Search results

+
  1. S

    WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

    Hej, jak idzie praca nad projektem?
  2. S

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Podpowiedziałby ktoś jak(o ile się da) usunąć z plików gry fcrowy pancerz? Zaznaczyłem tę opcję przy instalacji jednak po namyśle stwierdzam, że bardziej odpowiadają mi pancerze z Powrotu Białego Wilka
  3. S

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Hej, mam pewne pytanie. Jest możliwość przywrócenia nocnej wizji ze zwykłej wersji gry? Chodzi mi o to, by po prostu w nocy było ciemno.
  4. S

    WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

    Jak do tej pory to wszystkie modele wyglądają naprawdę dobrze(szczególnie podoba mi się dodany efekt cienia) :) Mam jednak pytanie podobne do tego, które zadałem już gdzieś na początku tego tematu. Próbowałeś już coś pozmieniać w kwestii zasięgu rysowania roślinności? Jeśli tak to mógłbyś...
  5. S

    WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

    Dodawanie nowych zadań do głównej gry jest w ogóle możliwe? Sądziłem, że to zbyt ciężka sprawa, skoro jeszcze nikt tego nie ruszył. Sam pomysł odblokowania tych terenów jest super. Choćby w takim Kaer Morhen można uzyskać dostęp do olbrzymiej przestrzeni. Na podgrodziu zwalnia się chyba cały...
  6. S

    WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

    Hej, w twojej modyfikacji pochylisz się nad zasięgiem pojawiania się elementów otoczenia? W szczególności mam na myśli pola(zazwyczaj te za ogrodzeniem, czyli miejsce które gracz widział a nie po nim chodził) na Podgrodziu i w Odmętach, które widać było jedynie kilka metrów przed bohaterem.
  7. S

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    Tak, masz rację. Jednak myślałem, że można zdobyć jeszcze jeden.
  8. S

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    To chyba jednak fake. Sprawdzałem na obecnej grze i nie było żadnego dodatkowego dialogu, ani samego meteorytu.
  9. S

    SOLVED Brak krasnoludzkiego kowala w I akcie

    I po instalacji fcr i powrotu białego wilka znowu nie działa. :/ Edit: Po wywaleniu pbw kowal znowu jest, tylko pojawia się dopiero gdy na czystym fcrze przejdzie się do kaer morhen. Jakieś sugestie co zrobić, żeby powrót białego wilka działał teraz poprawnie? Edit 2: Okej, wrzuciłem ponownie...
  10. S

    SOLVED Brak krasnoludzkiego kowala w I akcie

    No właśnie tego chciałem uniknąć :/... Trudno, skoro nie ma innego wyjścia no to reinstall. Edit: Zrobiłem reinstall i na czystej wersji kowal wreszcie się pojawił. Teraz tylko muszę sprawdzić, czy po ponownej instalacji modów wszystko będzie w porządku.
  11. S

    SOLVED Brak krasnoludzkiego kowala w I akcie

    Próbowałem :p, nawet próbowałem od nowa zacząć grę, ale nic nie daje skutku.
  12. S

    SOLVED Brak krasnoludzkiego kowala w I akcie

    Mam grę na steamie z director cut(czyli to właściwie normalny wiedźmin bez amerykańskiej cenzury). Screeny: https://imgur.com/a/zNKNU Co do tego Hi-Res'a... spróbuję go wywalić i sprawdzę, czy coś się zmieni. Ale dziwna sprawa bo zawsze miałem wgranego te mody razem i nigdy takiego problemu nie...
  13. S

    SOLVED Brak krasnoludzkiego kowala w I akcie

    Brak krasnoludzkiego kowala w I akcie Tak jak w temacie. Z tą różnicą, że jego napis pojawia się po kliknięciu alt i Geralt normalnie się o niego "popycha", tak jakby tam stał. Jest po prostu niewidzialny i nie da się z nim porozmawiać(nie ma ikony do rozpoczęcia rozmowy). Ma ktoś jakieś...
  14. S

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    To wiem, ale wygląda na to że można otrzymać jeszcze jeden dodatkowy, lub pierwszy jeśli wybrało się pomoc Triss.
  15. S

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    Testował ktoś tą ciekawostkę o czerwonym meteorycie który rzekomo możemy dostać od Vesemira, jeśli odpowiednio poprowadzimy kolejność dialogów i zadanie z lekarstwem dla Triss? Ta ciekawostka jest na stronie zalinkowanej w jednym z pierwszych postów w temacie.
  16. S

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    Ta ciekawostka z żebrakiem na podgrodziu coś u mnie nie działała. Dawałem mu najmocniejsze alkohole, ale i tak za każdym razem odpowiadał, że cienkusz i nic ciekawego się nie działo. :sad:
  17. S

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Używałeś innych modów poza STLM na tym gifie?
  18. S

    Polecane mody

    http://www.nexusmods.com/witcher2/mods/653/? - Zobacz sobie ten, osobiście nie próbowałem(za słaby PC :P). Uważaj przy instalacji, podobno miesza coś w statystykach geralta, przez co gra staje się bardzo prosta.
  19. S

    Wersja Reżyserska?

    Wersja Reżyserska? Może mi ktoś wytłumaczyć, czym różni się ta "Wersja Reżyserska" od normalnej wersji gry? Znajduje się ona min. w wersji gry na Steama, jako dlc.
  20. S

    [mod] Niewidoczny interfejs

    O kurcze, rzeczywiście. Wybacz, jakoś mi to umknęło.
Top Bottom