Search results

+
  1. S

    Some Known Bugs (Outdated)

    Game goes back to default settings after shutting down. I have to change language and graphics settings every time on PS5. Also game crashes every 2-3 hours. Also, my V's pants and penis disappear in cutscenes and in mirrors. Some characters speak to my V as he's female, while his body and...
  2. S

    Wyszukiwanie przeciwnika

    Mam ten sam problem. Dzisiaj rozegrałem przez cały dzień tylko dwie partie, bo gra nie znajduje przeciwników.
  3. S

    Where are all my worthy opponents?

    Yeah, I have the same problem.
  4. S

    [BUG] Rynsztunek szkoły wilka

    Mam ten sam problem. Ze skrzynią nie da się nic zrobić, podobnie z kryształem jednym. Tego drugiego na zewnątrz to w ogóle nie ma. Nawet "przegliczowanie" się do jaskini ze szkieletem nic nie daje, bo nie da się wejść w żadną interakcję z nim. What the fuck? Czy twórcy odniosą się jakoś do...
  5. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    U mnie podobnie. Po szybkiej podróży Geralt jest mokry (pomimo słonecznej pogody), NPC są mokrzy podczas deszczu, pomimo że siedzą w pomieszczeniu i ogólnie jedna wielka ruletka, kiedy Geralt się robi mokry.
  6. S

    Wiedźmin 3 PS4 Patch 1.04

    Sprawdzaniu, czy rzeczywiście poprawia, co ma poprawiać. Przy tak ogromnej grze, nie dziwota, że trochę się schodzi przy testowaniu patcha.
  7. S

    Bug w "Wilczej Skórze"

    Bug w "Wilczej Skórze" No i trafiłem na swojego pierwszego, poważnego buga. Zabiłem kolesia, który miał przy sobie zaczarowany kieł, ale ten zniknął mi z ekwipunku (!), a z kolei wilkołak nie zostawia po sobie żadnego lootu, więc i nie mogę nakarmić go jego własnym ścierwem, przez co...
  8. S

    Wiedzmin 3 minusy " ps4 "

    U mnie tak samo. Żadnych skrajnych zwolnień nie ma, gra się bardzo komfortowo. Najczęściej mi gra chrupie w... ekwipunku. Tyle szmelcu nazbierałem, że czasami na reakcję muszę czekać i sekundę :)
  9. S

    Dorwać juniora

  10. S

    Zabugowane questy, miejscowy brak logi, inne błędy. Kto się tym zajmie?

    Dlatego też warto nie rozpoczynać 50 wątków na raz i sprawdzać często w dzienniku wszystkie zadania. Mi też "Gangi Novigradu" uciekły, bo na śmierć zapomniałem o Tasaku. Trudno, zrobi się przy przechodzeniu gry na angielskim dubbingu :)
  11. S

    [SPOILER] Broda Geralta na Skellige a Yennefer - dość oczywista nieścisłość.

    A podczas pierwszego spotkania na Skelige z nią mieliście brody? Bo ona się pewnie do tego odnosi. Choć, fakt, dziwnie brzmi.
  12. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Powtórzę po kimś prośbę o dodanie dodatkowej kategorii w plecaku. Żywność powinna być oddzielona od dokumentów. Bezsensowne rozwiązanie, kiedy muszę szukać kanapki z kurczakiem i przebijać się przez stos makulatury. Szybka podróż powinna dać się uruchomić z każdego miejsca na mapie. Niech sobie...
  13. S

    Stosy Novigradu

    Odpaliłem grę w dniu premiery i działa :)
  14. S

    Stosy Novigradu

    U mnie wszystko działa bez problemu. Czasami trudno jest wcelować kamerą tak, żeby pojawiło się "Wciśnij X, żeby coś tam", ale działać działa.
  15. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Podczas pierwszej podróży na Skellige, kiedy Geralt idzie przyciąć komara, fryzura zmienia mu się na domyślną (ja mam obciętego na krótko).
  16. S

    Sety pancerzy.

    Dobry kowal/płatnerz potrafi zmienić części ciała z wyższych potworów na części ciała po prostu potworów. Np. oko biesa mi zmienił na oko potwora, którego mi brakowało do setu Kota. Tak samo z piórami jakichś latających jebadeł. Sprawdzeni wyrobnicy to oczywiście Fergus w kasztelu Barona i kowal...
  17. S

    Broda

    Maksymalna jest minimalnie dłuższa niż ta Joela z The Last of Us.
  18. S

    Pytanie o romanse

  19. S

    Broda

    Broda normalnie rośnie, tylko trwa to dłuższy czas. Ja dużo medytuję i używam szybkiej podróży - wtedy najszybciej rośnie.
  20. S

    bug miecza po przybyciu na skellige

    Przez całą grę masz na plecach jakiś miecz. Nawet dwa.
Top Bottom