Search results

+
  1. P

    Grave Hag (Żalnica)

    Grave Hag (Żalnica) Jestem zadowolony, że w końcu CDP RED pokazał wszystkim jak prymitywna jest mechanika coinflipa w Gwincie. Kiedyś może by mnie irytowała taka jednostka jak Żalnica, silver który generuje 30 punktów na stole, którego nie da się skontrować jeśli przeciwnik ma ostatni ruch. W...
  2. P

    Mechanika Mulliganu do poprawy!

    Mechanika Mulliganu do poprawy! Witam, parę dni temu pisałem o problemach frakcji Scoia'tael. Dziś chciałem się skupić na nieco bardziej ogólnym problemie, ale takim który też chyba najbardziej uderza w tą frakcję, ze względu na jednego z bohaterów, którego zdolność specjalna związana jest z...
  3. P

    Rzut okiem na Scoia'tael w OB

    Rzut okiem na Scoia'tael w OB Przez ostatnie 4 dni, zagrałem ponad 100 gier w trybie rankingu tą frakcją, testując różne możliwe kombinacje, postaram się podzielić swoją analizą. Wróćmy na chwile do czasów frakcyjnych zdolności, żeby przeanalizować zmiany. Zdolność frakcyjna wiewiórek...
  4. P

    Bardzo irytujący bug.

    Bardzo irytujący bug. BUG: https://www.youtube.com/watch?v=CosoKOKzGeM Platforma: Windows 10, x64 Częstotliwość: na ostatnie jakieś 30 gier bug wystąpił 3 razy, nie ważne czy to ranked czy zwykła potyczka. Opis: Po wyborze karty przez przeciwnika, na środku ekranu zostaje "to coś" blokując mi...
  5. P

    2 miesiące później...

    2 miesiące później... Siema, być może cześć z was mnie jeszcze pamięta, grałem w betę na przełomie grudnia i stycznia, ale z braku czasu miałem ponad 2 miesięczną przerwę. Teraz chciałem wrócić do gwintowania, czy mógłby ktoś pokrótce przybliżyć mi teraz metę? Ja skończyłem grać jeszcze przed...
  6. P

    TOP PLAYS - najlepsze zagrywki!

    TOP PLAYS - najlepsze zagrywki! Możecie tutaj wrzucać linki do waszych ciekawych zagrań, z chęcią obejrze. Tutaj mój plays z dziś, z perspektywy innego streamera: https://www.twitch.tv/tpojljlb_cmel/v/114010017?t=01h01m45s
  7. P

    Quen i Uzdrowienie.

    Quen i Uzdrowienie. Mam dwa pytania odnośnie tych kart. Czy Znak Quen chroni przed Pożogą i Geralt:Igni? Wiem, że Borch spali kartę z Quen. Drugie pytanie; Czy przy pomocy Uzdrowienia można wskrzesić Shani? Niby ma wskrzesić złotą kartę, ale z drugiej strony Shani jest kartą nieuleczalną.
  8. P

    Podsumowanie aktualizacji 0.8.25

    Podsumowanie aktualizacji 0.8.25 Powoli mija dwa tygodnie od ostatniego patcha, myślę że można po krótce wymienić zmiany które naszym zdaniem nie przyniosły pozytywów w rozgrywce i te które nadal należy poprawić. Niemal każdą frakcją zagrałem 50 gier, niektórymi sporo więcej. Starałem się...
  9. P

    BUG - Zwiadowca Rębaczy

    BUG - Zwiadowca Rębaczy Za pierwszym razem myslałem, że zmissclickowałem, ale zdarzyło mi się to już z 10 razy i jestem pewien, że to wina gry. W momencie rzucenia na stół zdolność rębacza się nie aktywuje i nie mogę przyzwać jednostki. Strasznie irytujący bug gdy przegrywasz grę przez to :/
  10. P

    Redańska elita - bug

    Redańska elita - bug Wyobraźcie sobie taką sytuację, 3 ozłoconych redańców (jeden Foltestowy klon) i deszcz na tej linii. Teraz dochodzi 4 redaniec z tali. Normalnie powinnien dostać debuff od deszczu do 1 siły i ozłocić się na 3. Debuff jednak nie działa. Karta dostaje insta nobilitacje i...
  11. P

    BUG - Octavis

    BUG - Octavis Ozłocony Ocvist po powrocie do ręki traci ozłocenie. Z tego co pamiętam, karty ozłocone miały tracić nobilitacje po trafieniu na cmentarz, a nie po powrocie do ręki. W takim razie, jej zdolność ma dla mnie znikomą wartość. Nie rozumiem też jej statusu legendy w obecnej formie...
  12. P

    Polityka braku nagród. Słów kilka.

    Polityka braku nagród. Słów kilka. Witam, gram w Gwinta od wczoraj. Rozumiem, że to beta i jeszcze wiele rzeczy się może zmienić, ale jako fan Gwinta i oddany gracz CDP RED, czuje się nieco zmieszany. Nie spodziewałem się od tego studia polityki tak bardzo nastawionej na zysk z mikropłatności i...
  13. P

    Kilka uwag po pierwszym dniu grania.

    Kilka uwag po pierwszym dniu grania. 1. Z tego co zauważyłem, za wygranie gry po za samym expem nie dostaje się nic. Jedyne co mi dropi to +5 gold/surowce z gratulacji od przeciwnika. Trochę to dziwne, że za wygrywanie nie dostaje się nic. Równie dobrze mogę farmić golda wchodząc do gry i...
  14. P

    Any textures updates in the future?

    Any textures updates in the future? Hi, I have basicly one question about graphic, specifically about one thing. Will be any update of this red brick wall texture? We can see it quite often, and this texture is kinda bad, so flat without any tessellation. Maybe there is something wrrong with...
Top Bottom