tylko recenzja...
  4. A

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Wg. opisu - ten utwór skomponował Mikołaj Stroiński.
  5. A

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Wszystkie pierwsze 6 tracków, które do tej pory usłyszałem to naprawdę cudo, brawo dla Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego, wiedzieliśmy, że będzie świetnie, ale przerosło moje oczekiwania. Dziękujemy.
  6. A

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Podejrzewam, że wina youtube, czasem tnie na końcu świeże wrzutki. W każdym razie autor wrzutek nie wie dlaczego jest pocięte.
  7. A

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Są też inne, równie ciekawe, nowe klimaty Gość wrzuca całe OST.
  8. A

    W świetle reflektorów #2 - Damien Monnier - Senior Gameplay Designer - wywiad

    Włączając się do dyskusji o piciu eliksirów - wydaje mi się, że animacja powinna być zachowana, o ile zrobiliby to dobrze. Animacja powinna dotyczyć tylko górnych partii ciała, gdyby podczas niej zostawiliby nam zdolność poruszania się, ba, a nawet uników, to absolutnie nie naruszyłoby dynamiki...
  9. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Teraz sobie myślę... Wiemy, że jest w grze kilka konkretnych setów wiedźmińskich, które można upgradować, ponadto z konceptów wynika, że mniej więcej zgodne z lore, a skoro tak, nadają się do użytku prawdopodobnie przez całą grę. Redzi pewnie zrobili sporo rynsztunku niewiedźmińskiego dla...
  10. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nie sądzę, żeby to był jedyny ciężki pancerz w grze, miejmy nadzieję, że będzie spory wybór w obrębie jednej klasy, a także w obrębie jakości sprzętu, żebyśmy nie zostali skazani w endgame na rycerza w srebrnej zbroi.... A może ta zbroja jest ze srebra, nowatorska taktyka wiedźminów?:troll:
  11. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    No dobra, jak się przyjrzałem, to faktycznie świeci się niemiłosiernie, tu muszę przyznać rację, Geralt musiał polerować przed walką, nudził się podczas medytacji.... Czyżbyśmy poznali genezę wyglądu Vesemira?
  12. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Przesadzacie z narzekaniem na płytówkę. Wiem, że niezgodne z lore (teoretycznie), ale przecież nikt Was nie zmusza do korzystania z tego ekwipunku. Dla każdego coś dobrego - wygląda na to, że każdy znajdzie jakiś pancerz dla siebie. Trailer faktycznie najsłabszy, ale i tak jest dobry. Mam...
  13. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    No jakby nie było, to trochę tak jest prawda? Oczywiście, mogą w nią grać dzieci o ile rodzice im pozwalają, nie moja to sprawa - ale akurat Redzi mieli kontrolę nad tym kogo zapraszają na ten event - wybrali tak, a nie inaczej, nic nie poradzimy.
  14. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Wiedźmin 3 to nie gra dla dzieci - zaproś youtubera, którego oglądają głównie dzieci. Żelazna logika. Chociaż z drugiej strony nie powinniśmy tak hejtować - mamy tez trochę materiałów merytorycznych (Gopher, Rock, ImAnderZEL), więc i wilk syty i owca cała.
  15. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ostatni gameplay (niejakiego Stuu) - tragedia, naprawdę nie mieli Redzi kogo zaprosić. Oprócz konsekwencji kradzieży przy strażnikach - nic ciekawego. Zęby aż bolą jak się ogląda ten materiał.
  16. A

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Kolejny materiał od kolejnego youtubera (PL)
  17. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Gdzieś już podawali, że nie ma iron mana tak jak w W2, więc mniemam, że zapisy działają normalnie.
  18. A

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Łapcie listę wszystkich (?) kanałów na których mogą się dzisiaj ukazać nowe materiały: [ENG] https://www.youtube.com/user/AngryJoeShow/videos [ENG] https://www.youtube.com/user/OMFGcata/videos [ENG] https://www.youtube.com/user/PressHeartTocontinue/videos [ENG]...
  19. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Z serii wyliczenia z dupy: wielkość świata - porównując czas w jakim Płotka pokonała most z nowego gameplaya z Gamespotu (Crow's Perch) galopem z niedawno opublikowaną mapą, można wyliczyć z dużym przymrużeniem oka, że pokonanie Novigradu + No Man's Land w linii prostej z jednego końca na drugi...
  20. A

    Forumowa filmówka

    http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/148756579,co-z-kolejnym-filmem-z-serii-obcy- Ło Matko, jeżeli nakręcą, to nie mogę się doczekać. Czekam na nowego Obcego w stylu "Ósmego pasażera Nostromo", to byłoby coś.
Top Bottom