Search results

+
  1. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Poproszę o skróconą wersję posta ;)
  2. D

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Czyli nic więcej do tematu nie wnosisz. błędy pisz na priv to je poprawię a nie forum zaśmiecasz.
  3. D

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Oj tam chcą se dorobić normalna sprawa bardziej wkurzało by mnie to gdyby wiedźmin był multiplayer i dzięki kasie można było by mieć lepszą postać od innych graczy a wtedy robi się taki pay to win.
  4. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Ja grałem w skyrim i jedyny utwór jaki pamiętam to Dovakin jest naprawdę dobry, Ale tak na poważnie to mało mnie ochodzi muzyka w wiedźminie 3. Zawsze wyłączam muzykę praktycznie w każdej grze by słyszeć tylko najważniejsze rzeczy wpływające na rozgrywkę.
  5. D

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Nie inaczej ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie czym się rózni redpoint od zwykłego dzięki co jest gorsze a co leprze ;) A może redpoint to po prostu ocena złego komentarza.
  6. D

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Hej przepraszam ,że tu piszę ale nie wiem gdzie z tym prostym pytaniem. Po co są redpointy i jeszcze dodatkowo podziękowania coś to daje?
  7. D

    Wiedźmin 3 - sytuacja polityczna (spoilery)

    Geralt: A kij z tą polityką jestem wiedźminem zabijam potwory.
  8. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Hej wie ktoś może na jaką platformę wyjdzie wiedźminek na steam, origin, gog czy coś nowego wymyśli cd projekt ?
  9. D

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Cięższa zbroja powinna ograniczać ruchy Geralta zobaczymy jak to twórcy załatwią.
  10. D

    Wiedźmin 3: świat

    Mapy uszyte? Chcesz powiedzieć ,że gracze będą dostawali mapy zrobione na drutach albo z jakiegoś materiału krawieckiego fajna myśl ;)
  11. D

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Zawsze to narzekanie, słaby dubing był w bf3 w kampanii czy w bf4. W Wiedźminie dubing jest doskonały nie wiem o czym ty gadasz narzekasz jak nie masz na co, może to nie oni mają usterkę w głosie tylko ty w słuchu. Dubing w tej grze to jeden z mocniejszych atutów!
  12. D

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    W 2 mnie to czasem denerwowało ,że trafiam przeciwnika nie tego co chcę nie pamiętam jednak jak było w jedynce.
  13. D

    Wiedźmin 3: alchemia

    Ok będę pamiętał a ty mogłeś napisać to w wiadomości prywatnej a nie zaśmiecać forum. Taka rada od serca.
  14. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Radzę wykorzystywać wrodzoną inteligencję w Wiedźminie a nie na forum a gwarantuje ,że będą efekty i gruby z nadwagą nie będzie żadnym problemem.
  15. D

    Wiedźmin 3: system walki

    ja tam wolę odskoki od fikołków jak będą wykonywane z gracją to jestem na 100% za. Zawsze strasznie się męczyłem gdy musiałem zrobić fikołek a także zabierało to za dużo czasu, lekki delikatny odskok to jest bardziej sensowne!
  16. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Ja nie wiem o co ci chodzi i w w1 i w2 kładało się naprwdę sporo przeciwników samemu nie pamiętam by były jakieś problemy jeśli sam nie jesteś mistrzem miecza to nie wymagaj tego od Geralta to zwykły typ wiele ciosów nie wytrzyma w tej swej lekkiej zbroi
  17. D

    Wiedźmin 3: alchemia

    nie idzie ci z potworem napotkanym z nienacka to uciekasz gdzieś na ubocze po za tym często można się domyśleć jakie potwory można spotkać a po drugie z rozmów ludzi czy innymi tego typu rzeczami też pewnie będzie to można wywnioskować. Po za tym jak już się idzie na wyprawę to najczęściej...
  18. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    No bo jak zaczynam wiedźminem to chcę nim latać cały czas chcę się z nim utożsamić nie chcę nagle takiej zmiany w inną postać a po drugie nie uśmiecha mi się sytuacja gdy mam cycki i zgrabny tyłek i idę do baru a faceci mówią fajna z ciebie dupa ;(((( nie kupuję takiej zamiany jak wiedźmin to...
  19. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Niezbyt mi się uśmiecha chodzeniem ciri po świecie wolałbym non stop wiedzminka
  20. D

    Wiedźmin 3: alchemia

    Mam nadzieję ,że nie będzie głupiego picia eliksirów w czasie walki to naprawdę jest bez sensu do każdej walki powinno się przygotować tak jak to sapokowski pisał
Top Bottom