Search results

+
  1. X

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja w komputroniku dostałem kod od razu - na kartoniku bez takiego kombinowania. I tak szczerze mówiąc na Twoim miejscu kupiłbym sobie wydanie pudełkowe a kod później można odsprzedać na allegro lub komuś znajomemu. Trochę na tym pewnie stracisz, ale te 50 czy 70zł ma mniejsze znaczenie jak urlop...
  2. X

    [SOLVED]Drganie obrazu w grze

    Nie żebym straszył, albo był pewien... ale u mnie przy podobnej sytuacji winny był zasilacz. Problem pojawił się po przesiadce na GTX 970 właśnie, poprzedni zasilacz nie był słaby - SilentumPC Deus M1 550W i na HD7950 działał świetnie, po przesiadce na GTX970 zaczął skwierczeć, najpierw...
  3. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Paczka była bardzo solidnie zapakowana więc pewnie wszystkie defekty to wada produkcyjna. Obejrzałem swoją figurkę jeszcze raz i żadnych pęknięć nie ma. Dziwi mnie tylko to, że pysk gryfa jest świetnie pomalowany i wymodelowany, a twarz Geralta ssie i to mocno, źle pomalowana i przede wszystkim...
  4. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Miałem błąd na pierwszej płycie i mimo prób skopiowania, czy zrobienia obrazu płyty nie poszło. Na szczęście serwery GOGa działają świetnie i po maksymalnej prędkości mojego łącza ( Plus LTE - ok 1,2MB/s ) przez noc zassałem i dziś rano już ograłem. Tak ogólnie to graficznie gra nie jest...
  5. X

    Wiedźmin 3 - grafika

    pomijając rozdzielczość, które ustawienia odpowiadają za taką kolorystykę? Poza tym downgrade'owcy chyba muszą znaleźć nową robotę....
  6. X

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Konfiguracja PC: CPU: Intel Core i5 4670K 4.4 ghz GPU: MSI GTX970 Gaming G4 Boost @ 1420mhz RAM: 8 GB 1800mhz CL12 SSD: tak RESOLUTION:1650x1080 PRESET: UBER Ustawienia graficzne: VSYNC: ON NVIDIA HAIRWORKS:OFF SHADOW QUALITY:UBER TERRAIN QUALITY:UBER WATER QUALITY:UBER GRASS DENSITY:UBER...
  7. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Na instrukcji z tyłu jest, wpisać go trzeba tu: https://www.gog.com/redeem
  8. X

    Wiedźmin 3 - grafika

    Na jakim sprzęcie takie rarytasy masz? :)
  9. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    @gosc_w_dom , fakt. To, że nie zagrałbym dziś przez obciążone serwery wliczałem w ryzyko, ale to, że płyta będzie zepsuta... ale cóż, kolekcjonerka jest, a odpalając grę zamiast wieczornego piwka napiję się porannej kawy :)
  10. X

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Ja miałem z płytą nr 1. , dwójkę bez problemu mogłem skopiować, jedynka, nic, ani zrobić obraz, ani nawet obliczyć objętość plików nie szło. Pobieram z GOGa i widzę po transferze, że nie tylko ja... lipa trochę, ale nocki przynajmniej nie zarwę.
  11. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Albo niezbyt fajne wymuszenie zainstalowania GOG Galaxy ;) U mnie płytka zaczęła się kopiować, ale wg. windowsa ma to trwać 14h więc prędzej pobiorę całość z GOGa i przynajmniej nocki nie zarwę za mocno. W sumie to nie spodziewałem się dziś zagrać, ale bardziej myślałem, że przez serwer itp... a...
  12. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    http://www.gog.com/redeem
  13. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Dobra, walka z płytą przegrana, nie idzie cholerstwa skopiować.... trzeba ssać z goga - i tu bardzo pozytywne zaskoczenie, gra ściąga się w okolicach mojego maksimum czyli 1MB/s, po doświadczeniach z premierą GTAV to szaleństwo :) MaxD23PL - widzę, że nie jestem sam, u mnie pierwsza płyta ;)...
  14. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    No i koniec rumakowania, pierwsza płyta jest u mnie źle wypalona... próbowałem skopiować pliki, zrobić obraz płyty, ale dupa. Zostaje ściąganie z goga w najgorszym z możliwych momentów...
  15. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Miałem to samo :) Figurka w sumie bardzo fajna; z bliska twarz Geralta nie wygląda najlepiej, ale całość broni się zdecydowanie :)
  16. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Pierwszy raz przechodzisz W2? Bo jak nie to możesz sobie na początku W3 kluczowe decyzje wybrać... ja mam parę save'ów końcowych z W2, w tym na poziomie mrocznym, ale jako, ze kasa ani przedmioty się nie przenoszą to sobie skorzystam z tej opcji. Edit: ok, po ilości postów i dacie dołączenia...
  17. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Co do tych numerów kurierskich to ja bym się bardzo nie martwił - numer który dostaliście jest na razie tylko na etykietce którą wydrukował CDP na paczkę, prawdopodobnie w ciągu najbliższych godzin DPD przeskanuje te paczki na sortowniach i wtedy pojawią się odpowiednie statusy na ich stronie...
  18. X

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    W marketach Piotr i Paweł widziałem :) Ja colę zamienię jednak na coś chmielowego :)
  19. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Właśnie dostałem smsa od paczkomatów: "Czy słyszysz ten galop? To Twój premierowy Wiedźmin, który zbliża się już do Paczkomatu. Kod odbioru otrzymasz tuż po 23:00. Bądź gotów!"
  20. X

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    @Muntrill Dlatego najlepiej wstrzymać się do jutra wieczora z rozpętywaniem piekła :) @Napoleon_Pl To nie jest moje info tylko tak podejrzewam. W pracy nadaję paczkomatami przesyłki, ale nigdy to nie były palety ( jak pisał jakiś pracownik inpostu ), ani nie było tych zastrzeżeń o...
Top Bottom