Search results

+
  1. T

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    Hej. U mnie podziałalo połowicznie, tzn nie wszystkie dialogi są, jestem na poczatku przygody z krwia i winem we wsi derzba czy jakos tak i nie wszystkie dialogi slychac , ktoś tez tak ma i zna rozwiązanie ? Plik oczywiscie sciagniety i wrzucony gdzie trzeba
  2. T

    Aktualizacja 1.07

    Dzięki , wypróbuję
  3. T

    Aktualizacja 1.07

    Po aktualizacji 1.07 po kazdorazowym wejsciu do gry musze ustawiac wszystko od nowa tj; jezyk, grafike, hud, sposob wyswietlania, tryb responsywnosci i ogolnie wszystko co zmienilem podczas poprzedniej gry bo gra nie trzyma ustawien:( troche to irytujace
  4. T

    Panie Marcinie Momot...

    Zatrucie Odwarami nie jest pokazywane w statystykach, chyba ze tak ma byc ale to bez sensu bo jak np chce łyknać 3 odwary to wyskakuje napis ze twoj poziom zatrucia wynosi tyle i tyle i nie mozesz tego zrobic a w statystykach brak info na ten temat
  5. T

    Dziwne działanie znaków

    Dziwne działanie znaków Hej. Zauważyłem że zarządzanie znakami w wiesku trzecim jest dziwne, chodzi o to że znak igni :mam wykupiona umiejętność "stopienie pancerza "na poziomie 3 do tego alternatywny znak igni "strumień ognia "na poziomie 1 i nie mam żadnego z nich wlozonego w slot a mimo to...
  6. T

    Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)

    Generalnie ja zauwazyłem ze kilka przedmiotow w ogole nie podnosi statystyk ( ja zauwazylem kilka a jest ich zapewne wiecej dlatego proszę was redzi zebyscie przyjrzeli sie temu problemow) - Kamien runiczny czernobóg nadal nie poprawia statystyk - zbroja cechu gryfa nie podnosi statystyk mocy...
  7. T

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Tez odnosze takie wrazenie Mam to samo z igni i yrdenem
  8. T

    Aplikacja automatycznie przełącza się w tryb Borderless

    Mam to samo , gram na padzie i każdorazowo uruchamiając grę muszę ustawiać full screen, dodam że wcześniej na patchach przed 1.0.5 nawet się tego zrobić nie dało padem, trzeba bylo się na klawiature przelaczac żeby móc to zrobić
  9. T

    Gra się nie włącza

    Klikasz na skrót od gry, czy od jakiegoś folderu? bo tak to wygląda z Twojego opisu
  10. T

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Tez tak sadze tylko niepokojace jest to ze jednym dedykowane stery do weska chodza bez problemu, innym sterownik sie wysypuje. Dodam jeszcze gwoli scislosci ze na starszych sterach nic sie nie dzieje podczas uzytkowania kompa do innych celow niz gry, jesli chodzi o wieslawa stery sie nie...
  11. T

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Tyle ze moja karta sie nie przegrzewa a ma jeszcze zapas, wentylatory mam skrecone do 50% i srednie temperatury podczas gry to miedzy 65-70st .Max jaka zarejestrowalem to 73 podczas upalnego dnia i oczywiscie monitorujac podzespoly na bierzaco ta temperatura 73 stopnie to jest chwilowa...
  12. T

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Nie możliwe jest to co sugerujesz, mam uwierzyć w to że nagle pandemia padajacych kart nvidii nie zależnie od modelu bo nie tylko posiadaczom gtx 970 takie jaja się dzieją a dzieją się na różnych modelach i tylko podczas gry w Wiesława.
  13. T

    (Bug ) wieś Rudnik :Miran Noran

    ok dzieki, zlecenie Tajemnica wsi stegny mam w swoim dzienniku:)
  14. T

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Czy po edytowaniu pliku rendering z punktu "Poprawki dotyczące Renderingu i jakości Textur" Uzyskujemy lepszą jakość wizualną?
  15. T

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    @ultimate_pl Ja tez mam karte MSI GTX 970 Gaming 4g i az tak mi sie nie grzeje max temperatura ktora uswiadczylem po wyjsciu z gry na GPU-Z to 73 st przy wentylach skreconych do 50% (od 74 stopni mam ustawiony wentyl na 65%) ale chyba tylko 2 razy mi weszlo na ten zakres, a monitorujac sprzet...
  16. T

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    NO tak opanowany mam i juz mialem do czynienia z plikami wsadowymi ale tutaj mnie to troche zmylilo, tzn nazwa pliku tak myslalem ze chodzi o eXPmodNormal ale po jego kliknieciu wyskakiwal jakis error i myslalem ze cos zle robi a jak sie okazuje mod ktory mialam prawdopodobnie nie dzialal zz...
  17. T

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Ja zauważyłem u siebie ze mogę czasami używać alternatywnych wersji znaków nie mając ich w ogóle wlozonych z slotach np . Mam w slocie włożony normalny znak quen ulepszony do 3 poziomu ale nie mam alternatywnej wersji tego znaku a i tak mogę użyć tarczy która mozna podtrzymywać do wyczerpania...
  18. T

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Jak zainstalować moda na doswiadczenie zawiesilem sie na punkcie Run files fix.bat bo nie widze tam takiego pliku . Chcialbym tez wiedziec jak go pozniej odinstalowac. Ktos pomoze ? Wersja Wiedzmina to 1.0.5 Zrobilem wszystko jak pisze i wypakowalem do folderu bundles ale nie wiem ktory plik...
  19. T

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Jak zainstalować tego moda na doswiadczenie zawiesilem sie na punkcie Run files fix.bat bo nie widze tam takiego pliku . Chcialbym tez wiedziec jak go pozniej odinstalowac. Ktos pomoze ? Wersja Wiedzmina to 1.0.5 Zrobilem wszystko jak pisze i wypakowalem do folderu bundles ale nie wiem ktory...
  20. T

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Ja tez mam msi gaming 4g i owszem nasze karty sa po fabrycznym OC a jesli po fabrycznym to karta ma smigac na tych zegarach jak głupia bez zadnych bledow jesli sie pojawaija to karta jest wadliwa albo jak w tym przypadku optymalizacja gry bo jakos nie wierze ze mam uwalona karte bo tylko na...
Top Bottom