Search results

+
  1. A

    Czarna Płotka bez grzywy po wyścigu z ofirczykiem

    Czarna Płotka bez grzywy po wyścigu z ofirczykiem Witam! Tak jak w temacie.. jak to naprawić? Moda nie mam żadnego, a mody na zmianę koloru konia nie dają nic, weryfikowałem grę.. Po wyścigu z ofirskim kupcem Płotka zmieniła kolor na czarny i straciła grzywę.
  2. A

    Zmiana wyglądu npc, fryzur Geralta i nadawanie czynności REDKIT

    Zmiana wyglądu npc, fryzur Geralta i nadawanie czynności REDKIT Witam! Czy ktoś mógłby podesłać link do działającego poradnika na temat jak w redkicie otworzyć okno z nadawaniem czynności npc, jak edytować fryzury Geralta i jak zmienić wyglą np. czapki danego npc? Szukam poradników ale linki do...
  3. A

    Zmiana wyglądu npc, fryzur Geralta i nadawanie czynności

    Zmiana wyglądu npc, fryzur Geralta i nadawanie czynności Witam! Czy ktoś mógłby podesłać link do działającego poradnika na temat jak w redkicie otworzyć okno z nadawaniem czynności npc, jak edytować fryzury Geralta i jak zmienić wyglą np. czapki danego npc? Szukam poradników ale linki do nich...
  4. A

    Problem z doczytywaniem się obiektów, tekstur, cieni, szczegółów, roślin i tp..

    Problem z doczytywaniem się obiektów, tekstur, cieni, szczegółów, roślin i tp.. Witam! Problem polega na tym, że jakich ustawień bym nie użył to i tak zawsze wszelkie postaci, cienie, szczegóły, tekstury zwłaszcza twarzy, obiekty typu kamienie, trawa, wszelka inna roślinność prócz wysokich...
  5. A

    Iorweth w "piwnicy"?

    Iorweth w "piwnicy"? Witam! Tak sobie czytam o Iowethcie i trafiłem na to: W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon miał wraz z kilkoma Scoia'tael pojawić się w Novigradzie, w piwnicy domu w dzielnicy nieludzi. Geralt miał trafić do niego, gdy ten grał na flecie tą samą piosenkę, co w...
  6. A

    Poszukiwania modów & Prośby o mody

    Poszukiwania modów & Prośby o mody Poszukujesz danego moda? Może zapomniałeś jego nazwy? Może masz prośbę o jakąś małą modyfikację? Napisz tutaj! Cześć!:horse: Temat powstał po to by osoby które szukają danego moda mogły o niego zapytać lub określić go tutaj tak, by ktoś kto go zna...
  7. A

    Win 7, problem z GOG Galaxy (screen)

    Win 7, problem z GOG Galaxy (screen) Witam! Po formacie postanowiłem zainstalowac ponownie Wiedźmina 3, mam micrsoft visaulsy i td, instalowalem grę ale ciągle jest taki problem jak na screenie niżej, dodam ze restarowałem kompa, przeinstalowywałem grę, prubowałem ściągać gog galaxy z...
  8. A

    Scoia'tael w Trójce - Temat na DLC?

    Scoia'tael w Trójce - Temat na DLC? Witam i zapraszam do tematu odnośnie Scoia'tael! Czy tylko mi wydaje się, że Scoia'ael w Wiedźminie 3 jest zbyt mało? Jak myślicie, czy płatne DLC będą z nimi związane? Co z postaciami takimi jak Iorweth, Toruviel i Yeavinn ? Ten pierwszy był jedną z...
  9. A

    Itemki bez bonusów? Bug czy efekt po pachu?

    Itemki bez bonusów? Bug czy efekt po pachu? Witam! Pograłem sobie w wiedźmina 2, miałem zimportowany Sihill z 3 slotami i szansą na zabicie natychmiastowe 2%, później pachowała mi się gra i efektem tego był sihil z nie obrażeniami 10-12 tylko 24 i 5% szansy na blok z 1 slotem. Po pachu również...
  10. A

    Problem z otwarciem save w edytorze? Ktoś pomoże..? :D

    Problem z otwarciem save w edytorze? Ktoś pomoże..? :D Witam! Wybrałem jako nagrodę nie ten mieczyk, niestety dopiero w dwójce okazało się że nie przeniosło razem ze mną księżycowego ostrza. Gdy chciałem to naprawić i dodać go sobie edytorem seyvów , a Sihill wyczucić w dwójce tak by było...
  11. A

    Problem z otwarciem save w edytorze? Ktoś pomoże..? :D

    Problem z otwarciem save w edytorze? Ktoś pomoże..? :D Witam! Wybrałem jako nagrodę nie ten mieczyk, niestety dopiero w dwójce okazało się że nie przeniosło razem ze mną księżycowego ostrza. Gdy chciałem to naprawić i dodać go sobie edytorem seyvów , a Sihill wyczucić w dwójce tak by było...
Top Bottom