Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mi o wiele lepiej gra się na padzie.
  2. M

    [QUEST] Dzikość Serca

    Ja miałem tak samo. Co prawda drugi poziom trudności oraz 4lvl postaci ale używałem tylko quena+jaskółki. 2-3 ciosy + seria uników + 2-3ciosy + seria uników itd. Padł za pierwszym razem. A wilki mu towarzyszące po prostu spaliłem igni.
  3. M

    [Bug] Złoto dezerterów

    Jak to zamierzone? Chcecie powiedzieć że w open-world rpg wprowadzacie sztucznie prawidłowy przebieg jak i zapoczątkowanie questu w obrębie jednej lokacji? Wystarczyło zlockować wszystkie te skrzynie.
  4. M

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Ja też gram na padzie od xbox360 i gra mi się wyśmienicie. K+m cierpi bardzo w tym temacie. W ogóle sterowanie zniechęca do grania w przypadku k+m. Już miałem tak w DA:I i inwestycja w pada okazała się trafną.
  5. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Pop in pojawia się dopiero w Velen przy galopie na koniu.
  6. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Jakby nie było downgradeu to ta gra zamiotła by wszystko. Tak jest ładnie. Momentami nawet bardzo.
  7. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    U mnie mimo limitu na 60fps występuje tearing. Średnio z 45-50 fps z wszystkim na uber + hw + hbao+ ale są momentami dropy nawet do 30 fps w cutscenkach. Bez OC to raczej średnio na 970tce. Jak wyjdą 980TI to pewnie przytule ze dwie do SLI. Procek się nudzi jak na tą chwilę.
  8. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Świetny przykład downgrade'u. Nadal wierzycie że jakieś mody pomogą?
  9. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Wygląda na to że jednak te xml ratują trochę oprawę. Jednak sporo efektów został (bezpowrotnie?) wyciętych.
  10. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Z wszystkim na ultra mogą być dropy do 30 fpsów Średnio pewnie ok 35-40fps. Po OC +5/8fps.
  11. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Widać jednak się da dodać efekty interakcji znaków z wodą. Ciekawe co jeszcze mogli by "dodać" a co "stonować/zmienić" gdyby szum na forach o downgrade był większy. Każde zmiany upgrade'owe są na plus. A ci którzy narzekają niech sobie zmniejszą trochę ustawienia tak by uzyskać "dawne" ultra i...
  12. M

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Przecież streamowanie jest oficjalnie dozwolone i patch wyszedł więc spokojnie możesz grać.
  13. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Oczywiście że Ci, którzy kupili kompa do 3k pod wieśka mogą się czuć zawiedzeni. Ot wersja ps4 nie różni się praktycznie za wiele.
  14. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Po tym niemieckim porównaniu brak mi słów. To co zrobili z klimatem No mans land to po prostu tragedia.
  15. M

    Data premiery - równi i równiejsi?

    http://www.twitch.tv/devil1236 Tu macie równość :P
  16. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jakies 2,5k. Lepiej kupić ps4. I tak nie ma większej różnicy w grafice.
  17. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Skoro gra wygląda tak na ps4 to można sobie wyobrazić jak wyglądałaby gdyby była robiona pod PC.
  18. M

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Tylko taką polityką właśnie sobie uwalili kupno pre-oderów na kolejne gry. Nikt już nic od nich nie kupi przed premierą jak poruszany tu temat zostanie nagłośniony. Wszyscy będę czekać by tuż przed kupić "spod lady".
  19. M

    Wiedźmin 3: platformy

    Podkręcisz 970tke i tez Ci pójdzie harworks.
  20. M

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Nikt się nie wypowie. Po co? Wszystkie eventy poustawiane na noc 18/19stego. Więc nic nie przesuną. Po prostu muszą mieć ludzi, którzy nie zagrają przed tym terminem bo to w końcu "oficjalna" premiera. A że padło na ludzi, którzy zamówili pre-ordery, czyli tych którzy devowie powinni...
Top Bottom