Search results

+
  1. K

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    Na GOGu zassało mi 5.4 GB - czy to jakiś pre jeszcze do dodatku, który mam już zakupiony? Kody na CDP.PL dopiero o 1 w nocy zostaną odblokowane, prawda? :cirisad:
  2. K

    Poznańska inicjatywa

    Wybacz, w robocie jestem zalatany ostatnio, publikacje, wydawnictwa te sprawy ;/ Można się zgadać na przyszły weekend!
  3. K

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Oglądałem większość filmów z Deppem włącznie z Koszmarem z 1984. Di Caprio znam od 95. Obaj są świetni - ale nie to podważałem. Więc chybiony punkt ;) Dodam, że obu lubię i szanuję. PS. To jeno moja opinia (chociaż nie tylko) - nie jestem kinematografem, ani znawcą, po prostu zauważyłem parę...
  4. K

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ktoś musi przecież wodę i ręczniki nosić ;)
  5. K

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Cranston chyba zabiegany obecnie (widziałem trailer Trumbo i, o boszsz, polecam). Ian mógłby pasować ;) A Mads, po Haniballu, chyba podrożał - chociaż on akurat zawsze miał nietypowe podejście do filmów i grał często w filmach niskobudżetowych, nawet za czasów Hannibala, więc istnieje szansa, że...
  6. K

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Budżet raczej ogranicza wielkie gwiazdy, ale dla mnie - to jest na plus. Zawsze wolałem widzieć porządnych rzemieślników/artystów, którzy sprawiają, że w głowie nazywam postać po imieniu, a nie myślę "O Depp. O Di Caprio. Jak właściwie nazywa się postać?". Poza tym, jak już tutaj ktoś słusznie...
  7. K

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Moim zdaniem - jest to najlepszy kompromis. Krajobrazy Europy Wschodniej (Polska, Ukraina, Białoruś) najlepiej oddadzą wizualną warstwę klimatu i atmosfery - już sama przyroda i krajobrazy powinny być czymś egzotyczniejszym dla przeciętnego kinowego widza. Z kolei anglojęzyczna ekipa i obsada...
  8. K

    Wsi spokojna, wsi bezlistna, wsi zbożem uboga (problem z wyświetlaniem roślinności)

    Jeśli ktos ma podobny problem z flickeringiem roślinności, to: - vsync wyłączony - pełny ekran - zmniejszyć odrobinę poprawki w user.settings, by osiągnąć stabilne klatki na sekundę (30+) (Np. miałem dystans wczytywany 1200, zmniejszyłem do 1000 i to załatwiło ostatecznie problem).
  9. K

    Wsi spokojna, wsi bezlistna, wsi zbożem uboga (problem z wyświetlaniem roślinności)

    Wsi spokojna, wsi bezlistna, wsi zbożem uboga (problem z wyświetlaniem roślinności) Hej. Dawno mnie tu nie było ;) Więc mam problem - od pewnego czasu (zwłaszcza na Skellige i w okolicach Novigradzkiej Miodosytni oraz pól Oxenfurckich) zboże, krzaki, trawy i krzewy to pojawiają się, to...
  10. K

    Ciuchy, ciuszki i stroje czyli ubierz się w Wiedźminie

    Ostatnio się zawiodłem, gdyż w moim żurku nie było ani grama pomidorowej. Nie tego się spodziewałem po żurku. :what:
  11. K

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Budget gdzieś przenieśli? Zdołałem pobawić się w ini w renderingu tak, by przywrócić wartości, które miałem tam wcześniej, ale mam wrażenie, że przez ten obcięty [Budget] gra wygląda gorzej.
  12. K

    Zakończenie - dyskusja

    Ukończyłem Wiedźmina 3 po 240-u godzinach gry. Wszystkie zlecenia wykonane, wszystkie poszukiwania (Z wyjątkiem gryfa) zakończone, zostawiłem sobie nieco na Skellige, by mieć co robić po ukończeniu gry (dwa questy, jeden o wieży, drugi wściekłe pięści). I muszę przyznać, że było to 240 godzin...
  13. K

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Oznaczyłem, problem też rozwiązany. Jest tak jak mówisz - gra nie widzi ustawień w zakresie domyślnych i automatycznie bije na alarm, ustawiając niskie. Swoją drogą - na GTX 970 podkręciłem sobie praktycznie wszystko na poziom GTX 980 i chodzi płynnie, z włączonym HairWorskiem, po obnizeniu...
  14. K

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Może i głupie pytanie, ale czy po modyfikacji pliku .ini część ustawień w grze powinna być ustawiona na niskie?
  15. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    No gram bez szybkiej podróży, nawet na Skellige, częściej chodzę niż biegam, poziom trudności "Krew, Pot i Łzy" też robi swoje, wszystkie możliwe znaczniki powyłączane z wyjątkiem tlenu i wytrzymałości konia (no i żywotność Geralta ze znakiem i punktami adrenaliny). To wydłuuuuuża grę znacząco...
  16. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Dziękuję! ;) Poboczne już wszystkie porobione, zostały wyścigi tylko i parę zleceń na potwory, które zostawiłem na deser. No i eksploracja, bo grałem "na Geralta".
  17. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Panowie, wydaje mi się, że to najlepszy temat, by zapytać - mam za sobą dokładnie 216h gry, jestem po - czy ktoś może mi powiedzieć w przybliżeniu ile jeszcze godzin gry zostało do końca? :)
  18. K

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Bez obrazy, ale część "krytyki" mam wrażenie, że wychodzi z własnego "widzimisię". Owszem, jest kilka elementów wymagających poprawy, są też takie, która osobiście chętnie bym ujrzał zrobione INACZEJ - ale to nie znaczy, że są wykonane źle. :) Panowie, czy jest sens z GTX 970 i i5 4690k...
  19. K

    Wiedźmin 3: system walki

    Zaznaczam przeciwnika i przytrzymuję X/Y (szybki albo silny atak). Jest doskok, działa.
  20. K

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Przypadkowo dałem RedPointa. Ciesz się :D Szata robi klimat, niech zostaje! Uwielbiam te długie szaty z lekką/średnią zbroją.
Top Bottom